Wybierz

Happy Week

Apartamenty Eden - Andalo


Polska Szkółka Narciarska i Snowboardowa dla dzieci, Voucher na zniżkowy skipass, Dolomiti Card na zniżki na basen, opieka polskiego rezydenta.

Eden - Paganella - Andalo, Molveno

Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Polska szkółka snowboardowa Winter Card Polski rezydent w okresie ferii

Residence Hotel Eden Wellness Resort *** S (dawna nazwa Residence Selene) – bardzo ładna rezydencja z apartamentami połączona z Hotelem Eden, położona w spokojnym miejscu około 300 m od centrum miasteczka i wyciągów na Paganellę. W rezydencji 18 eleganckich apartamentów, większość z balkonem. Wszystkie apartamenty bardzo dobrze wyposażone, z łazienką, suszarką do włosów, TV color, telefonem i sejfem. Standard bardzo dobry.

Ceny

Ceny w Euro za apartament za tydzień pobytu lub określoną ilość dni. Pobyt od soboty do soboty.
Korzystanie z apartamentów bez dodatkowych opłat, wymagana kaucja jest zwrotna.

Termin Ilość dni
BILO 2
BILO 3
BILO 4 TRILO 6 Solaria
 Trilo 6  

Ceny pobytu na zapytanie.

Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki


Udogodnienia - Eden

Apartamenty
W rezydencji 18 eleganckich apartamentów, większość z balkonem. Wszystkie apartamenty bardzo dobrze wyposażone, z łazienką, suszarką do włosów, TV color, telefonem i sejfem. Standard bardzo dobry.

Dostępne kategorie apartamentów:


Bilo 2/3 – sypialnia z łóżkiem małżeńskim i dodatkowym rozkładanym łóżkiem, kuchnia, łazienka, TV color, sejf,  telefon.

Bilo 4/5 – pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwuosobową rozkładaną kanapą, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka, TV color, sejf,  telefon.

Trilo 6 – pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, w każdej łóżko małżeńskie + dodatkowe łóżko,  łazienka, TV color, sejf,  telefon.

Trilo 8 – pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwuosobową rozkładaną kanapą, dwie sypialnie, w każdej  łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze + dodatkowe łóżko,  łazienka, TV color, sejf,  telefon.

Quadrilo 9 – mała kuchnia, pokój dzienny z dwuosobową rozkładaną kanapą, dwie sypialnie, w każdej łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze + dodatkowe łóżko, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka, TV color, sejf,  telefon.

Apartament Trilo 4/6 w dependance Residence Solaria, która znajduje się obok Residence Eden (wspólny parking i ogród). Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym z podwójną rozkładaną sofą, balkon z widokiem na Dolomity Brenta, dwie sypialnie z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i pralką. Apartament wyposażony jest w telewizor z dostępem do Internetu.

Wyposażenie kuchni: talerze, garnki, wszelkie naczynia kuchenne, filiżanki, sztućce, nie ma elektrycznego dzbanka do gotowania wody, jest natomiast ekspres (nie elektryczny) do kawy.
Środki higieniczne, ściereczki kuchenne: nie ma.
Bielizna pościelowa i ręczniki: w cenie.
Dodatkowe łóżko w apartamencie: na zapytanie.
Łóżeczko dla dziecka do 2 lat (rozkładane): dostępne na życzenie.
Do dyspozycji klientów
Recepcja, prywatny parking, narciarnia, winda, pokój zabaw dla dzieci.
Internet
Bezpłatny dostęp do Internetu.
Dodatkowo
Korzystanie z Centrum Wellness w Hotelu Eden (sauna, łaźnia turecka, hydromasaż, solarium) - jednorazowe - 10 € osoba dorosła, karnet tygodniowy - 45 € za osobę. Wstęp do sauny i łaźni jest dozwolony dzieciom powyżej 16 lat. Możliwość wykupienia wyżywienia w Hotelu Eden - śniadania od 10 €, obiadokolacje dorośli od 20 €. Śniadania od godz. 8.00, obiadokolacja od godziny 19.30.

Położenie

Odległość od wyciągu: 300 metrów, Odległość od centrum: 300 metrów, Odległość od centrum sportowego: 500 metrów.


Zasady działalności

Zameldownie
Od godz.16.00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
Do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Garaż: 10 € dziennie.
Wyżywienie: 10 € śniadanie w formie bufetu, Obiadokolacja 20 € osoba dorosła, 15 € dziecko do 10 lat (menu dla dzieci).
Wejście do sauny: 10 € za wejście.

Cena zawiera
Noclegi, ogrzewanie, woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (oprócz kuchenki, w przypadku nie posprzątania kuchenki będzie potrącona kwota 50 € z kaucji), zniżka na Skipassy, Dolomiti Card, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Zwrotnej kaucji 150 € za apartament, korzystania z centrum Wellness, Skipassu, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).
Kaucja
Zwrotna obowiązkowa 150 € za apartament.
Dodatki

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Apartamentu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i Apartamentach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz

soap2day