Wybierz

Happy Week

Madonna di Campiglio i Pinzolo - atrakcje i wydarzenia

Atrakcyjne zniżki na skipassy

Atrakcyjne zniżki na skipassy

Niewątpliwą atrakcją w Pinzolo jest 10% zniżka na skipassy Pinzolo i 5 % zniżka na skipassy Skirea ( Karuzela Narciarska Pinzolo-Madonna Di Campiglio - Marilleva - Folgarida). Uwaga: tylko dla klientów naszego Biura Dolomity Tour.

Polska Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Polska Szkółka Sportowa dla zaawansowanych

Nowość: kurs doskonalenia jazdy na nartach, 5 poziom zaawansowania, atrakcyjne zajęcia z polskim i włoskim instruktorem. Freeride, Freestyle, podstawy slalomu,doskonalenie jazdy równoległej... adrenalina i przygoda! Zapraszamy dzieci od 10 lat i dorosłych do 100 lat. Jeden dzień atrakcyjnej jazdy na trasach Karuzeli Narciarskiej Pinzolo-Madonna Di Campiglio.

Nowy wyciąg w Pinzolo!

Nowy wyciąg w Pinzolo!

Na początku należy przypomnieć, że po 46 latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszło 2 osobowe krzesełko Fossadei-Malga Cioca! Zastąpiła je 6 osobowa kanapa! Czas podróży został skrócony do ok. 3 minut a przepustowość zwiększyła się do 1800 osób na godzinę! 🎿 👍

Tulot Vertical Up - Pinzolo 2019

Tulot Vertical Up - Pinzolo 2019

Co roku w Pinzolo odbywa się Vertical Up czyli zawody w jak najszybszym podejściu na szczyt. Zwykle rozegrane zostają na - czarnej trasie Tulot. Jeżeli będziecie w Pinzolo obecność jest wręcz obowiązkowa! Można kibicować, lub wystartować jako zawodnik - do startu wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora: www.alpingovalrendena.it znajdziecie na niej również dokładne terminy. Do zobaczenia!

Wieczorny spacer po Pinzolo i Carisolo

Wieczorny spacer po Pinzolo i Carisolo

Warto się na niego wybrać - w niewielkim centrum Pinzolo czekają na Was: sklepiki z pamiątkami i lokalnymi produktami, bary, restauracje, jest też spory supermarket. Warto wybrać się również do sąsiedniego Carisolo - to ok. 15 min. spacerem drogą w stronę Madonny di Campiglio. Czeka tam na Was urokliwy ryneczek i ładne widoki na Pinzolo - trzeba podejść nieco wyżej na plac kościelny. Przed powrotem do Pinzolo nie zapomnijcie zaglądnąć do Baru Eureka - to popularne miejsce wizyt lokalnej społeczności i narciarzy.

Jarmark Świąteczny

Jarmark Świąteczny

Zbliża się najbardziej magiczny okres w roku. Odkryj najpiękniejsze bożonarodzeniowe jarmarki w Trentino: ciepłą atmosferę, lśniące światła i tradycyjne smaki. Odwiedź: www.visittrentino.info/it/esperienze/mercatini-festivita?utm_source=newsletter_ita&utm_campaign=settimana5novembre_nl&utm_medium=DEM-mercatini-IT