Wybierz

Happy Week

Cortina D'Ampezzo Apartamenty

Apartamenty Fiori - San Vito Di Cadore

Apartamenty znajdują się w pobliżu Hotelu Fiori, 200 m od centrum miasteczka San Vito di Cadore, w dwóch niewielkich budynkach (Villa Fiori, Continental) znajdują się apartamenty Trilo oraz apartament typu Quadrilo, bardzo dobrze wyposażone i bardzo wygodne, ładnie i estetycznie urządzone. Skibus pod Hotelem Fiori (w odległości 200 m).


Położenie: Odległość od centrum San Vito di Cadore: ok. 200 metrów, do Cortiny d'Ampezzo około 8 km.
Ceny od 635 Euro za apartament

Apartamenty Park Hotel Ladinia - San Vito Di Cadore

Bardzo piękny, czterogwiazdkowy Park Hotel Ladinia jest usytuowany parę kilometrów od Cortiny D’Ampezzo, w pięknej alpejskiej miejscowości San Vito Di Cadore, w sercu Dolomitów, u stóp szczytów Monte Pelmo, Antelao i Marcora. W centrum miasteczka, w parku o powierzchni 5000 m2, Park Hotel Ladinia jest oazą spokoju, a jednocześnie świetną bazą dla narciarzy. 400 m od tego pięknego Hotelu są wyciągi San Vito i 20 km świetnie przygotowanych tras. Do Cortiny na Tofane, Falorię i Cristallo jest 8 km . Hotel został całkowicie przebudowany i obecnie jest jednym z ładniejszych w Cortinie D’Ampezzo. Rewelacyjne położenie w prywatnym parku, widoki na Monte Pelmo, nowe eleganckie Centrum Wellness, sala śniadaniowa z widokiem na bar, znakomita kuchnia i bardzo dobra obsługa są wizytówką tego Hotelu.
Restauracja jest podzielona na dwie części, jedna z widokiem na basen , stylowe antyczne wnętrze, druga część to design nowoczesny. Restauracja hotelowa jest wymieniona w Guida Michelin i w Gambero Rosso.

Klienci apartamentów mogą korzystać ze wszystkich wspólnych hotelowych pomieszczeń i z Centrum Wellness. Można też skorzystać odpłatnie (w zniżkowej cenie) z wyżywienia w restauracji hotelowej.
Położenie: Odległość od wyciągów: 8 km do wyciągów Cortina D’Ampezzo.
Ceny od 690 Euro za apartament