Wybierz

Happy Week

Krok po kroku - bądź świadomym klientem!

Pamiętaj, że każdy ośrodek narciarski jest atrakcyjny! Mierz siły na zamiary!
Nie kupuj "Marmolady" jak nie umiesz jeździć na nartach! Zastanów się!

Jeżeli nie wiesz dokąd pojechać na narty, jeżeli nie znasz ośrodków narciarskich, jeżeli chcesz pojechać na narty z dziećmi na narciarskie wczasy rodzinne, jeżeli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, jeżeli chcesz znaleźć dobry i w rozsądnej cenie apartament lub hotel - napisz do nas, chętnie Ci pomożemy! 

Po skontaktowaniu się z naszym biurem, przyślemy konkretną ofertę z opisem ośrodka narciarskiego, zakwaterowania, szkółki narciarskiej, Ogólne Warunki Uczestnictwa, Poradnik dla narciarzy, Regulamin Szkółki Narciarskiej i Snowboardowej, informacje dotyczące ubezpieczenia. Możesz też zadzwonić: tel/fax 32 259 82 03 lub 32 206 96 65 w godzinach od 10.00 do 17.00 oprócz sobót i niedziel.

Jeżeli jesteś zadowolony ze swojej oferty i chcesz dokonać rezerwacji, prześlij maila z potwierdzeniem. 

Wtedy mailem, lub faxem ewentualnie pocztą, otrzymasz Formularz Rezerwacyjny.

Wypełnij dokładnie Formularz Rezerwacyjny, wpisz numer telefonu, adres e mail, wymień wszystkich uczestników, ewentualnie zapisz dziecko do szkółki, podejmij decyzję o ubezpieczeniu. 
Nie zapomnij o zgłoszeniu dziecka do szkółki (jeżeli chcesz korzystać ze szkółki), we Włoszech wpisanie dziecka jest absolutnie niemożliwe.

Tak wypełniony formularz prześlij do nas.                        
Na podstawie wypełnionego formularza przygotujemy Umowę. Sprawdź, czy wszystkie dane w umowie są poprawne i czy Twoje zamówienie się zgadza. Pamiętaj, że tylko świadczenia wpisane na umowie zobowiązują obydwie strony kontraktu.

Na końcu umowy wpisz swoje imię i nazwisko i prześlij ją z powrotem. 

Tak sprawdzoną umowę możesz przesłać mailem, jest tak samo ważna. Przeczytaj warunki Uczestnictwa, są tam dokładne informacje dotyczące obrotu elektronicznego dokumentów. 

Przeczytaj dokładnie ofertę, Warunki Uczestnictwa i Umowę, upewnij się jakie świadczenia są zawarte w cenie, zostań świadomym klientem, unikniesz nieporozumień, przeczytaj wszystkie informacje, będziesz wiedział za co płacisz !!!! 

Wypełniony Formularz Rezerwacyjny i Umowę należy przesłać do trzech dni roboczych (nie liczymy soboty i niedzieli), po tym terminie będziemy uważali, że się rozmyśliłeś i anulujemy Twoją rezerwację. Termin przysłania jest na Formularzu i Umowie.

Pamiętaj, że przesyłając umowę przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz Ogólne Warunki Uczestnictwa, Poradnik dla Narciarzy, Informacje dotyczące ubezpieczenia, Regulamin Szkółki Narciarskiej i Snowboardowej, które dostałeś wraz z ofertą, formularzem i umową, i które są integralną ich częścią.
Bardzo ważne: przeczytaj wszystkie dokumenty oraz Umowę !

Ceny świadczeń dla Klienta są cenami umownymi i zawierają podatek od towarów i usług VAT marża (specjalny VAT dla branży turystycznej).

Po otrzymaniu Twojej Umowy prześlemy e-mailem potwierdzenie rezerwacji. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji imprezy turystycznej, wpłać zaliczkę w kwocie wskazanej na Umowie. W przypadku nie wpłacenia zaliczki w terminie anulujemy Twoją rezerwację.
Dopłata do 100 % jest również określona na Umowie.

