Wybierz

Happy Week
Polska Szkółka Narciarska Dolomity Tour

Polska Szkółka Narciarska "Dolomity Tour" z licencją SITN/PZN w Pinzolo w sezonie 2024, Klub Narciarski Dolomity Tour.

KLUB NARCIARSKI DOLOMITY TOUR  "SPORT, FREE RIDE, FREE STYLE" dla zaawansowanych w Pinzolo

Klub Narciarski Dolomity Tour założony przez Stowarzyszenie instruktorów polskich, zarejestrowany w Księdze ewidencji klubów sportowych Urzędu Miasta Katowice - Prezydent Miasta Katowice - pod numerem 110/22; podstawa prawna art. 4.7 Ustawy z dnia 25.06.2010 o Sporcie, Rozporządzenie Ministra Sportu z dnia 18.10.2011; Ustawa z dnia 07.04.1989 Prawo o Stowarzyszeniach.  

Termin kursu: 14.01-23.02.2024


Regulamin kursów: 
http://www.dolomity.com.pl/centrum-klienta/regulamin-szkolki-narciarskiej


Klub Narciarski Dolomity Tour 
- czyli szkolenie 
jazdy sportowej dla zaawansowanych narciarzy, którzy czują się komfortowo w każdych warunkach narciarskich, szkolenie z elementami Free Ride, Free Style, Fun Carving, slalom gigant.
- kurs dla dzieci od 12 lat i dla dorosłych do 101 lat.;

Program kursu szkolenia sportowego:
- ilość godzin szkolenia - 6 dni po 3 godziny - 18 godz.
- 2 dni - podstawy slalomu 
- Free Ride i Free Style, Fun Carving
- zawody (odpłatnie około 12 €)
- minimalna ilość uczestników w kursie to 5 osób.
- program szkolenia uzależniony od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Cena kursu: 750 PLN od osoby

W pierwszym dniu zajęć
 instruktorzy sprawdzą umiejętności narciarskie każdego z uczestników kursu. W przypadku słabego poziomu zaawansowania i niewystarczających umiejętności technicznych, instruktor ma prawo przesunąć narciarza do 4 poziomu nauczania (nie dotyczy osób powyżej 14 lat).
Uwaga! Kurs jazdy sportowej odbędzie się przy minimum 5 osobach!

Każdy uczestnik skończonego szkolenia sportowego otrzymuje CERTYFIKAT UKOŃCZENIA NARCIARSKIEGO SZKOLENIA SPORTOWEGO w ramach Klubu Narciarskiego Dolomity Tour.

Każdy uczestnik skończonego szkolenia sportowego, po konsultacji z instruktorem, może ubiegać się o uczestnictwo w narciarskich zawodach amatorów na terenie Polski.

Zapisy i płatność za kurs obowiązkowo przy wykupieniu wczasów w Polsce.
W szkoleniu narciarskim organizowanym przez Klub Narciarski Dolomity Tour mogą brać udział wyłącznie dzieci rodziców i dorośli, którzy wykupili w naszym Biurze wczasy narciarskie.

Zapisanie narciarza na kurs sportowy w Pinzolo, bez uprzedniego zgłoszenia w Polsce, jest absolutnie niemożliwe. Za kurs płacimy w Polsce. Każdy uczestnik szkolenia, wraz z Voucherem, dostaje skierowanie na kurs, dokument ten potwierdza uczestnictwo narciarza w kursie jazdy sportowej.