Wybierz

Happy Week

Val di Fiemme - atrakcje i wydarzenia

Mniej korków na ważnej trasie!

Mniej korków na ważnej trasie!

W ubiegłym sezonie narciarskim ośrodek Ski Center Latemar - Obereggen/Pampeago/Predazzo oddał do użytku nową, 8 osobową kanapę! Powstała ona w miejscu starego wyciągu Reiterjoch. Jest to kluczowe skrzyżowanie obszaru Latemar, ważne dla wszystkich, którzy z Obereggen chcą przejechać na nartach w kierunku Pampeago i Predazzo. Mamy nadzieję że dzięki nowej inwestycji znacznie zmniejszyły się kolejki. :)

Obereggen Snowpark

Obereggen Snowpark

„Obereggen Snowpark” to park dla każdego! Czeka na Was łącznie 30 struktur i przeszkód na wszystkich poziomach trudności! Między innymi: Kicker, Box, Rail, Halfpipe, Boardercross i Banked Slalom. Park znajduje się na trasie Pampeago, którą obsługuje wyciąg Obereggen. Śnieg ubija się w parku codziennie skuterami śnieżnymi i pracą ręczną. Halfpipe jest ubijany 2-3 razy w tygodniu za pomocą specjalnej maszyny do rur. W przerwie i na Après-ski czeka na Was dobra muzyka w sąsiadującym klubie ze strefą chill-out! Dodatkowo bezpłatna sieć wifi jest dostępna dla wszystkich. Nowy Nightpark, otwarty jest zwykle w każdy wtorek, czwartek i piątek od 19.00 do 22.00 przy oświetlonym stoku narciarskim w Obereggen.

Après Ski w indiańskim Tipi

Après Ski w indiańskim Tipi

Tipi znajdziecie w okolicy dolnej stacji wyciągów przy Platzl-Obereggen, Après Ski organizowane jest codziennie, a DJ-e rezydenci baru Tipi zagrają dla Was najlepsze hity lat 70., 80., 90. i... oczywiście aktualne topowe nowości! Tipi jest czynne codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16.00 do 01.00. Udanej zabawy!