Wybierz

Happy Week

Marcowe Słońce w Moenie - Super Sun 2019 - Ośrodki narciarskie : Tre Valli, Val Di Fassa, Latemar-Obereggen, Sella Ronda;

Terminy pobytów 7 dniowych:

16.03-23.03.2019 - Moena Hotel Someda

16.03-23.03.2019 - Falcade apartamenty,Hotel San Giusto i Hotel Molino

Dojazd: własny

Skipass w cenie zakwaterowania: Tre Valli lub Dolomitisuperski (skipass na 1200 km tras)

Zakwaterowanie w miejscowości Moena i Falcade w apartamentach, cena już od 310 € za osobę !

Apartamenty znajdują się w centrum przepięknej i malowniczej miejscowości, stolicy Val Di Fassa. Moena to małe "Zakopane", jest bardzo popularna wśród narciarzy, którzy mają dostęp w Dolinie Val Di Fassa do najlepszych europejskich tras narciarskich. Z Moeny jest blisko na Obereggen/Latemar, na Sella Rondę, na Tre Valli, i na trasy w Pozza Di Fassa i Vigo Di Fassa. Trasy z Pozza Di Fassa są połączone z  Alba Canazei przy Sella Rondzie.

Termin: 16.03.- 23.03.2019

Cena za osobę w apartamencie ze skipassem Tre Valli już od 310 € na osobę, cena uzależniona od terminu, rodzaju skipassu, standardu apartamentu i ilości osób w apartamencie.

Cena zawiera: 7 noclegów, światło gaz, ogrzewanie, skipass 6 dni Tre Valli , miejsce parkingowe na 1 samochód na apartament, podatek VAT. Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej 150 € za apartament, sprzątania końcowego obowiązkowego  , nieobowiązkowo można wypożyczyć bieliznę pościelową - pojedyncze łóżko 15€, łóżko małżeńskie 20€, w przypadku pozostawienia rażącego nieporządku i brudnej kuchenki, dopłata do sprzątania 20€. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej i ubezpieczenia i transportu.

Zakwaterowanie w Hotelu Alpen Live Someda *** Wellness, skipass w cenie

Hotel Alpenlive Someda w Moenie to bardzo znany i popularny hotel średniej wielkości. Sympatyczny, ze wspaniałą kuchnią, miłą obsługą i wspaniałym widokiem na szczyty Sassolungo. Niedawno całkowicie odnowiony posiada bardzo ładny Wellness z basenikiem z hydromasażem przydatnym po całym dniu szusowania. Jest to hotel do którego się wraca.....czasami trudno o miejsce

Termin: 16.03 - 23.03.2019

cena za osobę w pokoju DBL standard ze skipassem Tre Valli - 510 €
cena ze skipassem w pokoju DBL standard ze skipassem Dolomitisuperski -   580 €

Cena zawiera: noclegi , śniadania, obiadokolacje (napoje płatne osobno), korzystanie z Centrum Wellness - łaźnia turecka, sauna fińska, hydromasaż, kąpiele Kneippa, prysznice odprężające, zona relaks, Skipass 6 dni Tre Valli lub Dolomitisuperski, podatek VAT.

Cena nie zawiera: napoje płatne osobno, ubezpieczenia, garażu, transportu, taksy klimatycznej.

Zakwaterowanie w Hotelu Molino ***/**** w Falcade, skipass w cenie 

Położony w spokojnym miejscu w Falcade Molino, pod wyciągiem na Tre Valli, otoczony szczytami Dolomitów, bardzo ładny i wygodny hotel, usługi na wysokim poziomie, świetna międzynarodowa i tradycyjna kuchnia, pokoje z łazienką, wielkość pokoju uzależniona od  kategorii, restauracja, bar, tawerna, salon wypoczynkowy, sala gier,  basen (14 m x 8 m), whirpool, sauna, solarium, winda, pralnia, przechowalnia nart, bezpłatny parking, bardzo miła i serdeczna atmosfera, bardzo dobry standard, ulubiony hotel narciarzy!!!

Termin: 16.03 - 23.03.2019

Cena od 590 € w pokoju DBL  Standard ***, ceny w Hotelu Molino uzależnione od typu pokoju, rodzaju skipassu i ilości osób w pokoju.

Cena zawiera: Noclegi, śniadania, obiadokolacje (napoje płatne osobno), basen, hydromasaż, skipass Tre Valli 6 dni , podatek VAT.

Cena nie zawiera: Taksy klimatycznej (płatnej na miejscu), korzystanie z sauny 15 - 20 € zależnie od ilości osób, korzystanie z solarium 12 Euro, miejsce w garażu dziennie 15 €, napoje do posiłków, transportu, ubezpieczenia.

Zakwaterowanie w Hotelu San Giusto *** w Falcade, skipass w cenie 

San Giusto to duży hotel, przyjazny dla rodzin z dziećmi, w czasie ferii zimowych (styczeń, luty) animacja w języku polskim, 100 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, jest bardzo wygodnie położony, z widokiem na dolomitowe szczyty. Hotel znajduje się w spokojnym miejscu w urokliwej wsi alpejskiej w Falcade, niedaleko centrum i ok. 900 m od wyciągów Tre Valli.

Termin: 17.03.-24.03.2019

cena za osobę w pokoju DBL standard ze skipassem Tre Valli: 560 €
Cena zawiera: Noclegi, śniadania, obiadokolacje (napoje płatne osobno), basen, hydromasaż, skipass Tre Valli 6 dni,   podatek VAT.

Cena nie zawiera: Taksy klimatycznej płatnej na miejscu, napoje płatne osobno (oprócz kawy, herbaty, mleka, soków na śniadanie), ubezpieczenia, transportu.


Największa atrakcja w Val Di Fassa

Po wielu latach oczekiwań..wreszcie jest. Nowa kolejka z Alba Canazei na Col del Rossi na Belwedere na Sella Rondzie. Długość wyciągu 2260 m, różnica wysokości 880 m, połączenie Buffaure-Ciampac- Alba Canazei. Nowoczesna kolejka - wagon- w godzinę przewiezie 1120 narciarzy. To co było niemożliwe przez wiele lat ...stało się faktem. W Val Di Fassa na Sella Rondę poszusujesz już z Pozza Di Fassa koło Moeny. Super atrakcyjny szlak narciarski, w tym słynny topowy Ciampac.  W Alba Di Canazei wskakujesz do wagonu kolejki i już jesteś na Belvedere. Otwarcie połączenia Pozza Di Fassa - Sella Ronda na Święta Bożego Narodzenia 2015.

Apartamenty w ofercie Freeski

Casa Torta Superior

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Ischie Superior

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Nuccia

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Ciesa Podesta Superior

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Sassolungo 2

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Vaet Superior

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Iellici Superior

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Casa Diamante

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo

Hotele w ofercie Freeski

Alpen Life Someda

Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo
soap2day