Wybierz

Happy Week

Wiadomości i komunikaty

Nowa szata graficzna strony Dolomiti Superski!

Nowa szata graficzna strony Dolomiti Superski!

Nowa odsłona strony Dolomiti Superski to przede wszystkim więcej ciekawych informacji o ośrodkach narciarskich, aktualne opisy tras i atrakcji jakie czekają na Was w 12 ośrodkach narciarskich. Oczywiście strona wzbogaciła się o nowe, piękne zdjęcia! Zapraszamy! www.dolomitisuperski.com/en

Kronplatz - przygotowania do sezonu na ostatniej prostej!

Kronplatz - przygotowania do sezonu na ostatniej prostej!

Na Kronplatzu trwają intensywne przygotowania większości tras narciarskich. Wieczorami i nocą armatki pracują na wielu z nich. Otwarto już 43 trasy! Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Dolomiti Superski gdzie na bieżąco można obserwować postępy w dalszych przygotowaniach!

Paganella + ŚNIEG! 31.10.2018

Paganella + ŚNIEG! 31.10.2018

Ostatni dzień Października i piękny widok z Paganelli! Śnieg - choć nie ma go dużo, to i tak jego widok bardzo cieszy! :) W Dolomitach od kilku dni na przemian: Słońce, deszcz i ŚNIEG!

Dolomiti Superski - gdzie wybrać się na nocną jazdę?

Dolomiti Superski - gdzie wybrać się na nocną jazdę?

W NADCHODZĄCYM SEZONIE NARCIARSKIM W OŚRODKACH DOLOMITI SUPERSKI BĘDZIE CZYNNYCH KILKANAŚCIE TRAS PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DO NOCNEJ JAZDY! WIĘC JEŻELI LUBICIE WYBRAĆ SIĘ NA NARTY PO ZMROKU TO TE OŚRODKI DOLOMITI SUPERSKI CZEKAJĄ NA WAS: KRONPLATZ - PLAN DE CORONES, VAL DI FASSA/CAREZZA, THREE PEAKS DOLOMITES, VAL DI FIEMME/OBEREGGEN, SAN MARTINO DI CASTROZZA / ROLLE PASS, CIVETTA W Każdym z ośrodków dostępna będzie 1 lub więcej tras. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: www.dolomitisuperski.com/en/live-info/night-skiing

Poszerzona trasa w San Martino di Castrozza

Poszerzona trasa w San Martino di Castrozza

Na Tognioli zakończyła się modernizacja głównej trasy. Została poszerzona - stary przebieg trasy zaznaczony jest na żółto, nowy na czerwono. Dodatkowo zamontowany został nowy system doprowadzający wodę do armatek - podobno w przyszłym roku ułatwi to budowę kolejnego wyciągu! Trzymamy kciuki!

Czekamy na nadejście zimy!

Czekamy na nadejście zimy!

W Dolomitach jesień pomału ma się ku końcowi... Sporadyczne opady śniegu już się zdarzały -ale tylko na większych wysokościach. :) Na większe opady przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Kto wybiera się na nasze grudniowe rozpoczęcie sezonu na Kronplatzu (09.12.2018) może spać spokojnie- trasy na Kronplatzu jak zawsze będą doskonale przygotowane - wystarczy niska temperatura. To właśnie dzięki niskim temperaturom możliwe było sprawdzenie części armatek w ośrodkach narciarskich Dolomiti Superski - ta wiadomość bardzo nas ucieszyła! Zdjęcie przedstawia szczyt Góry Kronplatz - tak prezentował się w zeszłym roku 24 listopada. Trzymamy kciuki za nadejście biał...

Już jest! Licencja SITN PZN na sezon 2018/2019

Już jest! Licencja SITN PZN na sezon 2018/2019

Dziękujemy Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego za przyznaną licencję!  Nasze szkółki narciarskie dla dzieci znajdziecie w 4 miejscowościach: Andalo, Falcade, Pinzolo i San Martino di Castrozza.

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu! 09.12.2018

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu! 09.12.2018

Falkensteiner Hotel Lido Ehrenburgerhof - Chienes ☑ Luksusowy hotel **** ☑ Wellness ☑ Doskonałe trasy narciarskie ☑ Opieka polskiego rezydenta Pobyt 6 dniowy: 09.12 - 15.12.2018 (niedziela-sobota)  Pobyt 7 dniowy: 09.12 - 16.12.2018 (niedziela-niedziela) Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie w zakładce oferty specjalne!

Strona 6 z 15Początek   Wstecz   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Dalej   Koniec