Wybierz

Happy Week

Madonna Di Campiglio i Pinzolo Apartamenty

Apartamenty Park Residence Imperator - Pinzolo Carisolo

Nowa, bardzo ładna rezydencja z 18 apartamentami usytuowana w dzielnicy Carisolo w panoramicznym miejscu w sercu naturalnego Parku Adamello - Brenta. Wygodne i ładne apartamenty, są bardzo dobrze wyposażone. W każdym apartamencie jest telefon i TV, kuchnia w pełni wyposażona.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 700 m.
Ceny od 300 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Denny - Pinzolo Carisolo

Residence Denny w Pinzolo Carisolo  - apartamenty bardzo ładne, przestrzenne, nowe, przy Hotelu o tej samej nazwie. Bardzo dobrze wyposażone, TV, telefon , wszystkie z łazienkami i kuchnią. Odległość od głównych wyciągów około 700 m, i około 1 km od centrum Pinzolo. Rezydencja Denny jest połączona z Hotelem, można skorzystać z wyżywienia w restauracji hotelowej, jak i ze wszystkich hotelowych świadczeń. Jedynie apartament typu Bilo 3/4 i typu Quadrilo 6/8 znajdują się w oddzielnym budynku blisko hotelu, tak zwanym Dependance.
Położenie: Apartamenty położone są w Pinzolo Carisolo. Odległość od wyciągów: ok. 700 metrów.
Ceny od 490 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Apartamenty Holidays Dolomiti - Pinzolo Carisolo

Bardzo piękna 3 piętrowa rezydencja z apartamentami, wspaniale położona wśród szczytów Dolomiti Brenta w Pinzolo Carisolo w Dolinie Rendena, 150 m od centrum Carisolo, około 850 m od wyciągów w Pinzolo  i około 10 km od Madonna di Campiglio. W Rezydencji znajduje się 16 wygodnych i ładnie urządzonych apartamentów, wszystkie z dwoma łazienkami, dwoma sypialniami i pokojem dziennym z aneksem kuchennym, na podłodze parkiet, TV SAT LCD, suszarka do włosów w łazience.
Położenie: Odległość od centrum Carisolo: 150 metrów. Odległość od wyciągów w Pinzolo: ok. 850 metrów, ok. 10 km od Madonna di Campiglio.
Ceny od 670 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty La Rosa delle Dolomiti - Pinzolo Carisolo

Bardzo ładna, odnowiona rezydencja z apartamentami  w Pinzolo/ Carisolo oddalona o 850 m od centrum kolejki Pinzolo i Karuzela narciarska Pinzolo/ Madonna Di Campiglio/ Marilleva/ Folgarida.

W La Rosa jest 48 apartamentów: 9 Mono, 34 Bilo i 4 apartamenty typu Trilo. Apartamenty wygodne i przestrzenne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny. Wszystkie z łazienką. W rezydencji znajduje się małe Centrum Wellness.

Położenie: Apartamenty położone są w Pinzolo Carisolo, ok. 850 m od wyciągów.
Ceny od 380 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Green House - Bocenago

Bardzo ładna rezydencja znajdująca się w miejscowości Bocenago - oddalonej około 4 km od Pinzolo i Karuzeli narciarskiej Pinzolo/ Madonna Di Campiglio/ Marilleva/ Folgarida. 

W rezydencji Green House jest 14 apartamentów: 12 apartamentów typu Trilo oraz 2 apartamenty typu Quadrilo. Apartamenty wygodne i przestrzenne, dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny. Wszystkie z łazienką. 

Przystanek Skibusu znajduje się w pobliżu Residence.
Położenie: Apartamenty położone około 4 km od miejscowości Pinzolo.
Ceny od 620 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Ambiez - Campo Carlo Magno

Apartamenty w Rezydencji z basenem, położonej w panoramicznym miejscu w Campo Carlo Magno (1681 m), naprzeciw wyciągów Groste i Pradalago. Można zjechać na nartach do domu. Do centrum 1 km. Apartamenty obszerne, wygodnie urządzone, z łazienką, aneksem kuchennym, telefonem, TV SAT, większość z balkonem. W Rezydencji snack bar, restauracja, salon wypoczynkowy, pralnia, basen (bez ratownika), fitness room, sauna, solarium, sala gier, baby room, narciarnia, garaż. Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji na miejscu.
Położenie: Odległość od centrum: 1 km. Odległość od wyciągów: 100 m od wyciągów Groste w Madonna di Campiglio.
Ceny od 677 Euro za apartament

Apartamenty Antares - Madonna di Campiglio

Piękna rezydencja położona w samym sercu Madonna di Campiglio, oferująca panoramiczne widoki na góry oraz rewelacyjną obsługę. Pobliskie trasy są doskonale przygotowane, a kombinacja połączeń wyciągami pozwala łatwo dotrzeć do wszystkich stoków. Do dyspozycji gości oddanych jest trzynaście w pełni wyposażonych apartamentów typu Mono i Bilo. Rezydencja ceniona jest za doskonałą lokalizację oraz wysoki standard świadczonych usług.

Położenie: Rezydencja znajduje się około 50 metrów od wyciągów.
Ceny od 740 Euro za apartament