Wybierz

Happy Week

WYJAŚNIENIE B.P. DOLOMITY TOUR DOTYCZĄCE KOMUNIKATU Z DNIA 27.02.2020

W związku z dużą ilością pytań, wyjaśniamy: :)

1. B.P. Dolomity Tour nie anuluje wyjazdów na narty, tylko przenosi na sezon 2020/2021 - gwarantując:
- na zakwaterowanie 10% zniżki od cen obowiązujących w tym sezonie czyli w 2019/2020
- 100 PLN zniżki dla każdego dziecka, które będzie na kursie narciarskim w naszej Szkole Narciarstwa Dolomity Tour. Cena gwarantowana to 460 PLN za pełny kurs narciarski.

2. Dolomity Tour nie może zapewnić szkółki narciarskiej dla dzieci w marcu 2020, ponieważ władze włoskie wydały zakaz prowadzenia zajęć z dziećmi w ramach profilaktyki przeciw wirusowi koronawirus. Nie wolno organizować zawodów i masowych imprez.

3. Można jechać na narty w Dolomity, jest piękna pogoda, słońce, wszystkie wyciągi są otwarte, czynne są sklepy, bary i restauracje. Na dzień dzisiejszy nie ma przypadków zarażenia koronawirusem w Dolomitach. Gminy FALCADE, ANDALO, SAN MARTINO DI CASTROZZA, ARABBA, PONTE DI LEGNO/TONALE, PINZOLO/MADONNA DI CAMPIGLIO, AURINA nie są w strefach zagrożonych.
Chyba wirus woli niziny. Warunki narciarskie super, ale decyzję wyjazdu pozostawiamy klientom.

4. Klienci naszego Biura, którzy złożą pisemną rezygnację z wyjazdów marcowych, otrzymają zwrot wpłaconej kwoty na wyjazd narciarski pomniejszony o 80 PLN czyli o koszty manipulacyjne Biura. Pieniądze będą wysyłane najpóźniej 14 dni od daty terminu wyjazdu❗️

5. Klienci naszego Biura, którzy złożą rezygnację z wyjazdu nie mogą ubiegać się o zniżki jak powyżej‼️

Serdecznie pozdrawiam
Władysława JuraUdostępnij