Wybierz

Happy Week

Hotel Cristallo - Passo San PellegrinoGwiazdki3Superior


Cristallo - [HotelOsrodek]


Hotel Cristallo położony jest w sercu Dolomitów, znajduje się na  jednej z najpiękniejszych przełęczy Passo San Pellegrino, bezpośrednio przy wyciągach narciarskich Tre Valli i dobrze przygotowanej trasie biegowej.

Ładny i sympatyczny trzygwiazdkowy hotel z dużym holem, barem, salą restauracyjną i telewizyjną, czytelnią, mini-clubem. Do dyspozycji przestronne centrum odnowy biologicznej wyposażone w mini – basen z hydromasażem, saunę, łaźnię turecką, łaźnię rzymską, prysznice tropikalne, kąpiele Kneippa, salę gimnastyczną, centrum estetyki i masażu. Sklep i wypożyczalnia przy hotelu oferują wszelkie artykuły sportowe, sprzęt narciarski i snowboardowy. Hotel cieszy się dużą popularnością ze względu na bliskość wyciągów (na narty chodzi się pieszo) oraz wysoką jakość świadczeń.

Ceny

Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki

Dzieci na 3 i 4 łóżku przy dwóch osobach pełnopłatnych:


Udogodnienia - Cristallo

Pokoje
48 eleganckich, ładnie urządzonych pokoi. Wszystkie pokoje z TV SAT, łazienką z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i sejfem.

Typ pokoi:
Pokój Classic: 2- lub 3-osobowy z balkonem, łazienka z  prysznicem. Pokoje urządzone prosto i tradycyjnie ze wspaniałymi widokami na szczyty Dolomitów.

Pokój Superior: 2- lub 3-osobowy, na poddaszu (mansarda) bez balkonu lub obszerny 4-osobowy z balkonem.

Junior Suite: 2- lub 3-osobowy na poddaszu (mansarda), wygodny i obszerny, mały salonik, łazienka z prysznicem i hydromasażem, niektóre pokoje z balkonem.

Kristal Suite: 2- lub 3-osobowe, usytuowane w wieży, gustowne meble z drewna sosnowego, salonik, łazienka z wanną z hydromasażem.
Do dyspozycji klientów
Duży hall, sala restauracyjna, bar, sala TV, mini-club, czytelnia, Centrum Wellness, sala gimnastyczna, połączenie internetowe WiFi, ogrzewana narciarnia, parking hotelowy, wypożyczalnia sprzętu.
Wyżywienie
Bardzo dobra kuchnia włoska i regionalna. Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu, obiadokolacja z menu do wyboru oraz duży bufet jarzyn i sałatek surowych oraz gotowanych, raz w tygodniu tradycyjna kolacja z lokalnymi daniami. Specjalne menu dla dzieci. Na zamówienie możliwość diety wegetariańskiej i bezglutenowej. W ofercie również brunch/buffet lunch przez cały pobyt.
Internet
Bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Dodatkowo
Centrum Wellness "Egocentro": mini basen z hydromasażem (na 16 osób), sauna fińska, łaźnia rzymska, łaźnia turecka, tropikalne prysznice, kąpiele Kneippa, kosmetyka, masaże, zona relax. Korzystanie w Centrum Wellness w cenie, odpłatnie kosmetyka i masaże. Na basenie hotelowym nie ma ratownika, rodzice są odpowiedzialni za dzieci. Wstęp do sauny i łaźni jest dozwolony dzieciom powyżej 16 lat. Mini Club: hotel oferuje dzieciom i młodzieży bogaty program rozrywek i animacji (z wyjątkiem sobót). W ten sposób rodzice mogą spokojnie zaplanować popołudnie i wieczór. Animacja dla dzieci w języku włoskim w wieku od 3 lat. Wieczorki muzyczne.

Położenie

Hotel znajduje się bezpośrednio pod wyciągami na przełęczy San Pellegrino.


Zasady działalności

Zameldownie
Od godz.14.00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
Do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Pokój jednoosobowy:
Pokój DBL użyty jako SGL:
Kolacja Sylwestrowa:
Dopłata do pełnego wyżywienia:
Garaż w pobliżu hotelu:
Cena zawiera
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji (kuchnia włoska i lokalna), powitalny koktajl, mini klub dla dzieci, apres-ski z grzanym winem, wieczór z ”muzyką na żywo”, tradycyjna kolacja przy świecach, korzystanie z Centrum Wellness ”Egocentro" - oprócz zabiegów kosmetycznych i masaży, podatek VAT, zniżki przy zakupach w sklepie hotelowym (art. sportowe) i przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego.
Cena nie zawiera
Zabiegów kosmetycznych i masaży, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej płatnej na miejscu, napoje płatne osobno (oprócz kawy, herbaty, mleka, soków na śniadanie); jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze; ubezpieczenia, skipassów, transportu.
Dodatki
Hotel nie akceptuje zwierząt.

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Hotelu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz

soap2day