Wybierz

 
Happy Week

Rozpoczęcie sezonu

SkiSet
Polska Szkółka Narciarska Dolomity Tour

Polska Szkółka Sportowa dla zaawansowanych w Falcade

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych – 5 poziom umiejętności narciarskich

Szkółka Sportowa - kurs
 jazdy sportowej dla zaawansowanych - doskonalenie jazdy równoległej NW, jazda sportowa na krawędziach, podstawy slalomu, Freeride, Freestyle, kurs dla dzieci od 10 lat i dla dorosłych.


Zajęcia
 są prowadzone przez instruktora polskiego z uprawnieniami SITN PZN i trenera narciarstwa włoskiego szkoły ScuolaSci & Snowboard di Falcade. Posiadają oni również uprawnienia do ustawiania giganta oraz slalomu.

Poziom V jest dla narciarzy, którzy potrafią jeździć równolegle na krawędziach oraz chcą doskonalić swoją technikę jazdy i spróbować jazdy sportowej na tyczkach. Grupa ta jest skierowana do osób od 10 roku życia do 100 lat.
Ilość osób w grupie: do 10 uczestników. 
Czas trwania zajęć: 3 godz plus 20 min przerwy przez 6 dni. 
Cel szkolenia: udoskonalenie jazdy równoległej NW, skręt długi, krótki skręt śmig, jazda sportowa na krawędziach. Znajomość podstawy slalomu i giganta (różne jego ustawienia), prawidłowa technika pokonywania slalomu i giganta, ćwiczenia na szczotkach i tyczkach, jazda na czas, technika bezpiecznego upadania. Dzięki ćwiczeniom, które zadaje trener włoski uczestnik grupy sportowej poprawia swoją sylwetkę, pozycję, równowagę oraz prawidłowe prowadzenie nart. Ponadto nabywa nowe umiejętności jazdy i może zaznać prawdziwych emocji, które towarzyszą jeździe sportowej. Zajęcia uzależnione są od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

W pierwszym dniu zajęć instruktorzy sprawdzą umiejętności narciarskie każdego z uczestników kursu. W przypadku słabego poziomu zaawansowania i niewystarczających umiejętności technicznych, instruktor ma prawo przesunąć narciarza do 4 poziomu nauczania.
Uwaga! Kurs jazdy sportowej odbędzie się przy minimum 6 osobach!
Każdy uczestnik musi posiadać kask i ochraniacze!

Cena kursu poziom "5": 499 PLN od osoby.


 

Dołącz do dyskusji! Dodaj komentarz poniżej.

 

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz