Wybierz

Happy Week

Alta Badia - atrakcje i wydarzenia

Light show on the snow!

Light show on the snow!

Opis organizatora: Magia wielkoformatowego wideo wyświetlanego na śniegu z jego kolorami, efektami świetlnymi i muzyką tworzy wyjątkowe i zmysłowe wrażenia.

Nowa gondola La Crusc!

Nowa gondola La Crusc!

W nadchodzącym sezonie narciarskim zostanie oddana do użytku nowa, 10 osobowa gondola! Wyprodukowana przez firmę LEITNER gondola "La Crusc" zastąpi 2 - osobowe krzesełko o tej samej nazwie. Przewidywany czas podróży to ok. 3:10 min. w ciągu godziny gondola przewiezie 1580 osób.

SNOWPARK ALTA BADIA

SNOWPARK ALTA BADIA

Snowpark Alta Badia jest jednym z największych parków Dolomiti Super Freestyle: solidnym, o niezwykle wszechstronnym ustawieniu, oferuje linie do wszystkich poziomów jazdy, a także różne rodzaje kickerów, raili i boxów. Ponadto park stał się miejscem docenianym na arenie międzynarodowej - wydarzenia i możliwość robienia zdjęć przyciągnęły wiele profesjonalnych zespołów i zawodników z całego świata! W tym roku snowpark zostanie poszerzony o Funslope Alta Badia i placeSnow, nowy pomysł freestyle, który łączy ze sobą trasy, snowpark i cross w jednym wyjątkowym obszarze, aby mieć jeszcze więcej zabawy!

Nagrody i certyfikaty

Nagrody i certyfikaty

Ośrodek narciarski Alta Badia jest idealny nie tylko dla pasjonatów i narciarzy sportowych, ale także dla rodzin. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich grup docelowych, ośrodek narciarski Alta Badia musi zapewnić najwyższej klasy warunki na stoku, i entuzjastycznie nastawiony zespół, który będzie gotów spełnić wszelkie oczekiwania ;) Dzięki takiemu zaangażowaniu ośrodek zyskał wiele znaczących wyróżnień i certyfikatów. Jedno jest pewne: kiedy nadchodzi sezon nagród, Alta Badia jest zawsze czołowym kandydatem!

8 osobowa kanapa Costoratta

8 osobowa kanapa Costoratta

Wyciąg krzesełkowy Costoratta w Alta Badia to pierwszy wyciąg, który spotkacie w Alta Badia, w drodze na Sellarondę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wyciąg krzesełkowy zabierze Was z Passo Campolongo by w mniej niż dwie i pół minuty bezpiecznie dowieźć Was do obszaru Boè. Będziecie podróżować z prędkością 5 m/s i pokonacie różnicę wysokości 215 metrów i długości 706 metrów. 🤩💯 Jest to najnowocześniejsza, wyprzęgana kolej krzesełkowa. Nowa ośmioosobowa kolejka krzesełkowa jest wyposażona w ochronne osłony bąbelkowe i przy pełnej przepustowości może przewozić 3400 osób na godzinę. 💪