Wybierz

Happy Week

Oferta Ski Start Superpremiere w San Martino di Castrozza – Passo Role grudzień 2023


Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza i Passo Rolle należy do grupy Dolomitisuperski. Ponad  60 km tras (San Martino di Castrozza 45 km + Passo Rolle 15 km) na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m, to trasy różnorodne dla wszystkich, dla zaawansowanych i początkujących, 95 % tras naśnieżanych, 25 wyciągów  w tym kolejka Tognola i Colverde, 15 wyciągów krzesełkowych i 7 orczyków. Wyciągi przewożą 3000 narciarzy w ciągu godziny. Wszystkie wyciągi osiągalne Skibusem.   

Terminy pobytów 7-dniowych:
09/10.12 - 16/17.12.2023

Dojazd własny

Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza – Passo Rolle

Zakwaterowanie w miejscowości San Martino Di Castrozza

Skipass w cenie: San Martino di Castrozza/ Passo Rolle
Skipass w cenie: Dolomitisuperski 6 dni (skipass na 1200 km tras w Dolomitach wschodnich) - promocja skipassu Dolomitisuperski - Superpremiere

Zakwaterowanie:

Hotele:

Hotel Letizia***S

Piękny, luksusowy Hotel Letizia o standardzie 3* Superior położony w spokojnym miejscu, w samym centrum San Martino di Castrozza, około 800 m od najbliższych tras narciarskich. Prowadzony rodzinnie słynie ze swej gościnności oraz wysokiej jakości usług. Hotel wybudowany w alpejskim stylu oferuje pobyt w pięknych, urządzonych gustownie pokojach z przepięknym widokiem na otaczające pasma górskie. Po nartach narciarze mogą zregenerować siły w nowoczesnym Centrum Wellness, a najmłodsi goście skorzystać z sali zabaw lub wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez włoskich animatorów.
Wysoka jakość usług, piękne wnętrza, przyjazna obsługa oraz wspaniała kuchnia sprawią, że wakacje spędzone w Hotelu Letizia będą niezapomniane.

Cena: od  € za osobę w pokoju Elegance za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni San Martino di Castrozza
Cena: od  € za osobę w pokoju Elegance za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Dolomitisuperski

Cena zawiera:
noclegi, wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje (kuchnia włoska i lokalna), korzystanie z Centrum Wellness (sauna, łaźnia turecka i rzymska, prysznice tropikalne, siłownia), połączenia Wi-Fi, sala zabaw dla dzieci, parking, skibus, narciarnia, podatek VAT, skipass 6 dni San Martino di Castrozza lub Dolomitisuperski
Cena nie zawiera: napojów do obiadokolacji, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze, ubezpieczenia, transportu, zabiegów kosmetycznych, masaży, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 1,50 € za dzień od osoby od 14 roku życia), obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba).


Hotel Palladin***S

Hotel Paladin *** S jest położony w spokojnej, słonecznej części miasta, z okien roztacza się piękny panoramiczny widok. Hotel prowadzony jest przez sympatyczną rodzinę Paladin, właściciele są bardzo uczynni, a atmosfera jest ciepła i rodzinna. 
Kuchnia domowa, dania włoskie,tradycyjne i trydenckie, przygotowane z lokalnych produktów, gotuje osobiście Mama Paladin
Hotel posiada 25 pokoi, wszystkie są jasne i przestronne, ładnie urządzone.
W hotelu znajduje się nowe Centrum Wellness z sauną fińską, łaźnią turecką i prysznicami aromatycznymi.
Do centrum San Martino di Castrozza jest ok. 200 m, znajduje się tam m.in. market, sklepy z pamiątkami i restauracje. 
Do najbliższych wyciągów na Col Verde jest zaledwie 250 m.

Cena: od  € za osobę w pokoju Standard za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni San Martino di Castrozza
Cena: od  € za osobę w pokoju Standard za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Dolomitisuperski

Cena zawiera:  
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji (kuchnia włoska i lokalna), połączenie Wi-Fi, Skipass 6 dni San Martino di Castrozza lub Dolomitisuperski, parking/garaż, skibus, narciarnia, podatek VAT.
Cena nie zawiera: napojów do posiłków, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze. Centrum Wellness (30 € za osobę za dzień lub 12 € za 1 dzień, zabiegów kosmetycznych, solarium, transportu, ubezpieczenia, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 1,50 € za dzień od osoby od 14 roku życia), obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba).


Apartamenty:

Residence Taufer

Piękna 3-gwiazdkowa rezydencja, położona w spokojnej okolicy pod lasem, blisko wyciągów Tognola. Z okien rezydencji można podziwiać Pale di San Martino. Rezydencja oferuje miłą obsługę i ciepłą, rodzinną atmosferę. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzny parking lub kryty garaż, małe Centrum Wellness. Jest również możliwość zamówienia śniadania

Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni San Martino di Castrozza
Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Dolomitisuperski

Cena zawiera:  7 noclegów, bielizna pościelowa i ręczniki, ogrzewanie, woda, światło, gaz, sprzątanie końcowe, Skipass 6 dni San Martino di Castrozza lub Dolomitisuperski, podatek VAT
Cena nie zawiera:
zwrotnej kaucji 100 € za apartament, ubezpieczenia, transportu, Wellnessu, taksy klimatycznej obowiązkowo płatnej na miejscu - 1,50 € za dzień dla osób od 14 roku życia), obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba).

Residence Adler 

Rezydencja Adler znajduje się w panoramicznej i spokojnej okolicy, w górnej części San Martino di Castrozza. Dogodne położenie obiektu - ok. 300 metrów od centrum miasteczka i ok. 200 m od wyciągów Col Verde. Z rezydencji jest zaledwie kilka kroków do przystanku skibusu (ok. 30 m), którym dojedziemy na wyciągi Tognola i Ces. Apartamenty są przestronne, dobrze wyposażone, z pięknym widokiem na Pale San Martino. Sauna na podczerwień i narciarnia są w cenie zakwaterowania. 

Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni San Martino di Castrozza
Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Dolomitisuperski

Cena zawiera
:  7 noclegów, ogrzewanie, woda, światło, bielizna pościelowa, ręczniki, sauna, parking, podatek VAT, skipass 6 dni San Martino di Castrozza lub Dolomitisuperski
Cena nie zawiera: zwrotnej kaucji 150 €, Sprzątanie końcowe we własnym zakresie obowiązkowe - w przypadku pozostawienia brudnego i nieposprzątanego apartamentu zostanie pobrana dodatkowa opłata 50 € z kaucji, ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej 1,50 € za dzień dla osób od 14 roku życia (płatnej na miejscu), obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba).

Ceny pobytu w apartamencie ze skipassem na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.
WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy DOLOMITISUPERSKI nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.
Apartamenty w ofercie Freeski

Residence Pez Gajard

San Martino di Castrozza

Langes ****

San Martino di Castrozza

Villa Sport

San Martino di Castrozza

Edelweiss

San Martino di Castrozza

Residence Taufer

San Martino di Castrozza

Hotele w ofercie Freeski

Paladin

San Martino di Castrozza

Letizia

San Martino di Castrozza

San Martino

San Martino di Castrozza

Colfosco

San Martino di Castrozza