Zapoznaj się z rozliczeniem na Umowie. Możesz płacić w Euro, albo w PLN, kurs Euro jest na naszej głównej stronie, codziennie go aktualizujemy.

Dane Banku i numery konta w PLN i w Euro są na umowie i w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa.

Zastanów się nad ubezpieczeniem: u nas można kupić ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA obejmujące KL + NNW + bagaż + koszty ratownictwa + OC przesłaliśmy Ci dokładne informacje wraz z ofertą, koniecznie przeczytaj, to bardzo ważne, jak przeczytasz to możesz uniknąć kłopotów. Jeżeli nie chcesz skorzystać z ubezpieczenia UNIQA to wykup jakie chcesz, ale ubezpieczenie musisz mieć! 

Jeśli się decydujesz na ubezpieczenie UNIQA to zaznacz to w Formularzu Rezerwacyjnym i dokładnie napisz ile osób chce to ubezpieczenie. To ważne, zadbaj o Swoje bezpieczeństwo.

Pamiętaj, że ubezpieczenie, które oferujemy obejmuje Koszty leczenia skutków chorób przewlekłych i nowotworowych do wysokości 10% sumy ubezpieczenia KL. Przedmiotem ubezpieczenia mogą być również następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych do pełnej wysokości sumy ubezpieczenia KL - (CP) za dodatkową opłatą. Przeczytaj dokładnie przesłane wraz z Ofertą, Formularzem i Umową informacje o ubezpieczeniu jakie Ci proponujemy. Przeczytaj dla własnego dobra!

Bez okazania polisy ubezpieczeniowej KL, NNW, OC Biuro Podróży ”Dolomity Tour” nie wyda skierowania na wczasy narciarskie.

Zastanów się nad skipassem: 
SKIPASSY ZNIŻKOWE
Skipassy zniżkowe płaci się we Włoszech, zniżkę uzyskuje się na podstawie Voucheru wydanego przez B. P. "Dolomity Tour".
Nie wszystkie skipassy są zniżkowe, lista skipassów zniżkowych znajduje się na naszej stronie www.dolomity.com.pl
W przypadku nie zamówienia Skipassu zniżkowego B.P. Dolomity Tour nie gwarantuje zniżki. Skipassy wykupujemy we Włoszech w biurze Skipassów wskazanym na "Voucherze Skipassy".

B.P. Dolomity Tour nie sprzedaje Skipassów, jedynie umożliwia zakup przez klienta Skipassów po zniżkowej cenie w wybranych ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich.

Regulamin Skipassów w Dolomitach włoskich obowiązujący wszystkich narciarzy dorosłych i dzieci stanowi integralną część Warunków Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej „Dolomity Tour” i jest przesyłany klientom wraz z Ofertą i Umową o udział w imprezie turystycznej. Niezapoznanie się z Regulaminem naraża narciarza na dodatkowe koszty - mandaty, grzywny, konieczność wykupienia nowego Skipassu, brak zwrotu za niewykorzystane dni na nartach w przypadku wypadku narciarskiego. 

Wykup ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji, to tylko 2,6 % od wartości imprezy, w przypadku wydarzeń losowych odzyskasz 100 % poniesionych kosztów rezerwacji, nie płać za niewykorzystane wczasy, nie trać pieniędzy ! 

Jeżeli chcesz fakturę to prześlij taką informację pisemnie mailem ...chętnie wystawiamy faktury ! 

Jeżeli zrezygnujesz i nie prześlesz Umowy z powrotem ... zadzwoń lub prześlij informację e-mailem ... na tym etapie to nic nie kosztuje, a nam ułatwia organizację rezerwacji miejsc w Dolomitach!

Konto bankowe B.P. Dolomity Tour
Santander Bank Polska S.A.
Nr konta: 58 1910 1136 0013 7429 5121 0001 w PLN
Konto w Euro: SWIFT: WBKPPLPP
PL 31 1910 1136 0013 7429 5121 0002