Wybierz

Happy Week

ResidenceHotels - Sieć Apartamentów i Hoteli w Dolomitach

Zima w Trentino: śnieg pokrywający szczyty gór i piekno natury. Czas na sportowy wyppoczynek, na zimowe narciarskie wakacje. To włśnie tutaj, w Regionie Trentino jest najwięcej tras i najatrakcyjniesze ośrdoki narciarskie w Europie. 800 km  naśnieżanych tras, wśród szczytów Dolomitów wschodnich i Dolomitów Brenta gwarantuje narciarsto na najwyższym poziomie, wspaniałe wakacje i przyjemne rozrywki.  Dwa skipassy Dolomitisuperski i  Skirama Adamello Brenta  pozwolą Państwu na szusowanie na najlepszych trasach Europy. Zapraszamy do Trentino !

Sieć Hoteli i apartamentów w Dolomitach Residence Hotels zaprasza wszystkich narciarzy na wspaniałą narciarską przygodę w Regionie Trentino !

Apartamenty Boe - Santa Christina

Residence Boe jest usytuowana w spokojnym i nasłonecznionym miejscu w Santa Christina, niedaleko wyciągów z dostępem na Sella Ronda. Z okien apartamentów rozciąga się przepiękny widok na szczyty Sassolungo i wspaniały szczyt "Monte Pana".

Położenie: w spokojnej części kurortu Santa Cristina, niedaleko wyciągów, nowoczesne i wygodne apartamenty, ładnie urządzone, z łazienką, TV, telefonem, większość z balkonem. Klienci mogą korzystać z basenu i siłowni w Residence Antares w Selva Val Gardena.

Położenie: Niedaleko centrum miejscowości Santa Christina, do wyciągów na Sella Ronda około 1 km, przystanek skibusu w odległości około 250 m od rezydencji.
Ceny od 652 Euro za osobę

Apartamenty Lores - Selva Val Gardena

Rezydencja usytuowana w spokojnym, malowniczym i nasłonecznionym miejscu, niedaleko od centrum Selva Val Gardena i  wyciągów z dostępem na Sella Ronda.
Apartamenty bardzo przestronne, wygodne i ładnie urządzone.
Rezydencja położona ok. 600 m od Hotelu Antares, w której klienci mogą korzystać z basenu i restauracji.
Położenie: Rezydencja położona około 600 m od centrum Selva Val Gardena i Hotelu Antares, około 300 m od wyciągów na Sella Ronda.
Ceny od 673 Euro za osobę

Apartamenty Antares - Selva Val Gardena

Residence Antares *** jest położona 200 metrów od kolejki Ciampinoi i od centrum miasteczka Selva Val Gardena. Należy do znanej z dobrego standardu sieci Residencehotels i jest połączona z hotelem o tej samej nazwie, w którym klienci mogą korzystać z basenu i restauracji. Kompleks ten należy do jednych z ładniejszych obiektów w Val Gardenie. Oferuje zakwaterowanie w apartamentach trzygwiazdkowych, pięknie i funkcjonalnie urządzonych, z pełnym wyposażeniem.

Link do 4 gwiazdkowego hotelu - Hotel Antares.
Położenie: Odległość od wyciągu: 200 metrów, Odległość od centrum: 100 metrów.
Ceny od 645 Euro za osobę

Apartamenty Ambiez - Campo Carlo Magno

Apartamenty w Rezydencji z basenem, położonej w panoramicznym miejscu w Campo Carlo Magno (1681 m), naprzeciw wyciągów Groste i Pradalago. Można zjechać na nartach do domu. Do centrum 1 km. Apartamenty obszerne, wygodnie urządzone, z łazienką, aneksem kuchennym, telefonem, TV SAT, większość z balkonem. W Rezydencji snack bar, restauracja, salon wypoczynkowy, pralnia, basen (bez ratownika), fitness room, sauna, solarium, sala gier, baby room, narciarnia, garaż. Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji na miejscu.
Położenie: Odległość od centrum: 1 km. Odległość od wyciągów: 100 m od wyciągów Groste w Madonna di Campiglio.
Ceny od Euro za osobę

Apartamenty Residence Contrin - Canazei

Rezydencja Contrin należy do sieci Residencehotels, położona jest na wysokości 1460 m n.p.m., w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasteczka, około 100 m od kolejki na Belvedere.
Rezydencja Contrin to doskonałe miejsce na spędzenie zimowych wakacji. Bardzo ładne apartamenty, bardzo dobrze wyposażone, umeblowane w jasnym drewnie.
Położenie: Blisko centrum Canazei, około 100 m od kolejki na Sellaronda (Belvedere).
Ceny od 582 Euro za osobę

Hotel Garni Aritz B & B - Campitello

Gwiazdki4
Bardzo piękny, luksusowy, czterogwiazdkowy  pensjonat w Campitello znakomicie usytuowany - blisko centrum i zaledwie 200 m od kolejki Col Rodella na Sella Rondę (od strony Val Gardeny). Wysokiej jakości usługi, serdeczna atmosfera, piękne wnętrza i Wellness uprzyjemnią wakacje narciarskie w słynnej dolinie Val di Fassa.  Pensjonat ze śniadaniem, ale nie ma problemu z obiadokolacją, ponieważ Garni Aitz ma podpisaną umowę z restauracją w pobliżu i można wykupić smaczne posiłki po zniżkowej cenie.
Położenie: Blisko centrum Campitello di Fassa, około 200 m od kolejki Col Rodella na Sella Rondę (od strony Val Gardeny)
Ceny od 572 Euro za osobę

Hotel Antares - Selva Val Gardena

Gwiazdki4
Hotel Antares to elegancki i luksusowy Hotel położony 200 m od kolejki Ciampinoi i od centrum kurortu Val Gardena. Wspaniała międzynarodowa atmosfera, bardzo dobra i wyrafinowana kuchnia, wysoki standard zakwaterowania oraz jakość usług uprzyjemnią zimowe wakacje. Wspaniałe miejsce na narty w świetnej lokalizacji.
Położenie: Odległość od wyciągu: 200 metrów, Odległość od centrum: 200 metrów.
Ceny od 672 Euro za osobę
soap2day