Wybierz

Happy Week

Val Di Fassa Apartamenty

Apartamenty Casa Torta Superior - Moena

Nowoczesna rezydencja  położona 300 m od centrum Moeny. Bardzo piękne, przestronne, komfortowe apartamenty położone na parterze i pierwszym piętrze. Doskonale wyposażona kuchnia, meble w jasnych ciepłych kolorach, dwie łazienki.

Położenie: Odległość od centrum Moeny: 300 metrów. Odległość od wyciągów Alpe Lusia (Ronchi - Tre Valli): 1,5 km.
Ceny od 890 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Ciesa Podesta Superior - Moena

Nowa, nowoczesna rezydencja z przepięknymi, przestronnymi apartamentami typu Trilo i Quadrilo, położona 150 od centrum Moeny. Apartamenty świetnie wyposażone, umeblowane w jasnym drewnie, w każdym dwie łazienki.
Położenie: Rezydencja położona 150 m od centrum Moeny, około 1,5 km od wyciągów na Alpe Lusia (Ronchi - Tre Valli).
Ceny od 890 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Iellici Superior - Moena

Zupełnie nowa rezydencja położona 150 m od centrum Moeny. Piękne, nowoczesne apartamenty, komfortowo wyposażone, umeblowane w jasnych kolorach, do dyspozycji klientów WiFi.
Położenie: Rezydencja położona 150 m od centrum Moeny, ok. 2 km od wyciągów Alpe Lusia (Ronchi - Tre Valli)
Ceny od 890 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Ischie Superior - Moena

Piękna rezydencja położona w centrum Moeny, dwa apartamenty o standardzie Superior, luksusowe, bardzo wygodne, świetnie wyposażone.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum Moeny. Odległość od wyciągów na Alpe Lusia (Tre Valli): ok. 2 km.
Ceny od 890 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Vaet Superior - Moena

Bardzo ładna rezydencja położona w ścisłym centrum Moeny, apartamenty bardzo przestronne, wygodne, dobrze wyposażone.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów na Tre Valli (Ronchi - Alpe Lusia): ok. 1,5 km.
Ceny od 890 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Nuccia - Moena

Apartamentowiec położony ok. 100 m od ścisłego centrum miasteczka. Apartamenty typu Bilo - odnowione, dobry standard, bardzo dobrze wyposażone. Atrakcyjne ze względu na położenie w centrum, w niewielkiej odległości od przystanku skibusu.

Położenie: Odległość od centrum: 100 metrów. Odległość od wyciągów na Tre Valli (Ronchi - Alpe Lusia): ok. 2 km.
Ceny od 650 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Diamante - Moena

Rezydencja Casa Diamante - położona w bardzo spokojnym, panoramicznym miejscu, 600 m od centrum Moeny, przystanek skibusu w odległości 100 m. Apartamenty standardowe,  przestronne, dobrze wyposażone.
Położenie: Odległość od centrum Moeny: 600 metrów. Odległość od wyciągów na Tre Valli (Alpe Lusia - Ronchi): ok. 3 km, 100 m od przystanku skibusu.
Ceny od 700 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Casa Sassolungo 2 - Moena

Rezydencja Casa Sassolungo 2 położona w bardzo spokojnym, panoramicznym miejscu, około 600 m od centrum miasteczka. Dwa apartamenty typu Trilo (oddzielne wejścia), standardowe, przestronne, dobrze wyposażone, lubiane przez klientów.
Położenie: 600 m od centrum Moeny, ok. 2,5 km od wyciągów na Tre Valli (Alpe Lusia - Ronchi)
Ceny od 700 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Villa Avisio - Canazei

Bardzo ładna rezydencja w centrum Canazei, usytuowana w spokojnym miejscu, niedaleko od wyciągu Belvedere na Sellarondę (ok. 800 m). Nowy budynek i nowe apartamenty, gustownie urządzone, wygodne i obszerne. Wyposażenie apartamentów bardzo dobre, wszystkie apartamenty z balkonem, niektóre z dwoma łazienkami, pralką, zmywarką, sejfem, TV SAT, suszarką do włosów, telefonem i połączeniem Wi-Fi ( internet).
Położenie: Blisko centrum Canazei, ok. 800 m od kolejki Belvedere (Sellaronda).
Ceny od 800 Euro za apartament

Apartamenty Residence Contrin - Canazei

Rezydencja Contrin należy do sieci Residencehotels, położona jest na wysokości 1460 m n.p.m., w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasteczka, około 100 m od kolejki na Belvedere.
Rezydencja Contrin to doskonałe miejsce na spędzenie zimowych wakacji. Bardzo ładne apartamenty, bardzo dobrze wyposażone, umeblowane w jasnym drewnie.
Położenie: Blisko centrum Canazei, około 100 m od kolejki na Sellaronda (Belvedere).
Ceny od 582 Euro za apartament

Apartamenty Cesa del Lip - Canazei

Ładna, kameralna rezydencja (3 apartamenty) położona w centrum Canazei, w spokojnej, panoramicznej i nasłonecznionej okolicy, z dala od ruchu ulicznego, w niewielkiej odległości od centrum handlowego. W odległości 150 m od rezydencji znajduje się narciarska trasa zjazdowa. Do kolejki na Sellaronda (Belvedere) ok. 350 m. Blisko na  basen i centrum wellness.
Położenie: 300 m od centrum Canazei 150 m od sklepów 350 m od kolejki gondolowej (Canazei-Belvedere) 100 m od końca trasy narciarskiej (Belvedere-Canazei) 450 m od placu zabaw dla dzieci 350 m od szkółki narciarskiej, Kinderlandu 350 m od krytego basen i centrum wellness
Ceny od 650 Euro za apartament

Apartamenty Residence Al Cardo - Canazei

Rezydencja położona w bardzo spokojnej okolicy, w pobliżu trasy biegu narciarskiego "Marcialonga". Centrum Canazei w odległości około 350 m, do kolejki Belvedere (Sellaronda) można dojść pieszo.
Położenie: 400 m od centrum Canazei 500 m od sklepów 350 m od kolejki gondolowej (Canazei-Belvedere) 400 m od placu zabaw dla dzieci 250 m od szkółki narciarskiej 200 m od krytego basen i centrum wellness
Ceny od 766 Euro za apartament

Apartamenty Residence Anny - Canazei

Rezydencja położona w bardzo pięknej okolicy, z dala od głównej drogi, nad strumieniem, niedaleko trasy zjazdowej i bardzo blisko centrum Canazei. W odległości ok. 250 m znajduje się kolejka na Sellaronda (Belvedere) oraz nowe Centrum Sportowe z basenem i wellness. W rezydencji znajduje się 20 apartamentów.
Położenie: 250 m od centrum Canazei 100 m od sklepów 300 m od kolejki gondolowej (Canazei-Belvedere) 50 m od końca trasy narciarskiej (Belvedere-Canazei) 400 m od placu zabaw dla dzieci 300 m od szkółki narciarskiej 300 m od krytego basen i centrum wellness
Ceny od 1092 Euro za apartament

Apartamenty Residence des Alpes - Canazei

Ładna rezydencja położona w bardzo cichej okolicy, w pobliżu tras biegu narciarskiego "Marcialonga", około 400 m od centrum Canazei oraz Centrum Sportowego z basenem i wellnessem. 
Położenie: 400 m od centrum Canazei 350 m od wyciągu kolejki gondolowej (Canazei-Belvedere) 250 m od tras szkółek narciarskich, Kinderlandu i strefy dla początkujących 200 m od krytego basenu i centrum wellness 50 m od tras dla narciarstwa biegowego
Ceny od 777 Euro za apartament

Apartamenty Residence Val Fassa - Alba di Canazei

Duża rezydencja położona na początku Alba di Canazei, około 900 m od centrum Canazei i kolejki na Sellaronda oraz Centrum Sportowego z basenem i wellnessem. Przystanek skibusu w odległości 30 m od rezydencji. Apartamenty przestronne, o dobrym standardzie.
Położenie: 300 m od centrum Alba di Canazei 500 m od sklepów 900 m od kolejki gondolkowej Canazei-Belvedere 30 m od przystanku ski-busa 200 m od placu zabaw dla dzieci 250 m od lodowiska 900 m od szkółki narciarskiej 900 m od basenu krytego i centrum wellness
Ceny od 660 Euro za apartament

Apartamenty Residence Tobia - Campitello

Ładna, kameralna rezydencja położona w bardzo cichej i słonecznej okolicy, około 500 m od centrum Campitello. Przystanek skibusu pod rezydencją. 5 przestronnych, apartamentów, o dobrym standardzie.
Położenie: 400 m od centrum Campitello di Fassa 400 m od sklepów 800 m od kolejki na Sellaronda - Col Rodella 50 m od strefy dla początkujących narciarzy 400 m od szkółki narciarskiej 50 m od przystanku ski-busa 800 m od Centrum Sportowego
Ceny od 905 Euro za apartament

Apartamenty Residence El Tobia - Pozza di Fassa

Rezydencja El Tobia - położona w Perra di Fassa to piękne, nowe, świetnie wyposażone apartamenty. Rezydencja położona w spokojnym miejscu, w pięknym otoczeniu, w pobliżu przystanku skibusów. Każdy apartament posiada łazienkę, suszarkę do włosów, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, TV, większość z balkonem, Wi-Fi. Przy rezerwacji, klient otrzymuje dokładny opis apartamentu.
Położenie: Rezydencja położona w Perra di Fassa, w niewielkiej odległości od centrum Pozza di Fassa (10 minut spacerem), 100 m od przystanku skibusu dowożącego do wyciągów Buffaure w Pozza di Fassa.
Ceny od 380 Euro za apartament
soap2day