www.dolomity.com.pl
  • Drukuj
  • RSS Dolomity Tour
Polecamy

Wczasy zimowe najlepsze w Dolomitach włoskich


Wczasy zimowe to skorzystanie z jednej z najlepszych ofert narciarskich, oferty dopracowanei sprawdzonej przez wielu naszych klientów.
Nasza oferta wczasów zimowych i narciarskich jest skierowana do narciarzy początkujących, do narciarzy o średnich umiejętnościach jak i do klientów znakomicie jeżdżących na nartach.

Na wczasy zimowe i narciarskie w Dolomitach wybraliśmy dla Państwa najlepsze ośrodki narciarskie, najlepsze trasy i dobre lub bardzo dobre warunki zakwaterowania.

Wszystkie hotele i apartamenty są sprawdzone od lat. Dlatego wczasy zimowe i narciarskie mogą być wielką przyjemnością i korzyścią dla zdrowia. Odpoczywać należy w zimie, koniecznie należy uprawiać sporty narciarskie, a wczasy zimowe i narciarskie staną się Państwa dobrym przyzwyczajeniem.

Wczasy Zimowe - Apartamenty Wczasy Zimowe Dolomity Wczasy Zimowe Hotele

Dlatego nasza oferta wczasów zimowych i narciarskich obejmuje: Dolomity Wschodnie w tym najsłynniejszą dolinę narciarską w Europie Val di Fassa od Predazzo do Canazei wraz ze stolicą Moeną; Val Biois i Val Agordina czyli znane miejscowości Falcade , Alleghe, Malga Ciapela. Na samej Sella Ronda proponujemy słynną Arabba.

Nasza propozycja obejmuje również Górną Adygę z przepięknymi trasami Kronplatzu.
San Martino di Castrozza, Val Gardena to również doliny znane w całej Europie.

Dolomity Zachodnie Brenta to Val di Sole, przepiękne Andalo, Madonna di Campiglio i Marilleva.

Dolomity Tour wczasy zimowe

Nie przegap tej szansy, wyjedź na wczasy zimowe i narciarskie w najpiękniejsze i jedyne góry świata, w Dolomity Włoskie.

Narty w zachwycających Dolomitach, dobre hotele, wygodne apartamenty, umiarkowane ceny i wspaniała narciarska atmosfera, to gwarancja spędzenia wspaniałych i niezapomnianych wczasów zimowych i narciarskich.


"Już drugi raz korzystaliśmy z usług Waszego biura i z przyjemnością chce podziękować za bardzo dobrą organizacje wyjazdu, oraz za propozycje apartamentu jaki dostaliśmy z Waszego biura, a mianowicie Residence Cime D'oro w Andalo. Apartament Trilo 5 który zajmowaliśmy, jest w pełni funkcjonalny i dobrze wyposażony. Z przyjemnością będziemy Was polecać jako biuro na ktorym można polegać, oraz świadczące usługi na wysokim poziomie."

Sławomir R.


" świetnie było w Andalo na Paganelli, mój syn Kuba nauczył się jazdy na nartach, apartament był przepiękny, podziwiam Wasze zorganizowanie, instruktorzy super
...bardzo dziękujemy "

Mateusz W.


" Chciałbym podziękować za wspaniałe szkolenie narciarskie mojego syna Michała przeprowadzone przez Panią Annę Michalska w Andalo we Włoszech. Dzięki szkoleniu syn zaczął jeździć na nartach i jest z tego faktu bardzo zadowolony. "

Sebastian Ł.


>> Co piszą o nas - podziękowania od klientów

Zadzwoń do nas tel: 032 - 2069665
tel: 032 - 2598203


Dołącz do nas!

Nasze Usługi
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • Wyjazdy indywidualne, narciarskie wczasy rodzinne
  • Wyjazdy autokarowe i imprezy zorganizowane all incentive
  • Opieka instruktora narciarskiego podczas wyjazdu zorganizowanego autokarem
  • Szkółki narciarskie dla wszystkich
  • Zamawianie zniżkowego skipassu
  • Organizowanie zawodów narciarskich dla dorosłych i dla dzieci
  • Organizowanie ski safari w najlepszych ośrodkach narciarskich
Komunikaty