Wybierz

Happy Week

Kronplatz Apartamenty

Apartamenty Residence Walch (Rienz) - Chienes

Residence „Walch” (Rienz)  to bardzo sympatyczny dom z apartamentami prowadzony przez panią Johannę Walch. Standard  apartamentów dobry, wyposażenie proste, czysto i schludnie.
Rezydencja usytuowana koło  koło Hotelu Falkensteiner  Lido, nad jeziorkiem, w przyjemnej spokojnej dzielnicy, sklep spożywczy 4 minuty, najbliższe centrum handlowe w Chienes 1,5 km. Do wyciągów na Kronplatz 10 minut. Apartamenty  są dobrze wyposażone, parking bezpłatny, narciarnia. Można korzystać z baru w luksusowym Hotelu Falkensteiner Lido Ehrenburgerhof. W pobliżu rezydencji znajduje się stacja, z której można w kilka minut dostać się pociągiem pod wyciągi na Kronplatzu.
Położenie: W miejscowości Chienes, około 10 km od wyciągów na Kronplatz w Riscone.
Ceny od 375 Euro za apartament

Apartamenty Residence Vera - Riscone

Prywatna rezydencja oddalona 900 m od wyciągów i centrum Riscone. Położona  w spokojnym, panoramicznym miejscu, zadbane, ładne apartamenty bardzo dobrze wyposażone.
Klienci Residence Vera mają specjalną zniżkę na korzystanie z basenów Cron 4, sportowego obiektu na miarę XXII wieku. Na basen Cron 4 – 400 m.  Skibus i autobus do centrum Brunico pod domem (150 m). Apartamenty ładne, wygodne, wszystkie z łazienką, większość z balkonem.
Można zamówić dostawę pieczywa do domu.
Położenie: 900 m od wyciągów, 1,5 km od Brunico, 400 m od Centrum Basenów Cron 4. Przystanek skibusu - 150 m.
Ceny od 490 Euro za apartament

Apartamenty Residence Andreas - Riscone

Piękne, zupełnie nowe, luksusowe apartamenty prywatne  „Andreas II” w Riscone.
Położone w centrum miejscowości w pięknym, panoramicznym miejscu, około 800 m od wyciągów, 250 m od przystanku skibusa. Apartamenty  nowoczesne 2-poziomowe, doskonale wyposażone  z podłogowym ogrzewaniem, nowoczesnym systemem wentylacji oraz z dostępem do WI-FI Internetu.
 
Skibus i autobus do centrum Brunico w odległości  250 m. Można zamówić dostawę pieczywa do domu.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów: 800 metrów. Odległość od Brunico: 1,5 km. Odległość od Centrum Basenów Cron 4: 400 metrów. Odległość od skibusu: 250 m.
Ceny od 500 Euro za apartament

Apartamenty Casa Petra (U Toniego) - Riscone

Prywatna rezydencja położona około 1 km od wyciągów i w centrum Riscone, usytuowana w spokojnym, panoramicznym miejscu, zadbana, apartamenty bardzo dobrze wyposażone.

Na basen Cron 4 – 400 m.  Skibus i autobus do centrum Brunico pod domem (100 m). Apartamenty ładne, wygodne wszystkie z łazienką, większość z balkonem. Można zamówić dostawę pieczywa do domu.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 1 km. Odległość od Centrum Basenów Cron 4: 400 metrów. Odległość od skibusu: 100 m.
Ceny od 620 Euro za apartament