Wybierz

Happy Week

Cortina D'Ampezzo Apartamenty

Apartamenty Park Hotel Ladinia - San Vito Di Cadore

Bardzo piękny, czterogwiazdkowy Park Hotel Ladinia jest usytuowany parę kilometrów od Cortiny D’Ampezzo, w pięknej alpejskiej miejscowości San Vito Di Cadore, w sercu Dolomitów, u stóp szczytów Monte Pelmo, Antelao i Marcora. W centrum miasteczka, w parku o powierzchni 5000 m2, Park Hotel Ladinia jest oazą spokoju, a jednocześnie świetną bazą dla narciarzy. 400 m od tego pięknego Hotelu są wyciągi San Vito i 20 km świetnie przygotowanych tras. Do Cortiny na Tofane, Falorię i Cristallo jest 8 km . Hotel został całkowicie przebudowany i obecnie jest jednym z ładniejszych w Cortinie D’Ampezzo. Rewelacyjne położenie w prywatnym parku, widoki na Monte Pelmo, nowe eleganckie Centrum Wellness, sala śniadaniowa z widokiem na bar, znakomita kuchnia i bardzo dobra obsługa są wizytówką tego Hotelu.
Restauracja jest podzielona na dwie części, jedna z widokiem na basen , stylowe antyczne wnętrze, druga część to design nowoczesny. Restauracja hotelowa jest wymieniona w Guida Michelin i w Gambero Rosso.

Klienci apartamentów mogą korzystać ze wszystkich wspólnych hotelowych pomieszczeń i z Centrum Wellness. Można też skorzystać odpłatnie (w zniżkowej cenie) z wyżywienia w restauracji hotelowej.
Położenie: Odległość od wyciągów: 8 km do wyciągów Cortina D’Ampezzo.
Ceny od 690 Euro za apartament