Wybierz

Happy Week

Oferta Ski Start Superpremiere w San Martino di Castrozza – Passo Role na sezon  2020/2021


Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza i Passo Rolle należy do grupy Dolomitisuperski. Ponad  60 km tras (San Martino di Castrozza 45 km + Passo Rolle 15 km) na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m, to trasy różnorodne dla wszystkich, dla zaawansowanych i początkujących, 95 % tras naśnieżanych, 25 wyciągów  w tym kolejka Tognola i Colverde, 15 wyciągów krzesełkowych i 7 orczyków. Wyciągi przewożą 3000 narciarzy w ciągu godziny. Wszystkie wyciągi osiągalne Skibusem.   

Terminy 7 dniowego pobytu:
05.12 - 12.12.2020
12.12 - 19.12.2020

Dojazd własny

Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza – Passo Rolle
Zakwaterowanie w miejscowości San Martino Di Castrozza

Skipass: San Martino di Castrozza/ Passo Rolle
Skipass: Dolomitisuperski 6 dni (skipass na 1200 km tras w Dolomitach wschodnich) - promocja skipassu Dolomitisuperski - Superpremiere'

Cena orientacyjna w apartamencie dla jednej dorosłej osoby od 260 € ze skipassem San Martino di Castrozza/Passo Rolle 6 dni
Cena orientacyjna w apartamencie dla jednej dorosłej osoby od 380 € ze skipassem Dolomitisuperski 6 dni

 - dla juniorów i dzieci do 8 lat zniżki 

Ceny pobytu w apartamencie ze skipassem na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.

Cena zawiera
7 noclegów, ogrzewanie, woda, światło, bielizna pościelowa, ręczniki,  wejście do Wellnessu , skipass 6 dni San Martino /Passo Rolle lub Dolomitisuperski, parking, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Zwrotnej kaucji , ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu), obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), i w niektórych rezydencjach obowiązkowe sprzątanie końcowe.

WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy DOLOMITISUPERSKI nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.
Apartamenty w ofercie Freeski

Ski Residence

San Martino di Castrozza

Residence Pez Gajard

San Martino di Castrozza

Langes ****

San Martino di Castrozza

Villa Sport

San Martino di Castrozza

Edelweiss

San Martino di Castrozza

Colfosco

San Martino di Castrozza

Residence Taufer

San Martino di Castrozza

Hotele w ofercie Freeski

Paladin

San Martino di Castrozza

Letizia

San Martino di Castrozza

San Martino

San Martino di Castrozza

Colfosco

San Martino di Castrozza