Wybierz

Happy Week

Hotel Ambiez Suite Hotel - AndaloGwiazdki4FamilyWellness


Polska Szkółka Narciarska i Snowboardowa dla dzieci, Voucher na zniżkowy skipass, Dolomiti Card na zniżki na basen, opieka polskiego rezydenta;

Ambiez Suite Hotel - [HotelOsrodek]

Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Polska szkółka snowboardowa Animacja w języku włoskim Winter Card Polski rezydent w okresie ferii Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Piękny, nowy Hotel Ambiez jest usytuowany w spokojnej części Andalo. Prowadzony przez rodzinę Cornella cieszy się dużą popularnością. Eleganckie wnętrza, miła atmosfera i bardzo dobre usługi są wizytówką tego hotelu. Hotel o charakterze rodzinnym z wieloma usługami dla dzieci, hotel należy do sieci Andalo For Family.

Stylowe wykończenie wnętrz, komfortowe i duże pokoje, wspaniała kuchnia i eleganckie Centrum Wellness przyciągają narciarzy. Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziećmi, duża sala zabaw, menu dla dzieci, basen, specjalne wyposażenie dla malutkich dzieci (wanienki, baby - phone, łóżeczka, krzesełka, itd.) ułatwiają życie rodzicom.

Ceny

Ceny w Euro za osobę za tydzień pobytu lub określoną ilość dni z wyżywieniem HB:

 Termin  Ilość dni
 Comfort  Junior Suite
Family
Suite
Family Suite

Ceny pobytu na zapytanie. 

Family Suite - minimum cztery pełne kwoty. 
Pokój typu Family - minimum trzy pełne kwoty.

Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki

Dla dzieci w pokoju Comfort z dwoma pełnopłatnymi osobami na trzecim i czwartym łóżku:
od 0 - 1,99 lat – 70%
od 2 - 5,99 lat – 50%
od 6 - 13,99 lat – 25%

Oferta jest ważna dla pobytów minimum 7 - dniowych.

Pakiet rodzinny: dwoje rodziców + dwoje dzieci do 13,99 lat = trzy pełne kwoty.

Uwaga!
Family Suite - minimum cztery pełne kwoty. 
Pokój typu Family - minimum trzy pełne kwoty.

Udogodnienia - Ambiez Suite Hotel

Pokoje
Comfort są to pokoje komfortowe dwuosobowe o powierzchni około 22 mq z TV color 42’ LCD SAT, radiem, telefonem, sejfem, frigo barem i połączeniem z Internetem, łazienka z prysznicem i suszarka do włosów.

Junior Suite
to duży pokój o powierzchni 27 mq podzielony na część dzienną i część nocną, można dostawić łózka dla dzieci, pokój z TV color 42’ LCD SAT, radiem, telefonem, sejfem, frigo barem i połączeniem z Internetem, łazienka z prysznicem i suszarka do włosów. W niektórych pokojach piec tyrolski.

Dla najmłodszych zostały przygotowane specjalne pokoje tematyczne, takie jak Mushroom Junior Suite (pokój dla max 3 osób) i Tree House Junior Suite (pokój dla max 3 osób o powierzchni ok. 25 mq.) Oprócz bardzo wygodnej części sypialnej, ten Junior Suite posiada antresolę z łóżkiem w ładnym domku na drzewie. Junior Suites mogą pomieścić od 2 do 4 osób. Dostępny jest również pokój (max 4 osobowy) z łóżkiem piętrowym.

Family: bardzo ładny, 4 - osobowy pokój rodzinny o powierzchni 28 mq z TV color 42’ LCD SAT, radiem, telefonem, sejfem, frigo barem i połączeniem z Internetem, łazienka z prysznicem i suszarka do włosów.

Family Suite
- duża suite (45 mq) z dwoma połączonymi pokojami na 4 lub 6 osób, suite z TV color 42’ LCD SAT, radiem, telefonem, sejfem, frigo barem i połączeniem z Internetem, łazienka z prysznicem i suszarka do włosów. Płaszcz kąpielowy, ręczniki na basen, woda mineralna w frigo barze.

Suite
(33 mq) są to pokoje szczególnie komfortowe, salonik znajduje się w panoramicznej wieży, druga część pokoju to sypialnia, dla rodzin z dziećmi, które pragną mieć połączone pokoje. Pokoje z  TV color 42’ LCD SAT, radiem, telefonem, sejfem, frigo barem i połączeniem z Internetem, łazienka z prysznicem i suszarka do włosów. W niektórych pokojach piec tyrolski. Ponadto goście mogą znaleźć tutaj płaszcz kąpielowy, ręczniki na basen, wodę mineralną w frigo barze.
Do dyspozycji klientów
Restauracja, bar, salon wypoczynkowy, pokój zabaw dla dzieci, Centrum Wellness, kantyna z winami, ogrzewana narciarnia, garaż (na zamówienie), parking.
Wyżywienie
Bardzo dobra kuchnia włoska i lokalna. Śniadania: bufet słodki i słony. Obiadokolacja: dania do wyboru i bufet z warzywami i deserami. Śniadania od godz. 8.00, obiadokolacja od godz. 19.30. Dostępne menu dla małych dzieci oraz dla osób z nietolerancją pokarmową.
Internet
Dostęp do Wi-Fi.
Dodatkowo
Centrum Wellness: basen panoramiczny z hydromasażem, prądy wodne, muzyka pod wodą, sauna fińska, łaźnia turecka, prysznic tropikalny, lodowa kaskada, zona relax, solarium. Na basenie hotelowym nie ma ratownika, rodzice są odpowiedzialni za dzieci, wstęp do sauny i łaźni jest dozwolony dzieciom powyżej 16 lat. Dla dzieci: mini club z opiekunką (włoską), animacja (po włosku), piękna sala zabaw, super zabiegi kosmetyczne dla dzieci. Specjalne menu dla dzieci.

Położenie

Odległość od centrum: 350 metrów Odległość od wyciągów: 450 metrów Odległość od centrum sportowego: 150 metrów


Zasady działalności

Zameldownie
Od godz.15.00 do godz.19.00 w dniu przyjazdu. W przypadku przyjazdu po godzinie 19.00 należy powiadomić obiekt.
Wymeldowanie
Do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Family Suite - minimum cztery pełne kwoty.
Pokój typu Family - minimum trzy pełne kwoty.
Dopłata do pełnego wyżywienia - 84 € za osobę na tydzień (lunch w hotelu lub “koszyk” z jedzeniem, lub obiad w schronisku)
Pokój Comfort jako SGL - dopłata 20 € dziennie.

Cena zawiera
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji (kuchnia włoska i lokalna), Dolomiti Card, zniżki na Skipassy, bezpłatne uczestnictwo w imprezach i koncertach organizowanych przez Konsorcjum w Andalo, korzystanie z basenu i Centrum Wellness, program animacji dla dzieci, sala zabaw, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Napoje do posiłków płatne osobno, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny (płaci się dodatkowo w recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze), Skipassu, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).
Dodatki
Hotel nie akceptuje zwierząt.

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Hotelu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz

soap2day