Wybierz

Happy Week
Polska Szkółka Narciarska Dolomity Tour

25 lat B.P. Dolomity Tour 1995 - 2020

Polska Szkółka Narciarska "Dolomity Tour" z licencją SITN/PZN w Falcade w sezonie 2020. 

Polska Szkółka Sportowa "SPORT, FREE RIDE, FREE STYLE "dla zaawansowanych w Falcade

Polska Narciarska Szkoła Sportowa czyli "Piąty" poziom nauczania "Jeździmy Sportowo"

Termin: 12.01-22.02.2020


http://www.dolomity.com.pl/centrum-klienta/regulamin-szkolki-narciarskiej

Polska Szkółka Sportowa - kurs jazdy sportowej dla zaawansowanych - doskonalenie poznanych ewolucji narciarskich, jazda terenowa (zależy od warunków śniegowych) doskonalenie jazdy równoległej NW, jazda sportowa na krawędziach, podstawy slalomu gigant - droga metodyczna, Freeride, Freestyle, doskonalenie poprawnej pozycji narciarskiej
- kurs dla dzieci od 10 lat i dla dorosłych do 100 lat.

Program:
- ilość godzin szkolenia - 6 dni po 3 godziny -18 godz.
- 2 dni - podstawy slalomu 
- wyjazd na Alpe Lusia, zjazd czarną trasą Fiamme D'Oro - 1 dzień 
- Free Ride i Free Style, Fun Carving
- zawody (odpłatnie około 12 €)
- minimalna ilość uczestników w kursie 5 osób.
- zajęcia uzależnione są od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Zajęcia
 są prowadzone przez instruktora polskiego z uprawnieniami SITN PZN i trenera narciarstwa włoskiego szkoły Scuola Sci e Snowboard Falcade - Think Blue.
Poziom V jest dla narciarzy, którzy potrafią jeździć równolegle na krawędziach oraz chcą doskonalić swoją technikę jazdy i spróbować jazdy sportowej na tyczkach. Grupa ta jest skierowana do osób od 10 roku życia do 100 lat.
Czas trwania zajęć: 6 dni - po 3 godziny i 30 minut przerwy.
Cel szkolenia: udoskonalenie jazdy równoległej NW, skręt długi, krótki skręt śmig, jazda sportowa na krawędziach. Znajomość podstawy slalomu i giganta (różne jego ustawienia), prawidłowa technika pokonywania slalomu i giganta, ćwiczenia na szczotkach i tyczkach, jazda na czas, technika bezpiecznego upadania. Dzięki ćwiczeniom, które zadaje trener włoski uczestnik grupy sportowej poprawia swoją sylwetkę, pozycję, równowagę oraz prawidłowe prowadzenie nart. Ponadto nabywa nowe umiejętności jazdy i może zaznać prawdziwych emocji, które towarzyszą jeździe sportowej. Zajęcia uzależnione są od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

W pierwszym dniu zajęć instruktorzy sprawdzą umiejętności narciarskie każdego z uczestników kursu. W przypadku słabego poziomu zaawansowania i niewystarczających umiejętności technicznych, instruktor ma prawo przesunąć narciarza do 4 poziomu nauczania.
Uwaga! Kurs jazdy sportowej odbędzie się przy minimum 5 osobach!

Cena kursu poziom "Piąty Sportowy" w Polskiej szkółce Sportowej : 560 PLN od osoby.

Zapisy i płatność za kurs obowiązkowo przy wykupieniu wczasów w Polsce.

W kursie narciarskim organizowanym przez szkółkę "Dolomity Tour" mogą brać udział wyłącznie dzieci rodziców i dorośli, którzy wykupili w naszym Biurze wczasy narciarskie.

Zapisanie dziecka na kurs w Falcade, bez uprzedniego zgłoszenia w Polsce, jest absolutnie niemożliwe. Za kurs płacimy w Polsce. Każdy uczestnik kursu, wraz z Voucherem, dostaje skierowanie na kurs, dokument ten potwierdza zapisanie dziecka na nasz kurs narciarski.


 

Dołącz do dyskusji! Dodaj komentarz poniżej.

 

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz