Wybierz

 
Happy Week


SkiSet

Krok po kroku - bądź świadomym klientem!

Pamiętaj, że każdy ośrodek narciarski jest atrakcyjny! Mierz siły na zamiary!
Nie kupuj "Marmolady" jak nie umiesz jeździć na nartach! Zastanów się!

Jeżeli nie wiesz dokąd pojechać na narty, jeżeli nie znasz ośrodków narciarskich, jeżeli chcesz pojechać na narty z dziećmi na narciarskie wczasy rodzinne, jeżeli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, jeżeli chcesz znaleźć dobry i w rozsądnej cenie apartament lub hotel - napisz do nas, chętnie Ci pomożemy!

Po skontaktowaniu się z naszym biurem, przyślemy konkretną ofertę z opisem ośrodka narciarskiego, zakwaterowania, szkółki narciarskiej itd.
Możesz też zadzwonić: tel/fax 32 259 82 03 lub 32 206 96 65 w godzinach od 9.00 do 17.00 oprócz sobót i niedziel.

Jeżeli jesteś zadowolony ze swojej oferty i chcesz dokonać rezerwacji, prześlij maila z potwierdzeniem lub zadzwoń.

Wtedy mailem, lub faxem ewentualnie pocztą, otrzymasz Umowę Zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa i szczegółową informację o ubezpieczeniach.

Wypełnij dokładnie umowę, wpisz numer telefonu, adres e mail, wymień wszystkich uczestników, ewentualnie zapisz dziecko do szkółki, podejmij decyzję o ubezpieczeniu. Pamiętaj, że tylko świadczenia wpisane na umowie zobowiązują obydwie strony kontraktu.

Nie zapomnij o zgłoszeniu dziecka do szkółki (jeżeli chcesz korzystać ze szkółki), we Włoszech wpisanie dziecka jest absolutnie niemożliwe.

Na końcu umowy wpisz swoje imię i nazwisko. Po wypełnieniu umowy prześlij ją z powrotem.

Umowę możesz przesłać mailem, jest tak samo ważna. Przeczytaj warunki Uczestnictwa, są tam dokładne informacje dotyczące obrotu elektronicznego dokumentów.

Przeczytaj dokładnie ofertę, Warunki Uczestnictwa i Umowę Zgłoszenie, upewnij się jakie świadczenia są zawarte w cenie, zostań świadomym klientem, unikniesz nieporozumień, przeczytaj wszystkie informacje, będziesz wiedział za co płacisz !!!!

Wypełnioną Umowę Zgłoszenie należy przesłać do trzech dni roboczych (nie liczymy soboty i niedzieli), po tym terminie będziemy uważali, że się rozmyśliłeś i anulujemy Twoją rezerwację. Termin przysłania jest na Umowie Zgłoszeniu.

Pamiętaj, że przesyłając umowę przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz Ogólne Warunki Uczestnictwa, które dostałeś wraz z umową.
Bardzo ważne: przeczytaj wszystkie dokumenty oraz Umowę Zgłoszenie!

Ceny świadczeń dla Klienta są cenami umownymi i zawierają podatek od towarów i usług VAT marża (specjalny VAT dla branży turystycznej).

Po otrzymaniu Twojej Umowy prześlemy potwierdzenie rezerwacji zgodnie z Umową Zgłoszenie. Po otrzymaniu potwierdzenia imprezy turystycznej, wpłać zaliczkę w kwocie wskazanej na Umowie. W przypadku nie wpłacenia zaliczki w terminie anulujemy Twoją rezerwację.
Dopłata do 100 % jest również określona na Umowie.

Zapoznaj się z rozliczeniem na Umowie. Możesz sam przeliczyć kwotę wpłaty, to łatwe, albo płacisz w Euro, albo zamieniasz Euro na złotówki, kurs Euro jest na naszej głównej stronie, codziennie go aktualizujemy. Nie musisz dzwonić do Biura.

Dane Banku i numery konta w PLN i w Euro są na umowie i w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa.
Zastanów się nad ubezpieczeniem: u nas można kupić ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA obejmujące KL + NNW + bagaż + koszty ratownictwa + OC przesłaliśmy Ci dokładne informacje wraz z Umową, koniecznie przeczytaj, to bardzo ważne, jak przeczytasz to możesz uniknąć kłopotów. Jeżeli nie chcesz skorzystać z ubezpieczenia AXA to wykup jakie chcesz, ale ubezpieczenie musisz mieć!

Jak się decydujesz na ubezpieczenie AXA to zaznacz to w Umowie i dokładnie napisz ile osób chce to ubezpieczenie. To ważne, zadbaj o Swoje bezpieczeństwo.

Pamiętaj, że ubezpieczenie, które my sprzedajemy nie obejmuje chorób przewlekłych ani nowotworowych. Przeczytaj dokładnie przesłane wraz z Umową informacje o ubezpieczeniu jakie Ci proponujemy. Przeczytaj dla własnego dobra!

Bez okazania polisy ubezpieczeniowej KL, NW, OC Biuro Podróży ”Dolomity Tour” nie wyda skierowania na wczasy narciarskie.
Zastanów się nad skipassem: Zniżkowe Skipassy są tylko dla posiadaczy vouchera naszego biura. Nie wszystkie skipassy są zniżkowe, zobacz na naszej stronie promocje skipassów. Pamiętaj o tym, że w skipassach zamówionych przez nasze Biuro jest też ubezpieczenie wyciągów i zwiezienie ze stoku w razie wypadku. W karnecie narciarskim jest zakodowana nazwa naszego biura, nazwisko i imię narciarza. Zamówione w Polsce, zniżkowe Skipassy należy wykupić we Włoszech.

Wykup ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji, to tylko 2,60 % od wartości imprezy, w przypadku wydarzeń losowych odzyskasz 100 % poniesionych kosztów rezerwacji, nie płać za niewykorzystane wczasy, nie trać pieniędzy !

Jeżeli chcesz fakturę to prześlij taką informację pisemnie mailem ...chętnie wystawiamy faktury !

Jeżeli zrezygnujesz i nie prześlesz wypełnionej Umowy z powrotem ... zadzwoń lub prześlij informację e-mailem ... na tym etapie to nic nie kosztuje, a nam ułatwia organizację rezerwacji miejsc w Dolomitach!

Konto bankowe B.P. Dolomity Tour
DEUTSCHE BANK P.B.C. S.A. oddział w Katowicach
Nr konta: 58 1910 1136 0013 7429 5121 0001 w PLN
Konto w Euro: SWIFT: DEUTPLPX
PL 31 1910 1136 0013 7429 5121 0002