Wybierz

Happy Week

Madonna Di Campiglio i Pinzolo Apartamenty

Apartamenty Park Residence Imperator - Pinzolo Carisolo

Nowa, bardzo ładna rezydencja z 18 apartamentami usytuowana w dzielnicy Carisolo w panoramicznym miejscu w sercu naturalnego Parku Adamello - Brenta. Wygodne i ładne apartamenty, są bardzo dobrze wyposażone. W każdym apartamencie jest telefon i TV, kuchnia w pełni wyposażona.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 700 m.
Ceny od 460 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Denny - Pinzolo Carisolo

Residence Denny w Pinzolo Carisolo  - apartamenty prosto urządzone, ładne i przestrzenne, znajdują przy Hotelu o tej samej nazwie. Bardzo dobrze wyposażone, TV, telefon, wszystkie z łazienkami i kuchnią. Apartamenty położone na parterze nie mają balkonu. Odległość od głównych wyciągów około 700 m i około 1 km od centrum Pinzolo. Rezydencja Denny jest połączona z Hotelem, można skorzystać z wyżywienia w restauracji hotelowej, jak i ze wszystkich hotelowych świadczeń.

Właściciel obiektu posiada własny skibus, którym bezpłatnie zawozi swoich gości pod główne wyciągi w Pinzolo. Powrót skibusem można zamówić telefonicznie w recepcji hotelowej.

W Hotelu powstało nowe Centrum Wellness "Suite e Relax"! Goście apartamentów mogą z niego korzystać za opłatą w godzinach popołudniowych - od 15:00 do 19:00. Nowe Centrum Wellness posiada bio-saunę, saunę fińską, prysznice aromatyczne oraz strefę relaksu z kącikiem herbacianym. Wstęp do Wellnessu jest dozwolony dla osób powyżej 18 roku życia.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 700 metrów. Odległość od centrum Pinzolo: około 1 km.
Ceny od 615 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Apartamenty Holidays Dolomiti - Pinzolo Carisolo

Bardzo piękna 3 piętrowa rezydencja z apartamentami, wspaniale położona wśród szczytów Dolomiti Brenta w Pinzolo Carisolo w Dolinie Rendena, 150 m od centrum Carisolo, około 850 m od wyciągów w Pinzolo  i około 10 km od Madonna di Campiglio. W Rezydencji znajduje się 16 wygodnych i ładnie urządzonych apartamentów, wszystkie z dwoma łazienkami, dwoma sypialniami i pokojem dziennym z aneksem kuchennym, na podłodze parkiet, TV SAT LCD, suszarka do włosów w łazience.
Położenie: Odległość od centrum Carisolo: 150 metrów. Odległość od wyciągów w Pinzolo: ok. 850 metrów, ok. 10 km od Madonna di Campiglio.
Ceny od 870 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty La Rosa delle Dolomiti - Pinzolo Carisolo

Bardzo ładna, odnowiona rezydencja z apartamentami  w Pinzolo/ Carisolo oddalona o 850 m od centrum kolejki Pinzolo i Karuzela narciarska Pinzolo/ Madonna Di Campiglio/ Marilleva/ Folgarida.

W La Rosa jest 48 apartamentów: 9 Mono, 34 Bilo i 4 apartamenty typu Trilo. Apartamenty wygodne i przestrzenne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny. Wszystkie z łazienką. W rezydencji znajduje się małe Centrum Wellness.

Położenie: Apartamenty położone są w Pinzolo Carisolo, ok. 850 m od wyciągów.
Ceny od 541 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Ambiez - Campo Carlo Magno

Apartamenty w Rezydencji z basenem, położonej w panoramicznym miejscu w Campo Carlo Magno (1681 m), naprzeciw wyciągów Groste i Pradalago. Można zjechać na nartach do domu. Do centrum 1 km. Apartamenty obszerne, wygodnie urządzone, z łazienką, aneksem kuchennym, telefonem, TV SAT, większość z balkonem. W Rezydencji snack bar, restauracja, salon wypoczynkowy, pralnia, basen (bez ratownika), fitness room, sauna, solarium, sala gier, baby room, narciarnia, garaż. Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji na miejscu.
Położenie: Odległość od centrum: 1 km. Odległość od wyciągów: 100 m od wyciągów Groste w Madonna di Campiglio.
Ceny od Euro za apartament
soap2day