Wybierz

Happy Week

San Martino di Castrozza atrakcje i wydarzenia

Atrakcyjne trasy San Martino Di Castrozza

Atrakcyjne trasy San Martino Di Castrozza

Ośrodek Narciarski San Martino di Castrozza - Passo Rolle znajduje się na południu terenów narciarskich Dolomitisuperski. 95% naśnieżania, powyżej 60 km tras na wysokości od 1404 m npm. do 2357 m npm., trasy o różnorodenej skali trudności, utrzymanie tras bardzo dobre. Ośrodek narciarski rewelacyjnie usytuowany u stóp masywu Pale di San Martino. Tognola Uno - jedna z najpiękniejszych 12 tras w Dolomitach, trzy kilometry w lesie Alpe Tognola naprzeciwko wspaniałych szczytów Pale di San Martino. Czarna, techniczna trasa o zmiennym nachyleniu e kierunku. Cima Tognola - trasa, która usatysfakcjonuje narciarzy kochających zmienność nachyleń, szerokie łuki i ekspozycję. Colbricon - czerwona, piękna, panoramiczna trasa, jedna z najpiękniejszych i nabardziej " rozrywkowych tras" w kompleksie Dolomitisuperski. Cristiania - trasa techniczna i długa, z bardzo " dobrym śniegiem" północna. Paradiso - trasa na Passo Rolle, czarna i trudna. Spektakularna panorama, świetne warunki śniegowe. Colverde - trasa przy wyciągu Colverde-Rosetta , można nią zjechać do centrum kurortu, otwarta również 3 razy w tygodniu nocną porą.

Atrakcje dla fanów snowboardu

Atrakcje dla fanów snowboardu

W ośrodku narciarskim San Martino di Castrozza szczęśliwi będą fani snowboardu. Wszelkie akrobacje, skoki, można robić na rail boxes, rainbows, boarder cross, ski cross, jump, half pipe Junior i Timber line... A wszystko to w Snowparku w San Martino di Castrozza , w Rolle Railz Parku i w Snowparku Colverde.

Dzieci mile widziane w Kinderlandzie

Dzieci mile widziane w Kinderlandzie

Przy wyciągach Tognola jest Kinderheim delle Marmotte, wszystkie dzieci do 10 lat znajdą coś dla siebie. To fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi, jest również " zimowe przedszkole" z opiekunami włoskimi. To prawdziwy raj dla dzieci z dmuchanymi atrakcjami, Park dla dzieci czynny w godz.09.30-15.30. Drugi Park dla dzieci nazywa się Nasse Park, znajdziecie go tuż przy centrum miejscowości , prawdziwy raj dla dzieci z mobilną taśmą , trasą saneczkową i kwalifikowaną opieką w języku włoskim.

San Martino di Castrozza  to miejsce wspaniałe dla wszystkich

San Martino di Castrozza to miejsce wspaniałe dla wszystkich

W San Martino di Castrozza można uprawiać każdą dyscyplinę narciarską: Freeride, narciarstwo biegowe ( 30 km tras), narciarstwo alpinistyczne , masyw Pale di San Martino i Lagorai oferują nieskończone możliwości tras alpinistycznych, które można pokonać na nartach, niemniej radzimy skorzystać z przewodnika narciarskiego, łatwo można się zgubić, bo góry wysokie i niebezpieczne. W ośrodku narciarskim San Martino di Castrozza jest również włoska szkoła narciarska, w której można nauczyć się TELEMARKU.!

Bawimy się w San Martino Di Castrozza

Bawimy się w San Martino Di Castrozza

San Martino di Castrozza to bardzo piękny kurort, nie za duży, ale malowniczy i sympatyczny. Bary, lokale na apres-ski, Musica Live, DJ Set, Pub Iceberg z DJ i codziennie muzyka, El Barisel Pub, La Stube piwiarnia i pyszne lokalne przekąski, Speckeller birreria to też piwiarnia, restauracj, romantyczne spacery na rakietach przy zachodzie słońca, aperitiv i jazda na skuterze śnieżnym, tour ratrakiem, nocna jazda 3 razy w tygodniu, zimowe nordic walking z kolacją w schronisku no i spacery w świetle księżyca.

Nowa gondolka w San Martino!

Nowa gondolka w San Martino!

Miło nam potwierdzić, że hit sezonu narciarskiego 2018/19 czyli nowa 10 osobowa gondolka "Colbricon Express" świetnie się spisuje! Zastąpiła ona wysłużone kanapy "Ces" i "Valbonetta". Teraz podróż na górę upływa znacznie szybciej i cieplej! Sprawdziliśmy! 😁