Wybierz

Dolomiti Superski numer 1 wśród światowych ośrodków narciarskich

Dolomiti Superski - gigantyczny ośrdoek narciarski  w Dolomitach, największa karuzela narciarska na świecie. Jeden skipass upoważnia do jazdy na nartach w 12 ośrodkach narciarskich Dolomitisuperski. Ponad 1200 km dostępnych, świetnie przygotowanych tras dochodzących do wysokości 3300 m n.p.m.

Dolomitisuperski to fantastyczny świat  "nart" i wszystkich sportów zimowych.

Najpiękniejsze góry świata
Tak mówi wielu z tych, którzy choć raz stanęli przed wypiętrzonymi skalnymi kolosami. W porównaniu z innymi górami: jaśniejsze, bardziej kolorowe, bardziej monumentalne, prawie uformowane architektonicznie. Przed 200 milionami lat uformowane przez pramorze, dzisiaj swa wysokością ponad 3000 m sięgają nieba. Zbadany i zdefiniowany przez Déodata de Dolomieu (1750-1801) specyficzny skład skał stał się powodem dla nazwania tych gór jego nazwiskiem. Obecnie są kandydatem do uznania ich jako dziedzictwa światowej przyrody UNESCO. Dolomity są wspaniała sceną dla sportów zimowych, która nie ma sobie równych. ( (www.dolomitisuperski.com)

Dolomitisuperski  - Śniegowa gwarancja na Twój idealny urlop zimowy
Oczywiście świat Dolomiti Superski jest wielki. 1200 km stoków i 450 najnowocześniejszych wyciągów oferują więcej niż wystarczająco. Ale najważniejsza jest jakość. 90 procent stoków w razie potrzeby jest naśnieżanych. To jest zawsze prawie 1100 km. Nawet gdy opady śniegu ustaną na kilka dni. Czeka na Ciebie każda ilość najlepiej utrzymanych tras.

( www.dolomitisuperski.com)

Dolomitisuperski - Idealny klimat dla sportów zimowych
Puszysty śnieg i błękitne niebo. Właśnie tak powinno być. W Dolomitach warunki do tego właśnie są idealne. 80 procent dni słonecznych, a do tego szczególnie niska wilgotność powietrza według opinii ekspertów sprawiają, że śnieg jest tu niezwykle puszysty. I w końcu stoki znajdują się na wysokościach między 1500 a 3269 m, gdzie pokrywa śnieżna jest całkowicie pewna. ( www.dolomitisuperski.com)

Dolomitisuperski - Wiele usług i jeden cel: perfekcyjny stok
Gdy goście w nocy leżą już w hotelowych łóżkach, właśnie wtedy wychodzą oni - obsługa.

300 ratraków każdej nocy pracuje i konserwuje stoki po to, aby rano można było jak po maśle zjeżdżać po odświeżonych stokach i elegancko kręcić zjazd w dolinę. Technicy troszczą się o to, aby najnowocześniejsza technika komputerowa sprawnie wyczarowała śnieg w armatek śnieżnych. A 3000 pracowników jest tu tylko po to, aby goście w jak najlepszy sposób byli obsługiwani na wyciągach. ( www.dolomitisuperski.com)

soap2day