Wybierz

Happy Week

Cortina D'Ampezzo Hotele

Hotel Majoni - Cortina D'Ampezzo

Gwiazdki4
Komfortowy czterogwiazdkowy hotel usytuowany w samym centrum Cortina D’Ampezzo, około 500 metrów od wyciągu narciarskiego Faloria i zaledwie kilka kroków  od głównego deptaka  znanego z ekskluzywnych butików, pubów i restauracji.

Hotel  Majoni oferuje swoim gościom komfortowe pokoje urządzone  w eleganckim i gustownym stylu oraz doskonałą kuchnię.
Położenie: Hotel położony w centrum. Odległość od wyciągu narciarskiego Faloria: ok. 500 metrów.
Ceny od 365 Euro za osobę

Hotel Miramonti Majestic Grand Hotel - Cortina D'Ampezzo

Gwiazdki5
Przepiękny i bardzo luksusowy pięciogwiazdkowy hotel Miramonti Majestic w Cortinie D'Ampezzo  jest wymarzonym miejscem na zimowe wakacje na nartach. Jest to hotel z niesamowitą historią i tradycją, przyjeżdżało do niego wiele sławnych osób, takich jak Brigitte Bardot, Clark Gable, Elvis Presley, czy John Lennon. Miramonti Majestic Grand Hotel przypominający swoim wyglądem zamek jest określany mianem „Perła wśród Pereł” w panoramie włoskich hoteli. Ciepła atmosfera oraz magiczny urok tego miejsca sprawiły, że hotel stał się symbolem gościnności w Dolomitach.
Położenie: Odległość od centrum miasta: ok. 2 km.
Ceny od 472 Euro za osobę

Hotel Park Hotel Ladinia - San Vito Di Cadore

Gwiazdki4SpaResort
Bardzo piękny czterogwiazdkowy Park Hotel Ladinia **** Dolomiti SPA Resort jest usytuowany parę kilometrów od Cortiny D’Ampezzo, w pięknej alpejskiej miejscowości San Vito Di Cadore w samym sercu Dolomitów, u stóp szczytów Monte Pelmo, Antelao i Marcora. Park Hotel Ladinia jest oazą spokoju, a jednocześnie świetną bazą dla narciarzy. W odległości 400 m od hotelu są wyciągi San Vito i 20 km świetnie przygotowanych tras. Do Cortiny na Tofane, Falorię i Cristallo jest 8 km. Budynek został całkowicie przebudowany i obecnie jest jednym z ładniejszych hoteli w Cortinie D’Ampezzo. Rewelacyjne położenie w prywatnym parku, widoki na Monte Pelmo, nowe eleganckie Centrum Wellness, sala śniadaniowa z widokiem na bar, znakomita kuchnia i bardzo dobra obsługa są wizytówką tego Hotelu.

W Hotelu są również bardzo piękne i eleganckie apartamenty (zobacz na naszej stronie Apartamenty w Cortina D'Ampezzo).
Położenie: Odległość od wyciągów w San Vito di Cadore - ok. 400 metrów., w Cortina d'Ampezzo - ok. 8 km.
Ceny od 634 Euro za osobę
Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi
soap2day