Wybierz

Happy Week

Madonna di Campiglio i Pinzolo - atrakcje i wydarzenia

Atrakcyjne zniżki na skipassy

Atrakcyjne zniżki na skipassy

Niewątpliwą atrakcją w Pinzolo jest 10% zniżka na skipassy Pinzolo i 5 % zniżka na skipassy Skirea ( Karuzela Narciarska Pinzolo-Madonna Di Campiglio - Marilleva - Folgarida). Uwaga: tylko dla klientów naszego Biura Dolomity Tour.

Polska Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Polska Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Nowość: kurs doskonalenia jazdy na nartach, 5 poziom zaawansowania, atrakcyjne zajęcia z polskim i włoskim instruktorem. Freeride, Freestyle, podstawy slalomu,doskonalenie jazdy równoległej... adrenalina i przygoda! Zapraszamy dzieci od 10 lat i dorosłych do 100 lat. Jeden dzień atrakcyjnej jazdy na trasach Karuzeli Narciarskiej Pinzolo-Madonna Di Campiglio.

Popołudniowy spacer po Pinzolo i Carisolo

Popołudniowy spacer po Pinzolo i Carisolo

Warto się na niego wybrać! W urokliwym centrum Pinzolo czekają na Was: sklepiki z pamiątkami i lokalnymi produktami, bary, restauracje, jest też spory supermarket. Warto również pójść do sąsiedniego Carisolo - to ok.15 min. spacerem drogą w stronę Madonny di Campiglio. Czeka tam na Was malutki ryneczek i ładne widoki na Pinzolo - trzeba podejść nieco wyżej na plac kościelny! Przed powrotem do Pinzolo nie zapomnijcie zaglądnąć do Baru Eureka mieszczącego się przy głównej drodze nie opodal mostu. To popularne miejsce wizyt lokalnej społeczności i narciarzy.

Tulot Vertical Up - Pinzolo

Tulot Vertical Up - Pinzolo

Co roku w Pinzolo odbywa się Vertical Up czyli zawody w jak najszybszym podejściu na szczyt. Zwykle rozegrane zostają na - czarnej trasie Tulot. Jeżeli będziecie w Pinzolo obecność jest wręcz obowiązkowa! Można kibicować, lub wystartować jako zawodnik - do startu wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora: www.alpingovalrendena.it znajdziecie na niej również dokładne terminy. Do zobaczenia!

Wyciąg Nube d'Oro!

Wyciąg Nube d'Oro!

W Madonnie di Campiglio polecamy jeden z najnowszych wyciągów o nazwie Nube d'Oro! Sześcioosobowa kanapa zastąpiła 2 osobowego weterana o tej samej nazwie. Podróż trwa ok. 5 min. a w ciągu godziny kanapa wywiezie na górę ok. 2800 osób. Górna stacja wyciągu znajduje się na Monte Spinale w okolicy popularnego schroniska "Chalet Fiat".

Lot paralotnią nad Pinzolo

Lot paralotnią nad Pinzolo

Prowadzona przez Piero Franchiniego firma Wings2fly oferuje loty tandemowe paralotnią. Ciesz się lotem i pięknymi widokami na Dolomity Brenta, Pinzolo i całą malowniczą dolinę Val Rendena! Doświadczony pilot zadba o bezpieczny lot i lądowanie w okolicy miasteczka. Start odbywa się w pobliżu górnej stacji wyciągów i schroniska Doss del Sabion w Pinzolo. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.wings2fly.it

Lodowisko w Pinzolo

Lodowisko w Pinzolo

W Pinzolo można wybrać się na duże, kryte lodowisko. Do Waszej dyspozycji są instruktorzy - lekcje należy rezerwować wcześniej. Czeka na Was również wypożyczalnia sprzętu z atrakcyjnymi zniżkami i Disco bar. Zwykle w czwartki, piątki i soboty organizowane są cieszące się dużą popularnością wieczorne "Ice Disco". Więcej informacji i godziny otwarcia znajdziecie na stronie: www.pinzoloice.it

Restauracja na szczycie!

Restauracja na szczycie!

"Bar Ristorante Rifugio Doss del Sabion" to miejsce, które będąc w Pinzolo obowiązkowo należy odwiedzić! Zlokalizowane na szczycie Doss del Sabion schronisko oferuje przede wszystkim piękne widoki na Dolomity Brenta, które możecie podziwiać z leżaka ustawionego na słonecznym tarasie. Dodatkowo smaczna kuchnia oraz duży wybór ciepłych i zimnych napoi to zalety tego schroniska. W pobliżu schroniska zwykle odbywają się loty na paralotni - start i niskie przeloty robią ogromne wrażenie! Polecamy!

Chalet Fiat na Madonnie di Campiglio

Chalet Fiat na Madonnie di Campiglio

Opis właściciela: Nasze schronisko w ciągu dnia jest idealnym miejscem na przerwę, lunch z zapierającym dech w piersiach widokiem i cieszenie się wyjątkowymi wydarzeniami. W nocy schronisko staje się idealnym miejscem do zabawy i jednocześnie delektowania się uroczą kolacją! Z centrum Madonna di Campiglio można łatwo dojechać do Chalet Fiat, wystarczy tylko wsiąść do kolejki linowej na Spinale i w niecałe 6 minut będziesz na miejscu. Skorzystaj ze swojego skipassu lub kup bilet dzienny i ciesz się wysokiej jakości lunchem o 2100 m n.p.m.! www.chaletfiat.net

Ursus Snowpark Madonna di Campiglio

Ursus Snowpark Madonna di Campiglio

Ursus Snowpark to jeden z najlepszych obszarów Freestyle w Alpach: ponad 50 000 m² przeznaczonych dla przeszkód takich jak: kicker, box, rail... Ursus Snowpark składa się z trzech stref o powierzchni ponad 8 hektarów freestyle i około 40 struktur, w tym kickerów, step-upów, step-downów, funboxów, thornów, skrzyń i torów, toru boardercross i wiele więcej! Od ponad czternastu lat pracownicy Ursus Snowpark pracują z zaangażowaniem, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom wszystkich riderów, którzy odwiedzają US, a dzięki ich zaangażowaniu standard jakości zawsze pozostaje jednym z najlepszych w Alpach i Dolomitach!

Gondola

Gondola "Fortini"

W Madonnie di Campiglio sprawnie działa 10-osobowa gondola "Fortini" firmy Doppelmayr. Zastąpiła ona 4 osobową kanapę "Fortini Express" co znacznie rozładowało tworzące się w godzinach szczytu kolejki... 😉⛷ Podróż gondolą trwa 9 min. a w ciągu godziny jest w stanie przewieżć 3600 osób.