Polska Szkółka Narciarska " Dolomity Tour" we włoskich Dolomitach 

Dla klientów naszego narciarskiego biura Dolomity Tour.

Szkółka Narciarska Falcade

Ośrodek: Tre Valli

Tre Valli

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Falcade oferuje kursy narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zajęcia są prowadzone przez polskich instruktorów narciarskich z licencją SITN PZN lub MEN.

Termin: 18.01 - 28.02.2015

W sezonie 2012 otwarliśmy nową  polską szkółkę narciarską w Falcade, w uroczej alpejskiej wiosce, w ośrodku narciarskim Tre Valli w Dolomitach Wschodnich. Ta sympatyczna miejscowość jest nam znana od 1996 roku, bo właśnie 16 lat temu zaczęliśmy naszą działalność w Falcade w Dolomitach Wschodnich.

Współpracujemy ze Scuola Sci Falcade - włoską szkołą narciarską o 40 letnich tradycjach. A rodzice....rodzice będą mieli ponad trzy godziny swobodnego czasu i będą mogli spokojnie pojeździć po najlepszych trasach Tre Valli.

Falcade (1200 m. n. p. m.) - to spokojna, urocza i ekologiczna  wioska narciarska położona pomiędzy masywem lodowca Marmolada, Civettą, Pale di San Martino i szczytami Facobon, Cime d’Auta, Col Margherita i Alpe Lusia.   Miejscowość usytuowana  bezpośrednio pod wyciągami  ośrodka narciarskiego Tre Valli.

Szkółka Narciarska Andalo

Ośrodek: Paganella

Paganella

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Andalo działa już od paru lat, polscy  licencjonowani instruktorzy  uczą jazdy na nartach dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Termin:
18.01 - 28.02.2015

Współpracujemy z włoską szkółką narciarska Dolomiti Brenta, który należy do najlepszych szkół narciarskich w Dolomitach Brenta.   Zajęcia odbywają się na stokach przepięknej Paganelli. Kursy dla dzieci są propozycją dla naszych klientów, którzy wykupili wczasy narciarskie w Biurze " Dolomity Tour".  To oferta dla narciarzy marzących o wspólnym szusowaniu z dziećmi, o wspólnym spędzaniu wolnego czasu na przepięknych stokach Dolomitów Brenta, w uroczym Ośrodku Narciarskim Paganella.


Andalo (1050 m. n. p. m.) – to urocze miasteczko pod wyciągami na Paganellę, z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo.

Szkółka Snowboardowa Andalo

Ośrodek: Paganella

Paganella

Polska Szkółka Snowboardowa w Andalo szkoli dzieci w wieku od 7 do 17 lat na stokach Paganelli. W ośrodku narciarskim Paganella jest dostępny Snowpark na wysokim poziomie.
Polska Szkółka Snowboardowa działa już od dwóch lat pod patronatem SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Szefem szkółki jest znakomity instruktor SITS, przesympatyczny Maciej Szczotka.
Kursy snowboardowe dla dzieci są ofertą dla naszych klientów, którzy wykupili wczasy narciarskie w Biurze "Dolomity Tour".
Jest to wspaniała okazja, aby spróbować czegoś nowego.

Andalo (1050 m. n. p. m.) – to urocze miasteczko pod wyciągami na Paganellę, z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo.

Szkółka Sportowa Dolomity Tour przy współpracy z Klubem Sportowym Racing Kids dla dzieci i rodziców.

Ośrodek: Ponte di Legno Tonale

Ponte di Legno Tonale

Termin: 25.01.- 13.02.2015

Uczestnictwo w kursie jazdy sportowej na nartach to wspaniała przygoda dla dzieci i ich rodziców. To możliwość  aktywnego wypoczynku i energetycznych kontaktów z dziećmi.     To kurs  jazdy sportowej  na nartach dla dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych, którzy jeżdżą bardzo dobrze po trasach o różnym stopniu trudności - czerwonych i czarnych, posiadają odpowiedni sprzęt do treningu tj. narty o profilu gigantowym  i/lub  slalomowym, ochraniacze (w przypadku slalomu), kaski oraz pragną zakosztować sportowej rywalizacji.

