Wybierz

Happy Week

Kronplatz Apartamenty

Apartamenty Residence Rienz - Chienes

Residence Rienz - to bardzo sympatyczny dom z apartamentami prowadzony przez panią Johannę Walch. Standard  apartamentów dobry, wyposażenie proste, czysto i schludnie.
Rezydencja usytuowana koło  koło Hotelu Falkensteiner  Lido, nad jeziorkiem, w przyjemnej spokojnej dzielnicy, sklep spożywczy 4 minuty, najbliższe centrum handlowe w Chienes 1,5 km. Do wyciągów na Kronplatz około 12 km. Apartamenty  są dobrze wyposażone, parking bezpłatny, narciarnia. Około 200 m od rezydencji znajduje się stacja kolejowa, skąd odjeżdża pociąg dowożący narciarzy do stacji narciarskiej na Kronplatz w miejscowości Percha.
Położenie: W miejscowości Chienes, około 10 km od wyciągów na Kronplatz w Riscone.
Ceny od 505 Euro za apartament

Apartamenty Residence Andreas - Riscone

Piękne, zupełnie nowe, luksusowe apartamenty prywatne  „Andreas II” w Riscone.
Położone w centrum miejscowości w pięknym, panoramicznym miejscu, około 800 m od wyciągów, 250 m od przystanku skibusa. Apartamenty  nowoczesne 2-poziomowe, doskonale wyposażone  z podłogowym ogrzewaniem, nowoczesnym systemem wentylacji oraz z dostępem do WI-FI Internetu.
 
Skibus i autobus do centrum Brunico w odległości  250 m. Można zamówić dostawę pieczywa do domu.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów: 800 metrów. Odległość od Brunico: 1,5 km. Odległość od Centrum Basenów Cron 4: 400 metrów. Odległość od skibusu: 250 m.
Ceny od 870 Euro za apartament
soap2day