Wybierz

Happy Week

Marcowe Freeski  w Pinzolo sezon 2020/2021

Termin:  13/14.03 - 20/21.03.2021

Dojazd: własny

W cenie skipass:
Pinzolo (lokalny)
lub
Skiarea - Karuzela Narciarska: Pinzolo - Madonna di Campiglio - Marilleva - Folgarida

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Pinzolo  z polskimi, licencjonowanymi instruktorami, dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat.
Cena szkółki dla dzieci: 570 PLN za 6 dni

Zakwaterowanie:

Park Residence Imperator

Nowa, bardzo ładna rezydencja z 18 apartamentami usytuowana w dzielnicy Carisolo w panoramicznym miejscu w sercu naturalnego Parku Adamello - Brenta. Wygodne i ładne apartamenty, są bardzo dobrze wyposażone. W każdym apartamencie jest telefon i TV

Cena: od 305 € od osoby w apartamencie typu Quadrilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 359 € od osoby w apartamencie typu Quadrilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea

Residence Holidays Dolomiti

Bardzo piękna 3 piętrowa rezydencja z apartamentami, wspaniale położona wśród szczytów Dolomiti Brenta w Pinzolo Carisolo w Dolinie Rendena, 150 m od centrum Carisolo, około 850 m od wyciągów w Pinzolo  i około 10 km od Madonna di Campiglio. W Rezydencji znajduje się 16 wygodnych i ładnie urządzonych apartamentów, wszystkie z dwoma łazienkami, dwoma sypialniami i pokojem dziennym z aneksem kuchennym, na podłodze parkiet, TV SAT LCD, suszarka do włosów w łazience.

Cena: od 306 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 358 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea

Residence Denny

Residence Denny w Pinzolo Carisolo  - apartamenty prosto urządzone, ładne i przestrzenne, znajdują przy Hotelu o tej samej nazwie. Bardzo dobrze wyposażone, TV, telefon, wszystkie z łazienkami i kuchnią. Odległość od głównych wyciągów około 700 m i około 1 km od centrum Pinzolo. Rezydencja Denny jest połączona z Hotelem, można skorzystać z wyżywienia w restauracji hotelowej, jak i ze wszystkich hotelowych świadczeń.

Cena: od 318 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 372 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea

Residence La Rosa delle Dolomiti

Bardzo ładna, odnowiona rezydencja z apartamentami  w Pinzolo/ Carisolo oddalona o 850 m od centrum kolejki Pinzolo i Karuzela narciarska Pinzolo/ Madonna Di Campiglio/ Marilleva/ Folgarida.
W La Rosa jest 48 apartamentów: 9 Mono, 34 Bilo i 4 apartamenty typu Trilo. Apartamenty wygodne i przestrzenne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny. Wszystkie z łazienką. W rezydencji znajduje się małe Centrum Wellness

Cena: od 308 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 362 € od osoby w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea

Hotel Canada ****

Bardzo ładny hotel, znakomicie położony około  150 m od centrum miasteczka Pinzolo i około  250 m od wyciągów Nowej Karuzeli Narciarskiej Pinzolo – Madonna Di Campiglio – Marilleva – Folgarida. Hotel całkowicie odnowiony cieszy się bardzo dużą popularnością i ma umiarkowane ceny jak na obiekt czterogwiazdkowy. Profesjonalna obsługa, bardzo dobra kuchnia, 87 ładnych pokoi i suite w nowoczesnym stylu alpejskim oraz nowe Centrum Wellness są wizytówką Hotelu Canada. Dla leniwych skibus pod Hotelem - 1 przystanek ( odpłatnie).

Cena: od 615 € od osoby w pokoju Standard za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 669 € od osoby w pokoju Standard za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea


Hotel Denny***

Hotel Denny *** to sympatyczny, ładny hotel z 35 pokojami. Znajduje się w Carisolo - Pinzolo w spokojnej części miasteczka, 500 m od wyciągów i od centrum, w pobliżu słynnego wodospadu Nardis. Hotel rodzinny z bardzo dobrym wyżywieniem i obsługą. Standard dobry, trzygwiazdkowy, wygodne położenie, miła atmosfera. Ceny w barze są przyzwoite. Skibus hotelowy pod wyciągi.

Cena: od 548 € od osoby w pokoju za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Pinzolo
          od 602 € od osoby w pokoju za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Skiarea

Hotel Beverly*****

Elegancki i komfortowy hotel, cieszący się bardzo dobrą opinią klientów. Obiekt doskonale położony w miejscowości Pinzolo w spokojnej okolicy, blisko centrum miasteczka i wyciągów Doss Del Sabion (około 250 m). W roku 2007 został oddany do użytku po kompletnej renowacji i powiększeniu. Hotel oferuje piękne wygodne, a jednocześnie eleganckie pokoje typu DBL Comfort, Superior, Family Suite oraz Suite Superior. Hotel Beverly słynie ze znakomitej kuchni włoskiej i lokalnej, relaks po nartach zapewnia piękne Wellness Center z basenem i saunami. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi.
Wybierając ten obiekt goście mogą być pewni pobytu pod znakiem relaksu, dobrego samopoczucia i elegancji!
soap2day