Wybierz

Happy Week

Paganella - atrakcje i wydarzenia

Nocna jazda na Paganelli!

Nocna jazda na Paganelli!

Czeka na Was trasa ze schroniska Dosson (stacja pośrednia) do dolnej stacji gondolki w Andalo. Atrakcję polecamy wszystkim, którzy za dnia nie zdążyli się jeszcze najeździć (trasa jest świetnie przygotowana!!!) :) lub tym, którzy lubią wieczorną zabawę przy dobrej muzyce i grzanym winie - Rifugio Dosson zaprasza! Zwykle nocna jazda odbywa się we wtorki i piątki w godz. 19.30 do 22.30 aktualne dni i godziny na nowy sezon znajdziecie na stronie www.paganella.net i przy dolnej stacji gondoli. Oczywiście skipass Paganella 6 dni obejmuje nocną jazdę!

SKI NIGHT SHOW - Paganella

SKI NIGHT SHOW - Paganella

Zwykle spektakl "Ski Night Show" rozpoczyna się ok godz. 21.30. Zaproszone są wszystkie osoby wypoczywające w Andalo i okolicy. Ski night show odbywa się na stoku Paganelli przy schronisku Riffugio Dosson (pośrednia stacja kolejki kabinowej w Andalo). Aktorami tego spektaklu będą włoscy instruktorzy, którzy zademonstrują różne techniki jazdy na nartach i snowboardzie - telemark, carving, freestyle a przewodnicy alpejscy pokażą technikę chodzenia na rakietach śnieżnych. W programie również popisy jazdy na skuterach śnieżnych, loty paralotnią, skijoring (jazda na nartach za koniem), fiaccolata czyli zjazd z pochodniami. Oczywiście nie zabraknie wina Brule' oraz smacznych przekąsek. O nadchodzącym wydarzeniu dowiecie się z informacji przy dolnej stacji gondoli, lub ze strony www.paganella.net Serdecznie zapraszamy!

Bomber Ski Experience

Bomber Ski Experience

Czyli Bode Miller na Paganelli! Od kilku lat na początku lutego można zmierzyć się z Bode Millerem na specjalnie rozstawionym slalomie. Eventowi patronuje region Trentino. Oczywiście w trakcie jego trwania będziecie mogli zobaczyć linię nart i odzieży "Bomber" (właścicielem firmy jest Bode Miller). Co roku do wygrania są atrakcyjne nagrody! Jeżeli nie chcecie się ścigać - warto wpaść na linię mety, po autograf Bodego i gadżety! Miło nam przypomnieć, że zawody w 2019 roku wygrał nasz instruktor Andrzej Leśniakiewicz! Więcej szczegółów znajdziecie na plakatach przy gondolce i schronisku Dosson w Andalo oraz na stronie www.paganella.net

Andrzej na Bomber Ski Experience

Andrzej na Bomber Ski Experience

Nasz instruktor Andrzej Leśniakiewicz na starcie zawodów "Bomber Ski Experience". Zdjęcie zostało zrobione przed jego zwycięskim przejazdem slalomu giganta na trasie Olimpionica 2. Ciekawostka: różnica między przejazdem Andrzeja a przejazdem Bode Millera to tylko 1 sekunda! Czas Bode Millera to: 22,71 sek. czas Andrzeja: 23,71 sek. Gratulujemy!

Paganella Fun Park

Paganella Fun Park

Paganella Fun Park gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wygodę małym i dużym użytkownikom, którzy mogą cieszyć się spokojem w kontakcie z naturą i zabawą ze śniegiem. W parku czekają na Was: długa taśma (wyciąg dla dzieci), stok do snowtubingu, tor saneczkowy i tor bobslejowy (sprzęt można wynająć, lub przynieść własny). Dodatkowo dostępny jest plac zabaw dla najmłodszych z puszystymi figurkami, gumowymi lalkami, zabawkami do gry na śniegu, dwoma pontonami i dużą zjeżdżalnią... Dla spragnionych słońca dostępne są leżaki na tarasie restauracji. Atrakcją jest również tor z mini quadem! Paganella Fun Park czeka na Was! Zapraszamy! Więcej informacji: www.paganellafunpark.it Park mieści się przy Via Dolomiti di Brenta 1, Fai della Paganella.

Dolomiti Card - zniżki na wyciągnięcie ręki!

Dolomiti Card - zniżki na wyciągnięcie ręki!

Klienci naszego Biura mieszkający w Andalo, w większości obiektów wymienionych na naszej stronie internetowej, mogą otrzymać karnet uprawniający do: bezpłatnego wejścia na wszystkie imprezy organizowane w Palazzo Congressi, bezpłatnego Skibusu, 10% zniżki w wypożyczalni sprzętu narciarskiego, 10% zniżki na wejście na lodowisko, 10% zniżki w szkółce narciarskiej włoskiej i do zniżkowego biletu na basen. Zapytaj o Dolomiti Card na recepcji swojej rezydencji/hotelu.

FAT BIKE na Paganelli

FAT BIKE na Paganelli

Dolomiti Paganella Bike zaprasza Was na wyprawę rowerową! Fat Bikes to rowery z bardzo szerokimi oponami stąd nazwa „Fat”, które powstały na Alasce. Zaprojektowane zostały do radzenia sobie z leśnymi ścieżkami, które są przynajmniej częściowo pokryte śniegiem. Oprócz klasycznych Fat Bikes i Fat Bike Kids dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat dostępne są również Semi Fat Bike i E-Fat Bike. E-Fat Bike to rower z elektrycznym doładowaniem, pozwalający nawet osobom mniej sprawnym cieszyć się jazdą na wycieczce. Dolomiti Paganella Bike oferuje trasy dedykowane Fat Bikes i wypożyczalnię: codziennie od poniedziałku do piątku organizowane są zaplanowane wycieczki z oficjalnymi przewodnikami Akademii DPB. Po więcej informacji piszcie na: info@dolomitipaganellabike.com lub www.dolomitipaganellabike.com/en

ACQUAin Andalo Spa&Wellness

ACQUAin Andalo Spa&Wellness

Informacje od właściciela: "Typowy dzień w parku wodnym w Andalo: najmłodsi mogą pluskać się w basenie Baby z wodą o głębokości 72 cm i gumowanym dnem; starsi spragnieni hydromasażu, idą prosto do basenu z dyszami do masażu lędźwi i karku. Ale są też tacy, którzy cały czas spędzają na 50-metrowej zjeżdżalni w basenie Fun. P.S: Jeśli szukasz basenu pływackiego, w ACQUAin jest również: basen o długości 25 m. z 8 torami." Zapraszamy również do stref: ACQUAIN BEAUTY i ACQUAIN WELLNESS! Do zobaczenia w ACQUAin! Info. www.andalo.life

Lodowisko w Andalo

Lodowisko w Andalo

Zapraszamy na kryte lodowisko w Andalo! Jest to duże lodowisko o wymiarach: 60x28 metrów, otwarte dla Wszystkich, którzy jeżdżą na łyżwach, lub dopiero stawiają na nich pierwsze kroki. Na obiekcie organizowane są również pokazy jazdy figurowej i zawody. Do Waszej dyspozycji są: wypożyczalnia sprzętu, szatnia i toalety. Lodowisko mieści się przy basenie Acquain na wjeździe do Andalo. ANDALO LIFE Viale del Parco, 1 Więcej informacji: www.andalo.life/en/sport-activities/ice-rink

Psi plac zabaw na Paganelli

Psi plac zabaw na Paganelli

"Agility Dog" mieści się na Prati di Gaggia, niedaleko górnej stacji gondolki. Jest na nim wiele przeszkód dla psów. Razem na placu zabaw może przebywać max.10 psiaków. Więcej szczegółów już wkrótce!

Wieczór w Andalo

Wieczór w Andalo

Andalo to małe miasteczko, w którym bary, restauracje i sklepiki czekają na Was do późnego wieczora. Można wybrać się na zakupy do większych marketów lub odwiedzić małe sklepiki z lokalnymi produktami i pamiątkami. Warto wybrać się do restauracji Romantica - serwującej świetną pizzę lub do klubu Tower na wieczorną imprezę. Często na scenie rozstawionej na głównym placu dzieje się coś ciekawego!

Walentynki na Paganelli

Walentynki na Paganelli

14 luty zaskoczył Cię na nartach? :) Nadal nie masz oryginalnego pomysłu jak spędzić wieczór? Nie ma problemu! Aperitif w gondoli to wyjątkowy pomysł, którego szukasz! 14 lutego zwykle od 18.30 do 19.30 ośrodek narciarski Paganella oferuje aperitif dla par na kolejce linowej Andalo - Doss Pelà. Każda para otrzymuje butelkę Trento Doc wraz z talerzem wyśmienitych potraw, które można zjeść w specjalnie przystrojonej gondolce. Koszt Aperitif za parę to ok. 35,00 € Info: www.visitdolomitipaganella.it/it/lovovia-laperitivo-di-s.valentino-in-ovovia Polecamy!

Walentynkowa impreza w Andalo

Walentynkowa impreza w Andalo

Dla klientów mieszkających w Andalo i Molveno mamy zaproszenie na imprezę Walentynkową pod tytułem: "INSTRUKTORZY DOLOMITY TOUR PROSZĄ PANIE DO TAŃCA!" :) MUZYKA - ZABAWA - LOTERIA Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI ! Show poprowadzą nasi instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Obecność obowiązkowa! 14.02.2023 PIAZZA DOLOMITI godziny popołudniowe - dokładna informacja u naszych instruktorów i naszej rezydentki P. Eweliny Zapraszamy! B.P. Dolomity Tour

Szkółka Snowboardowa w Andalo!

Szkółka Snowboardowa w Andalo!

Zapraszamy na nasze szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży w Andalo! Zajęcia grupowe na różnym poziomie zaawansowania dla dzieci od 7 do 17 lat z polskim instruktorem! Nasza szkółka posiada patronat SITS! Koszt: 600 zł. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie w dziale "Szkółki"!

soap2day