Wybierz

Happy Week

Val Di Sole Apartamenty

Apartamenty Gaia - Mezzana

Kompleks Residence Gaia to nowy apartamentowiec oddalony około 700 - 800 m od wyciągów na Marillevę, można przejechać się skibusem, przystanek 100 m od apartamentów. Blisko również do term w Pejo i w Rabbi. W rezydencji jest 38 apartamentów. Residence Gaia to dwa budynki, w jednym z nich znajduje się Centrum Wellness. Odległość między budynkami 30 m.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 700 - 800 m.
Ceny od 840 Euro za apartament

Apartamenty La Casa Al Noce - Mezzana

Rezydencja położona w spokojnej, słonecznej okolicy, blisko górskiej rzeki Noce. Zaledwie 5 min drogi od wyciągów Karuzeli Narciarskiej Marileva - Folgarida - Madonna di Campiglio - Pinzolo. Na przeciwko obiektu znajduje się przystanek skibusa. Obiekt oferuje swoim gościom 13 przestronnych, komfortowych, eleganckich i funkcjonalnych apartamentów.
Położenie: Rezydencja położona 5 min. drogi od wyciągów.
Ceny od Euro za apartament

Apartamenty Alpin Dolomites - Commezzadura

To nowa rezydencja hotelowa przyjazna dla rodzin z dziećmi, położona w spokojnym miasteczku w otoczeniu Dolomitów, pomiędzy parkami przyrodniczymi Adamello Brenta i Stelvio. Oddalona ok. 1 km od wyciągów Daolasa. Obiekt oferuje 10 nowoczesnych, komfortowych apartamentów z balkonem, bezpłatne Wi-Fi, skibus, strefę relaksacyjną oraz tradycyjną góralską gościnność.
Położenie: Obiekt położony ok. 1 km od wyciągów Daolasa.
Ceny od Euro za apartament
Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi
soap2day