Wybierz

Happy Week

Val Di Fiemme Hotele

Hotel Sole - Bellamonte

Gwiazdki3SuperiorWellness
Hotel Sole jest to piękny nowy hotel położony w malowniczej okolicy Bellamonte, która jest rajem dla miłośników sportów zimowych. Zlokalizowany w odległości 1,5 km od stoku Alpe Lusia, gdzie znajdziemy 30 km nasłonecznionych tras, również przeznaczonych dla dzieci. Hotel Sole jest  idealnie przystosowany dla rodzin z dziećmi, posiada znakomitą opinię swoich gości i znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu hoteli w Bellamonte.
Położenie: Odległość od wyciągów Alpe Lusia: 1,5 km.
Ceny od Euro za osobę
Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Hotel Ancora - Predazzo

Gwiazdki4
4-gwiazdkowy hotel, położony w centrum Predazzo, ok. 2 km od wyciągów Latemar i ok. 5 km od Alpe Lusia. Urządzony w stylu alpejskim, słynie z rodzinnej i przyjaznej atmosfery. Do wyciągów dowozi skibus. Hotel dysponuje przytulnymi, pięknie urządzonymi pokojami typu Classic, Stua, Junior Suite i Suite. Po nartach goście mogą korzystać z Centrum Wellness z sauną, łaźnią turecką i jacuzzi. Dla dzieci - sala zabaw z małą ścianą wspinaczkową.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum Predazzo, Odległość od wyciągów Latemar: ok. 2 km, Odległość od wyciągów Alpe Lusia: ok. 5 km.
Ceny od 448 Euro za osobę
Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Hotel Shandranj - Stava

Gwiazdki4FamilyWellness
Hotel Shandranj **** to luksusowy hotel w miejscowości Stava. Znajduje się 3 km od wyciągów Latemar,  8 km od Cavalese oraz 12 km od Predazzo. Piękny hotel położony w malowniczym miejscu, otoczony szczytami Dolomitów, spełni oczekiwania każdego narciarza. Przytulne i komfortowe pokoje i apartamenty. Słynie ze znakomitej kuchni oraz nowoczesnego Centrum Wellness. Dla dzieci Baby Club, Mini Club oraz Junior Fun Club. Struktura hotelu jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Family & Wellness to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, gwarantuje gościom komfortowy pobyt, relaksujący wypoczynek, piękne widoki i wiele innych niezapomnianych wrażeń!
Położenie: Odległość od wyciągów: 3 km od Latemar, 8 km od Cavalese, 12 km od Predazzo.
Ceny od Euro za osobę