Wybierz

Happy Week

Hotel Alpino - AndaloGwiazdki3SuperiorFamily


Alpino - [HotelOsrodek]


Bardzo ładny hotel w stylu alpejskim o charakterze rodzinnym, przyjazny dla rodzin z dziećmi. Hotel dysponuje akcesoriami dla malutkich dzieci typu wanienka do kąpieli i inne. Menu dostosowane dla dzieci, animacja, sala zabaw  "Gaia-Land" o powierzchni 200 m2, opieka dla dzieci od 1 roku do 12 lat. Przed hotelem skibus. Hotel specjalizuje się w rodzinnych wakacjach, posiada pomieszczenia dla dzieci do zabawy (200 m2), kino dla dzieci, salon, Tv salon, bar, prywatny parking i internet.

Ceny

Cena w Euro za osobę lub za pokój za tydzień pobytu z wyżywieniem HB.
Termin  Ilość dni Dolomity
cena za 2 osoby dorosłe
Bebe Cucciolo
2 + dziecko max 1 rok 
Bebe Dotto
2+2dzieci (jedno do 1 roku)
Dolomiti Mammolo na 4 osoby Family Pisolo na 4 osoby Family Biancaneve
5 osób
Family Gongolo 5 osób 
 
 

 Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki

Zniżki dla dzieci w pokojach Dolomiti: na zapytanie

Udogodnienia - Alpino

Pokoje
Typ pokoi:  wszystkie pokoje są odnowione, nie ma wykładzin ani piętrowych łóżek.

Dolomiti - rodzinne pokoje, 17 - 25 m2, maksymalnie 4 osoby. Wszystkie z łazienką, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, 90 % pokoi z balkonem.
Bebe Cucciolo - rodzinny pokój 23 m2 dla rodziców z dzieckiem do 1 roku, łazienka, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, kuchenka mikrofalowa, suszarka, niektóre z balkonem.
Bebe Dotto - 24 m2, pokój dla rodziców z dwójką dzieci, w tym jedno niemowlę, łazienka, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, kuchenka mikrofalowa, suszarka, niektóre z balkonem.
Dolomiti "Mammolo" - 37 - 41 m2 , do 5 osób, łazienka, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, część dla rodziców oddzielona od części pokoju dla dzieci (ale nie są to dwa pokoje).
Family "Pisolo" - 38 - 42 m2 - dla rodziny do 5 osób, dwa pokoje połączone, dwie łazienki, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, balkon, połączenie internet Wi-Fi.
Family "Biancaneve" - 48 - 54 m2 - wygodna junior suite dla rodziny do 5 osób, wydzielona część nocna (nie ma drzwi), dwie łazienki, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, balkon.
Family "Gongolo" - 54 m2 - rodzinny pokój (dwa pokoje) do 5-6 osób, dwie łazienki, dwa balkony, TV color, suszarka do włosów, telefon, sejf, frigobar, jeden lub dwa balkony.
Do dyspozycji klientów
Tawerna, sala gier, prywatny parking, bar, salon, winda, również dla niepełnosprawnych, sala TV synchronizowana, TV - 33 kanały - efekt kina, video, TV sat, sala dla palaczy i dla niepalących.
Wyżywienie
Bardzo dobra kuchnia oferuje dania włoskie i regionalne, specjalna kuchnia dla najmłodszych gości. Kolacja przy świecach, ciasta i desery domowe, zdrowa żywność. Śniadanie wzmocnione, bufet, obiadokolacja - dwa dania do wyboru, bufet z warzywami. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Wyżywienie bardzo dobre, specjalne menu dla dzieci. Śniadania od godz. 8.00 - 9.30, obiadokolacja godz.19.00/ 19.30.
Internet
Dostęp do Internetu za dodatkową opłatą.
Dodatkowo
Basen dostępny w Centrum Wellnessu i basenów Acqua In (150 m od Hotelu) w cenie. Gaia Land Club - Mini Club - Przedszkole dla dzieci w wieku od 1 roku do 12 lat. Przedszkole otwarte od godz. 9.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę od 14.00 do 22.00. Opieka kwalifikowanego włoskiego personelu. Opieka nad dziećmi od 1 roku do 3 lat: od godz. 9.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku. Restauracja i posiłki dla dzieci: obiad godz.12.00 (dopłata); kolacja godz.19.00 - specjalne menu dla dzieci. Podwieczorek o godz.16.00 -16.30 Hotel organizuje zajęcia dla dzieci popołudniu, są to gry, zabawy, wycieczki i filmy.

Położenie

Odległość od wyciągu: 400 metrów Odległość od centrum: 300 metrów Odległość od centrum sportowego: 150 metrów


Zasady działalności

Zameldownie
Od godziny 14:00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
Do godziny 9:30 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Dopłata nieobowiązkowo: Wyżywienie pełne 70 € za tydzień (do 2 lat gratis), istnieje możliwość zamiany obiadu w Hotelu na obiad w schronisku narciarskim, lub na suchy prowiant. Pobyt z pełnym wyżywieniem zaczyna się obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Garaż 150 m od hotelu: 5 € dziennie (nieobowiązkowo).
Cena zawiera
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, Wintercard, wejście na basen Acqua Inn - odległość od hotelu tylko 150 m, zniżki na Skipassy, bezpłatne uczestnictwo w imprezach i koncertach organizowanych przez Konsorcjum w Andalo, przedszkole Gaia Land Club dla dzieci (opieka), specjalne menu dla dzieci, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Napoje do posiłków płatne osobno, Skipassu, ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).
Dodatki

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Hotelu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz

soap2day