Wybierz

Happy Week

Civetta Apartamenty

Apartamenty Regina - Masare - Alleghe

Piękna, odnowiona Residence Regina położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Wszystkie apartamenty stylowo i gustownie urządzone, nowe jasne meble, bardzo dobre wyposażenie kuchni, piekarnik i kuchenka mikrofalowa, łazienki zmienione, połączenie internet gratis, zadaszony parking zewnętrzny i narciarnia.

Residence Regina znajduje się na granicy Masare' i Alleghe nad jeziorkiem, przy głównej drodze, 800 m od wyciągów i od centrum miasteczka. Odległość od skibusu 100 m. Do Malga Ciapela na Marmoladę i Sella Ronda około 15 km skibusem. Wszystkie apartamenty mają widok na jeziorko i góry.
Położenie: Odległość od centrum: ok. 800 metrów. Odległość od wyciągów na Civettę: ok. 800 metrów. Odległość od lodowca Marmolada i wyciągów mających połączenia z Sella Ronda - ok. 15 km.
Ceny od 860 Euro za apartament

Apartamenty Villa Edelweiß - Alleghe

Villa Edelweiß to zupełnie nowa, piękna rezydencja położona w panoramicznym miejscu na brzegu jeziora Alleghe. Posiada piękne, wygodne apartamenty, urządzone w bardzo w jasnym drewnie i eleganckim stylu. Budynek znajduje się 1500 m od wyciągów i centrum Alleghe, do skibusu jest ok. 350 m.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów: ok. 1500 metrów.
Ceny od 972 Euro za apartament

Apartamenty Panorama - Zoldo Alto

Bardzo ładna Residence z 8 apartamentami usytuowana w spokojnym, malowniczym miejscu. Duże komfortowe, przestronne i wygodne apartamenty w stylu alpejskim o powierzchni od 65 m2 do 80 m2. Apartamenty mieszczą się w tym samym budynku, co trzygwiazdkowy Hotel Mae i goście z apartamentów mogą wykupić wyżywienie na miejscu. Dla gości apartamentów Residence Panorama ceny w restauracji Hotelu Mae są bardzo korzystne.
Położenie: Apartamenty położone są ok. 1 km od wyciągów na Civettę.
Ceny od 690 Euro za apartament

Apartamenty Valpiccola - Zoldo Alto

Nowo wybudowana Rezydencja, nowoczesna i wygodna, urządzona w alpejskim stylu. W Rezydencji znajduje się 16 apartamentów dla maks. 4/5 osób, nowocześnie wyposażonych, z drewnianym sufitem. Wszystkie apartamenty spełniają najwyższe standardy zakwaterowania oraz posiadają TV LCD, TV satelitarną i balkon.

Residence Valpiccola umożliwia korzystanie z pomieszczeń  Hotelu Valgranda**** :
- basen i siłownia; sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, solarium,
- piwniczka z winem, tawerna, sala konferencyjna, sala restauracyjna,
- powitalny toast, degustacja regionalnych potraw, wieczór przy muzyce,
- pokój zabaw dla dzieci,
- Baby Club codziennie od 16:30 – 19:30 z wykwalifikowaną kadrą animatorów włoskich, gry i zabawy rekreacyjne, Nutella Party, bajki, Show Marionetek, wyjście na lodowisko.
Położenie: Apartamenty położone są ok. 350 metrów od głównej kolejki kabinowej Pecol.
Ceny od 720 Euro za apartament
soap2day