Cena kursu sportowego : 485 PLN od osoby.
Zapisy i płatność za kurs sportowy obowiązkowo przy wykupieniu wczasów w Polsce.

Szkółka Narciarska Pinzolo

Ośrodek: Madonna di Campiglio i Pinzolo

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Pinzolo oferuje kursy  o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci od 4 do 14 lat z polskim instruktorem.
Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy narciarscy posiadający  legitymację Instruktora PZN,  lub licencję MEN , która uprawnia do szkolenia dzieci i dorosłych.

Termin: 18.01 - 28.02.2015

Spełniając  prośbę Rodziców, którzy wykupią skipassy Pinzolo/Madonna Di Campiglio lub Pinzolo,  z radością informujemy, że Szkółka narciarska Dolomity Tour , nasi polscy instruktorzy, będą prowadzili szkolenie dzieci  również w systemie rozszerzonym - czas szkolenia 5,5 godziny z przerwą na lunch pod opieką instruktora.

Można dziecko zapisać:
- na nasz tradycyjny kurs  trwający 3,20 godz. - cena 485 PLN
- lub na kurs w systemie rozszerzonym 5,5 godz  z przerwą na lunch pod opieką instruktora - cena 485 PLN płatne w Polsce przy wykupieniu wczasów narciarskich ze szkółką + dopłata  50 € płatne we Włoszech u szefa Instruktorów .

Pinzolo (800 m n.p.m.) - bardzo ładna miejscowość położona na terenie Naturalnego Parku Adamello Brenta, otoczona szcytami Dolomitów Brenta, oddalona od Madonny Di Campiglio 8 km, posiada własny ośrodek narciarski „ Doss Del Sabion”. Średniowieczne małe  miasteczko  pięknie położone w Dolinie Rendena na wysokości 785 m n.p.m. cieszy się ogromną popularnością ze względu na bliskość Madonny Di Campiglio. Nowe połączenie wyciągów narciarskich  z Madonną Di Campiglio jeszcze bardziej podkreśla popularność tego kurortu narciarskiego.

Szkółka Narciarska w Ponte di Legno

Ośrodek: Ponte di Legno Tonale

Ponte di Legno Tonale

Polska Szkółka narciarska "Dolomity Tour" w Ponte di Legno. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy narciarscy posiadający legitymację Instruktora PZN, lub licencję MEN , która uprawnia do szkolenia dzieci i dorosłych.

Termin: 18.01 - 28.02.2015

Spełniając prośbę Rodziców, z radością informujemy, że polscy instruktorzy naszej Szkółki narciarskiej “Dolomity Tour” w Ponte Di Legno, będą prowadzili szkolenie dzieci również w systemie rozszerzonym - czas szkolenia 5,5 godziny z przerwą na lunch pod opieką instruktora.

Można dziecko zapisać:
- na nasz tradycyjny kurs trwający ok. 3,5 godz. (przez 6 dni)  - cena 485 PLN
- lub na kurs w systemie rozszerzonym 5,5 godz. (przez 6 dni) z lunchem pod opieką instruktora ;
- cena 485 PLN płatne w Polsce przy wykupieniu wczasów narciarskich ze szkółką + dopłata 50 € płatne we Włoszech u szefa Instruktorów. Kwota 50 € nie obejmuje lunchu dla dziecka.

Ponte Di Legno (1260 m n.p.m.) - to ok. 30 km bardzo dobrych średnich i trudnych tras. Piękne trasy na wysokościach 2120 m n.p.m do 1121 m n.p.m., wijące się i zmieniające kierunek. Stoki urozmaicone w dużej części zalesione. W niektóre weekendy w godzinach 20.30 – 23.00 jest otwarta czerwona trasa Valbione. Wszystkie trasy dośnieżane czynne od grudnia do połowy kwietnia.