Wybierz

Happy Week

Arabba - atrakcje i wydarzenia

Superpark

Superpark

Arabba Superpark proponuje warunki do freestyle’u najwyższej jakości, dopasowane do różnych poziomów zaawansowania. Odnajdziemy tam rampy, skocznie, boxy oraz pozostałe podobne atrakcje.

Tor dla skuterów śnieżnych

Tor dla skuterów śnieżnych

To jedyny taki tor na Sella Rondzie! Przygotowana trasa ma długość 2km! Dojazd do toru możliwy jest na nartach - znajduje się on w pobliżu Funslope Arabba i schroniska Plan Boè Refuge. Atrakcja dostępna jest dla dorosłych i dla dzieci.

Lodowisko

Lodowisko

Lodowisko w Arabbie zwykle jest czynne codziennie od godz 15.00 do 21.00 Bilet normalny to wydatek ok. 10 € - łyżwy w cenie, 6 € wstęp z własnymi łyżwami. Przewidziane są również zniżki dla dzieci. Więcej szczegółów już wkrótce!

Tak blisko na lodowiec!

Tak blisko na lodowiec!

Bliskość lodowca Marmolada jest absolutną atrakcją ośrodka narciarskiego Arabba! Możesz dotrzeć do celu - najwyższego szczytu Dolomitów - szybko i wygodnie przez przełęcz Padon kolejkami linowymi i wyciągami! Uwaga: Marmolada polecana jest dla bardziej zaawansowanych narciarzy, ze względu na wysokość (3,342 m. n.p.m.) i często zmieniające się warunki atmosferyczne. Dobrym narciarzom polecamy również powrót 12 kilometrową trasą narciarską „La Bellunese”.