Wybierz

Happy Week

Kronplatz - atrakcje i wydarzenia

Messner Mountain Museum

Messner Mountain Museum

Reinhold Messner zaprasza Was do swojego „Messner Mountain Museum” na szczycie Góry Kronplatz! Ekspozycja prezentuje najtrudniejsze ściany wspinaczkowe Świata. Wzbogacona jest również zdjęciami i pamiątkami, które Reinhold Messner zgromadził w czasie swoich wypraw.

Belvedere <3

Belvedere <3

Belvedere to jeden z najnowszych wyciągów na Kronplatzu. Każda z gondolek pomieści aż 15 osób, a łączna przepustowość to do 3300 osób na godzinę! W dodatku by umilić wam czas podróży we wszystkich gondolach dostępna jest bezpłatna sieć wi-fi!

Nowe muzeum na szczycie góry Kronplatz!

Nowe muzeum na szczycie góry Kronplatz!

Na szczycie góry Kronplatz otwarte zostało Muzeum Fotografii Górskiej "Lumen". W skrócie: "Spodziewaj się 1800 m2 powierzchni wystawienniczej, eventowej i gastronomicznej we współpracy z renomowanymi: TAP, National Geographic, Red Bull Illume, Durst i AlpiNN."

Trzymamy kciuki za...

Trzymamy kciuki za...

To dopiero był NEWS: "Po wielkim sukcesie w ubiegłym sezonie Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) włączyła kobiece wyścigi slalomowe kobiet na Kronplatz-Plan de Corones w kalendarzu Mistrzostw Świata 2017-18. Wyścigi mają się odbyć na stoku Erta we wtorek 23 stycznia 2018 roku." W zeszłym sezonie narciarskim organizacja tych zawodów zakończyła się ogromnym sukcesem... Czy w nadchodzącym sezonie też tak będzie? Czekamy na decyzję FIS i trzymamy kciuki!!!

Swiąteczny Las przy wodospadach Riva

Swiąteczny Las przy wodospadach Riva

Jeżeli wybieracie się na nasze "rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kronplatzu" koniecznie musicie odwiedzić to magiczne miejsce. Las wokół wodospadu Riva / Reinbach - jest to "Zaczarowany Las Bożonarodzeniowy". Gdzie: Wodospady Riva: 3 km po Campo Tures - Sand in Taufers w kierunku wschodnim, kierujcie się znakami Caminata-Kematen i Reinbach-Wasserfälle - Cascate, dostępny jest mały parking. Kiedy: Las otwarty będzie we wszystkie weekendy Grudnia w godz. 15:00 - 19:00 Osobom, które pojadą na nasz grudniowy wyjazd polecamy dni: 09.12.2018 i 15.12.2018

Skitrans Bronta - nowe gondolki

Skitrans Bronta - nowe gondolki

Wyciąg "Skitrans Bronta" w nadchodzącym sezonie zimowym 2018/2019 przewiezie Was nowymi i bardzo wygodnymi gondolami. Czekają na Was nowoczesne, 12 osobowe kabiny wykonane z aluminium ze składanymi siedzeniami firmy Sigma / Leitner. Koniecznie wybierzcie się w "podróż" między stacją doliny Miara a doliną Piz de Plaies, w pobliżu centrum wioski St. Vigil!