Wybierz

Happy Week

Valle Tures i Aurina Hotele

Hotel Alpenschlössl & Linderhof - Cadipietra

Gwiazdki5
Bardzo eleganckie i luksusowe hotele Alpenschlössl & Linderhof połączone są ze sobą tworząc niesamowity ośrodek wypoczynkowy, który swoim wyglądem przypomina zamek. Położone są w przepięknej miejscowości Cadipietra, w dolinie Ahrntal, tuż pod wyciągiem Klausberg. Pokoje są niezwykle wygodne i ekskluzywne, urządzone z dużym wyczuciem smaku zapewnią swoim gościom niezapomniane wspomnienia. Hotele posiadają również doskonale wyposażone Spa i Wellness gdzie każdy znajdzie dla siebie odrobinę relaksu po wyczerpującym dniu na stoku.
Położenie: Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów na Klausberg.
Ceny od 114 Euro za osobę

Hotel Adler - San Giovanni

Gwiazdki3
Bardzo uroczy i przytulny Hotel Adler charakteryzuje niesamowita gościnność i rodzinna atmosfera, które pozwalają swoim gościom poczuć się jak w domu. Wszelkie atrakcje hotelowe zapewniają wspaniały relaks po wyczerpującym dniu. Można odpocząć w barze lub w jednym z salonów, zagrać w kręgle, obejrzeć film w sali telewizyjnej, a dla najmłodszych czeka stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. Hotel jest położony w pobliżu dwóch regionów - Klausberg oraz Speikboden, co sprawia, że Adler jest świetną bazą wypadową na narty. Hotel Adler posiada również apartamenty, których goście mogą korzystać z hotelowego Wellness i sali restauracyjnej. Skibus na trasy Klausberg oraz Speikboden przed hotelem.
Położenie: Odległość od hotelu do wyciągów Klausberg oraz Speikboden to około 2-6 km.
Ceny od 381 Euro za osobę

Hotel Griesfeld Sporthotel - San Giovanni

Gwiazdki3
Rodzinny hotel usytuowany  w przepięknym górskim otoczeniu w miejscowości San Giovanni w Dolinie Auriny.  Do ośrodka narciarskiego Klausberg jest około 2 km, na Speikboden około 6 km, do Campo Tures  12 km. Do ośrodków narciarskich Klausberg i Speikboden można dojechać skibusem, przystanek w pobliżu hotelu. San Giovanni to jedna z najpiękniejszych miejscowości w dolinie, bardzo popularna ze względu na bliskość wyciągów Klausberg i Speikboden.

Sporthotel Griesfeld jest bardzo wygodny, a domowa atmosfera sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi. Posiłki przyrządzane są z regionalnych i świeżych produktów.  Wygodne i przytulnie urządzone pokoje oraz Centrum Wellness są wizytówką hotelu. Obok Hotelu znajduje się ładna Residence z apartamentami, Hotel i apartamenty stanowią całość. Goście z apartamentów mogą korzystać z Wellnessu w Hotelu i wykupić wyżywienie.
Położenie: Hotel położony jest ok 2 km od wyciągów na Klausberg i ok 6 km na Speikboden.
Ceny od 440 Euro za osobę