Wybierz

Happy Week

San Martino di Castrozza atrakcje i wydarzenia

Atrakcyjne trasy San Martino Di Castrozza

Atrakcyjne trasy San Martino Di Castrozza

Ośrodek Narciarski San Martino di Castrozza - Passo Rolle znajduje się na południu terenów narciarskich Dolomitisuperski. 95% naśnieżania, powyżej 60 km tras na wysokości od 1404 m npm. do 2357 m npm., trasy o różnorodenej skali trudności, utrzymanie tras bardzo dobre. Ośrodek narciarski rewelacyjnie usytuowany u stóp masywu Pale di San Martino. Tognola Uno - jedna z najpiękniejszych 12 tras w Dolomitach, trzy kilometry w lesie Alpe Tognola naprzeciwko wspaniałych szczytów Pale di San Martino. Czarna, techniczna trasa o zmiennym nachyleniu e kierunku. Cima Tognola - trasa, która usatysfakcjonuje narciarzy kochających zmienność nachyleń, szerokie łuki i ekspozycję. Colbricon - czerwona, piękna, panoramiczna trasa, jedna z najpiękniejszych i nabardziej " rozrywkowych tras" w kompleksie Dolomitisuperski. Cristiania - trasa techniczna i długa, z bardzo " dobrym śniegiem" północna. Paradiso - trasa na Passo Rolle, czarna i trudna. Spektakularna panorama, świetne warunki śniegowe. Colverde - trasa przy wyciągu Colverde-Rosetta , można nią zjechać do centrum kurortu, otwarta również 3 razy w tygodniu nocną porą.

Atrakcje dla fanów snowboardu

Atrakcje dla fanów snowboardu

W ośrodku narciarskim San Martino di Castrozza snowparki zostały przygotowane również dla fanów snowboardu. Do dyspozycji będziecie mieli: rail boxes, rainbows, boarder cross, ski cross, jump, half pipe, Junior i Timber line... A wszystko to w Snowparkach: San Martino di Castrozza, "Rolle Railz Park" i "Snowpark Colverde". Miłej zabawy!

Dzieci mile widziane w Kinderlandzie

Dzieci mile widziane w Kinderlandzie

Przy wyciągach Tognola jest Kinderheim delle Marmotte, wszystkie dzieci do 10 lat znajdą coś dla siebie. To fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi, jest również " zimowe przedszkole" z opiekunami włoskimi. To prawdziwy raj dla dzieci z dmuchanymi atrakcjami, Park dla dzieci czynny w godz.09.30-15.30. Drugi Park dla dzieci nazywa się Nasse Park, znajdziecie go tuż przy centrum miejscowości , prawdziwy raj dla dzieci z mobilną taśmą , trasą saneczkową i kwalifikowaną opieką w języku włoskim.

San Martino di Castrozza  to miejsce wspaniałe dla wszystkich

San Martino di Castrozza to miejsce wspaniałe dla wszystkich

W San Martino di Castrozza można uprawiać niemal każdą dyscyplinę narciarską: freeride, freestyle, narciarstwo biegowe (30 km tras) i narciarstwo alpinistyczne (wysokogórskie) - masywy Pale di San Martino i Lagorai oferują wiele możliwości tras alpinistycznych, które można pokonać na nartach. Niemniej radzimy skorzystać z przewodnika narciarskiego, ponieważ łatwo można się zgubić - góry są wysokie i niebezpieczne. W ośrodku narciarskim San Martino di Castrozza jest również włoska szkoła narciarska, w której można nauczyć się TELEMARKU! Info. Scuola Sci San Martino di Castrozza.

Bawimy się w San Martino di Castrozza!

Bawimy się w San Martino di Castrozza!

San Martino di Castrozza to bardzo piękny kurort, nie za duży, malowniczo położony pośród wysokich szczytów Dolomitów. Wieczorem zamienia się w miasteczko tętniące życiem! Czekają na Was bary z apres-ski, restauracje i sklepiki z lokalnymi produktami. My polecamy Wam burgery w Ranch Bar z kuchnią i wystrojem "dzikiego zachodu" którego właściciele byli i zakochali się w USA. Na pyszny deser i kawę warto wybrać się do Ristorante Bar Rosetta którego gośćmi bywają gwiazdy kina i estrady. Dla aktywnych wieczorami organizowane są: romantyczne spacery na rakietach śnieżnych, aperitiv i jazda na skuterze śnieżnym, tour ratrakiem, nocna jazda na nartach 3 razy w tygodniu, zimowe nordic walking z kolacją w schronisku i wiele więcej!

Nowa kanapa

Nowa kanapa "Cigolera"!

Nowa 6 osobowa kanapa "Cigolera" zastąpi wyciąg talerzykowy o tej samej nazwie. W ciągu godziny wywiezie on ok. 2000 osób, a czas przejazdu będzie wynosił ok. 3:50 min. To świetna wiadomość, zwłaszcza że stary wyciąg talerzykowy przeznaczony był dla bardziej doświadczonych narciarzy - trudności sprawiał zwłaszcza początkowy stromy podjazd.

Nocna jazda na Col Verde

Nocna jazda na Col Verde

To obowiązkowy punkt w programie każdego narciarza! Świetnie przygotowana, długa trasa czeka na wszystkich we wtorki, czwartki i soboty zwykle w godz. 19:30 - 23:30 (o aktualne godziny warto zapytać w rezydencji). Z miasteczka można dostać się tam wieczornym ski busem. Warto również odwiedzić położone przy górnej stacji gondoli "Rifugio Colverde". Restauracja jest otwarta i czeka na wszystkich, którzy chcą dobrze zjeść i napić się czegoś rozgrzewającego :) Oczywiście DJ rozkręca imprezę na parkiecie! Wejście odbywa się na te same karnety, których używacie za dnia. Dla osób bez karnetu, czynna jest kasa przy wejściu na dolną stację gondoli. Miłej zabawy!