Wybierz

Happy Week

Kronplatz - atrakcje i wydarzenia

Messner Mountain Museum

Messner Mountain Museum

Reinhold Messner zaprasza Was do swojego „Messner Mountain Museum” na szczycie Góry Kronplatz! Ekspozycja prezentuje najtrudniejsze ściany wspinaczkowe Świata. Wzbogacona jest również zdjęciami i pamiątkami, które Reinhold Messner zgromadził w czasie swoich wypraw. Info: www.messner-mountain-museum.it

Nowe muzeum na szczycie góry Kronplatz!

Nowe muzeum na szczycie góry Kronplatz!

Na szczycie góry Kronplatz otwarte zostało Muzeum Fotografii Górskiej "Lumen". W dużym skrócie: "Na miejscu czeka na Was 1800 m2 powierzchni wystawienniczej, eventowej i gastronomicznej! Do współpracy przy nowym muzeum zostały zaproszone m. in. renomowane: TAP, National Geographic, Red Bull Illume, Durst i AlpiNN." Pic. KronplatzFUN

Swiąteczny Las przy wodospadach Riva

Swiąteczny Las przy wodospadach Riva

Jeżeli wybieracie się na nasze "rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu" koniecznie musicie odwiedzić to magiczne miejsce! Las wokół wodospadu Riva/Reinbach - zimą zamienia się w "Zaczarowany Las Bożonarodzeniowy". Jak dojechać: Wodospady Riva: 3 km po Campo Tures - Sand in Taufers w kierunku wschodnim, kierujcie się znakami Caminata-Kematen i Reinbach-Wasserfälle-Cascate, na miejscu dostępny jest mały parking. Kiedy: Las zwykle dostępny jest we wszystkie weekendy grudnia w godz. 15:00 - 19:00 Więcej informacji możecie uzyskać na recepcji waszej rezydencji.

Skitrans Bronta

Skitrans Bronta

Otwarty w zeszłym sezonie wyciąg "Skitrans Bronta" przewiezie Was nowymi i bardzo wygodnymi gondolami. Czekają na Was nowoczesne, 12 osobowe kabiny wykonane z aluminium ze składanymi siedzeniami firmy Sigma / Leitner. Koniecznie wybierzcie się w "podróż" między stacją doliny Miara a doliną Piz de Plaies, w pobliżu centrum wioski St. Vigil!

Kolejna nowa gondola na Kronplatzu!

Kolejna nowa gondola na Kronplatzu!

W nadchodzącym sezonie narciarskim 2019/2020 zostanie oddana do użytku nowa, 10 osobowa gondola "Rara" firmy Doppelmayr. Zastąpi ona 4 osobową kanapę (o tej samej nazwie), co znacznie ułatwi wyjazdy od strony St. Vigil. Podróż nową gondolą potrwa ok. 2:10 min. a w ciągu godziny przewiezie ona 2700 osób.

THE BLACK 5!

THE BLACK 5!

„Czarna Piątka” w ośrodku narciarskim Kronplatz to obowiązkowy punkt w programie każdego dobrze jeżdżącego narciarza! By znaleźć się w gronie "nielicznych" podejmij wyzwanie następujących tras: Sylvester, Herrnegg, Pre da Peres, Erta i Piculin. Powodzenia!!!

5-Star Ski Resort

5-Star Ski Resort

Ośrodek narciarski Kronplatz (Plan de Corones) został oceniony przez prestiżowy portal Skiresort.info - największy portal testowy ośrodków narciarskich na świecie jako 5-gwiazdkowy ośrodek narciarski. Zespół Skiresort.info dokładnie przetestował ośrodek narciarski obejmujący 18 kryteriów oceny w sezonie 2017/2018. Kronplatz (Plan de Corones) uzyskał wybitną ocenę z 4,5 na 5 możliwych gwiazdek!