Wybierz

Happy Week

Kategoria: Warunki śniegowe

Wiadomości i komunikaty

Duże nocne opady śniegu w Dolomitach!

Duże nocne opady śniegu w Dolomitach!

Początek listopada i pogoda w Dolomitach zmieniła się na bardziej zimową! W ciągu ostatniej nocy nawet w niżej położonych partiach spadło sporo śniegu. Włoscy górale przyjęli te opady jako dobrą wróżbę na nadchodzący sezon narciarski, a w mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć i filmików z opadami śniegu w roli głównej. My polecamy Wam odwiedzenie kamerek na stronie DolomitiSuperski! 🏂⛷ Dzisiejsze piękne widoki ucieszą oko i serce każdego narciarza. 😉🌤❄

Śnieg w Dolomitach

Śnieg w Dolomitach

Czy wiecie, że w wyższych partiach Dolomitów śnieg jeszcze się trzyma! 😉 Kilka najlepszych zdjęć z przeglądu Dolomitowych kamerek internetowych znajdziecie na naszym Facebooku! Zapraszamy! 

Kronplatz - przygotowania do sezonu na ostatniej prostej!

Kronplatz - przygotowania do sezonu na ostatniej prostej!

Na Kronplatzu trwają intensywne przygotowania większości tras narciarskich. Wieczorami i nocą armatki pracują na wielu z nich. Otwarto już 43 trasy! Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Dolomiti Superski gdzie na bieżąco można obserwować postępy w dalszych przygotowaniach!

Paganella + ŚNIEG! 31.10.2018

Paganella + ŚNIEG! 31.10.2018

Ostatni dzień Października i piękny widok z Paganelli! Śnieg - choć nie ma go dużo, to i tak jego widok bardzo cieszy! :) W Dolomitach od kilku dni na przemian: Słońce, deszcz i ŚNIEG!

Czekamy na nadejście zimy!

Czekamy na nadejście zimy!

W Dolomitach jesień pomału ma się ku końcowi... Sporadyczne opady śniegu już się zdarzały -ale tylko na większych wysokościach. :) Na większe opady przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Kto wybiera się na nasze grudniowe rozpoczęcie sezonu na Kronplatzu (09.12.2018) może spać spokojnie- trasy na Kronplatzu jak zawsze będą doskonale przygotowane - wystarczy niska temperatura. To właśnie dzięki niskim temperaturom możliwe było sprawdzenie części armatek w ośrodkach narciarskich Dolomiti Superski - ta wiadomość bardzo nas ucieszyła! Zdjęcie przedstawia szczyt Góry Kronplatz - tak prezentował się w zeszłym roku 24 listopada. Trzymamy kciuki za nadejście biał...

soap2day