Wybierz

Happy Week

Apartamenty Residence Val Fassa - Alba di Canazei


Residence Val Fassa - Val di Fassa - Moena, Canazei, Campitello, Pozza, Vigo


Duża rezydencja położona na początku Alba di Canazei, około 900 m od centrum Canazei i kolejki na Sellaronda oraz Centrum Sportowego z basenem i wellnessem. Przystanek skibusu w odległości 30 m od rezydencji. Apartamenty przestronne, o dobrym standardzie.

Ceny

Ceny w Euro za apartament za tydzień lub określoną ilość dni.

 Termin Ilość
dni
Bilo 2
(IE)
Bilo
4
(IN,PA2)
Bilo 4 (PA)
Trilo 5
(ZA)
 Quadrilo 5/6
(AN)
Quadrilo 6
(FI)
 Quadrilo
6
(CU)

Ceny na zapytanie

Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki


Udogodnienia - Residence Val Fassa

Apartamenty
Bilo 2 (kod IE) - dla maks. 2 osób: pokój z łóżkiem małżeńskim, TV, mały pokój dzienny z aneksem kuchennym, pralka. łazienka z prysznicem.

Bilo 4 (kod IN) - dla maks. 4 osób: sypialnia z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwuosobową kanapą, TV, balkon, łazienka. .

Bilo 4 (kod PA 2) - dla max 4 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwuosobową kanapą,TV, balkon, łazienka (prysznic i pralka), wiata na samochód.

Bilo 4 (kod PA) - dla maks. 4 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwuosobową kanapą,TV, balkon, łazienka (prysznic), garaż.

Trilo 5 (kod ZA) - dla maks. 5 osób; sypialnia małżeńska, pokój z łóżkiem piętrowym i pojedynczym łóżkiem, pokój dzienny z aneksem kuchennym, TV, balkon, łazienka, wiata na samochód.

Quadrillo 5/6 (kod AN) - dla maks. 6 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z łóżkiem piętrowym, sypialnia z łóżkiem pojedynczym, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz kanapą jednoosobową, TV, balkon, łazienka (z prysznicem), wiata na samochód.

Quadrillo 6 (kod FI)- dla maks. 6 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z łóżkiem piętrowym, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, TV, balkon, łazienka (z pralką), wiata na samochód.

Quadrillo 6 (kod CU) - dla maks. 6 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z łóżkiem piętrowym, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym, przestronny pokój dzienny, oddzielny aneks kuchenny ze zmywarką, TV, balkon, łazienka (prysznic, pralka), wiata na samochód.

Do dyspozycji klientów
Internet
Brak.
Dodatkowo

Położenie

300 m od centrum Alba di Canazei 500 m od sklepów 900 m od kolejki gondolkowej Canazei-Belvedere 30 m od przystanku ski-busa 200 m od placu zabaw dla dzieci 250 m od lodowiska 900 m od szkółki narciarskiej 900 m od basenu krytego i centrum wellness


Zasady działalności

Zameldownie
W agencji apartamentów w Canazei w godzinach 16.00 - 19.00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
W godzinach 7.00 - 9.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Cena zawiera
noclegi, światło, gaz, ogrzewanie, wodę, bieliznę pościelową i ręczniki, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Kaucji zwrotnej: ok. 150 €, Skipassu, ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej - płatnej na miejscu, obowiązkowej składki na TFG - 5 PLN/osoba Sprzątanie we własnym zakresie obowiązkowe - w przypadku pozostawienia apartamentu nie posprzątanego i brudnego będzie ściągnięta opłata w wysokości: 35 € za apartament typu MONO, 55 € za apartament typu BILO, 60 € za apartament typu TRILO, 70 € za apartament typu QUADRILO (dodatkowa opłata za pozostawienie brudnej kuchenki - 40 €).
Kaucja
Ok. 150 €
Dodatki

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Apartamentu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i Apartamentach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz