Wybierz

Narty w Dolomitach

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie,dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii.

Narty w Dolomitach to ogromna przyjemność,to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski.

Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przerzyjesz cudowne zimowe wakacje.

Zimowe wakacje

to narty w Dolomitach, gdzie możesz uprawiać wszystkie rodzaje sportów zimowych poczynając od narciarstwa, snowbordu, narciarstwa zjazdowego, telemarku, a kończąc na łyżwiarstwie.  W Dolomitach odbywają sie Mistrzostwa Świata i olimpiady. Nazwy Madonna di Campiglio, Cortina d'Ampezzo, Val Gardena są symbolami uprawiania narciarstwa w Dolomitach.

Narty w Dolomitach
Dolomiti Superski  to największa karuzela narciarska na świecie, to symbol Dolomitów. Ponad 1200 km wspaniałych tras, 460 wyciągów, 475 łączących tras. Jeden skipass Dolomitisuperski pozwala szusować w 12 ośrodkach narciarskich w Dolomitach.
Od Cortiny d'Ampezzo do Plan de Corones, od Alta Badia, do Val Gardeny i Alpe di Siusi, przez Val di Fassa i Carezzę, do Arabby, Alta Val Pusterii i Val di Fiemme, wszędzie na narty z jednym skipassem. A jeszcze można skoczyć na narty do San Martino di Castrozza i Passo Rolle, do Valle dell'Isarco, i Tre Valli, na Civettę, nie można ominąć Marmolady Królowej Dolomitów.

Więc jedźmy na narty w Dolomity !

soap2day