Wybierz

Happy Week

Sellaronda Apartamenty

Apartamenty Gonzaga - Passo Pordoi

Rezydencja usytuowana w nieprawdopodobnie pięknym miejscu na Przełęczy Pordoi (2 300 m n.p.m) w sercu Sella Rondy, na najbardziej znanych na świecie trasach, od wielu lat gości miłośników sportów zimowych, znanych alpinistów i ludzi szukających piękna i ciszy. Wyciąg narciarski znajduje się 50 m od rezydencji i w zasięgu jest cała Sella Ronda z Val Gardeną, Alta Badią i Arabbą. Właściciele bardzo serdeczni i gościnni, niepowtarzalna atmosfera.

Położenie: Rezydencja położona 50 m od wyciągów na Sellaronda, 4 km od centrum Canazei.
Ceny od 1060 Euro za apartament

Apartamenty Portavescovo - Arabba

Apartamenty Portavescovo, umiejscowione w hotelu Portavescovo, znajdują się w centrum słynnej Arabby, w samym sercu Dolomitów, blisko wyciągów narciarskich. Idealne położenie jako baza wypadowa  do słynnej karuzeli narciarskiej Sellaronda, malowniczej rundy Tour della Grande Guerra oraz Marmolady, nazywanej "Królową Dolomitów". A po wyczerpującym całodniowym szusowaniu do apartamentu można wrócić nawet bez zdejmowania nart!
Obiekt oferuje swoim gościom przestronne i przytulne apartamenty, które zapewnią gościom komfort, swobodę i niezależność.
W ramach relaksu i odprężenia możliwość bezpłatnego korzystania z hotelowego Centrum Wellness i Spa.
Na życzenie gości można zamówić opcję niepełnego wyżywienia w hotelowej restauracji.


Położenie: Odległość od wyciągów na Sellarondę: ok. 100 m.
Ceny od 1021 Euro za apartament

Apartamenty Residence Campolongo - Arabba

Trzygwiazdkowy Obiekt Residence Campolongo położony w spokojnym i malowniczym miejscu z panoramicznym widokiem na Dolomity, przy Passo Campolongo, jednej z 4 przełęczy słynnej Sellarondy, kultowego miejsca dla miłośników białego szaleństwa!
Rezydencja świetnie usytuowana , w odległości  ok. 800 m od wyciągów  narciarskich, z których można dotrzeć do słynnych ośrodków narciarskich jak: Arabba, Alta Badia, Val di Fassa, Val Gardena i Marmolada. Jednym słowem na narciarzy czekają znakomite trasy i piękne widoki!
Obiekt zapewnia gościom bezpłatny transfer do wyciągów. A powrót do rezydencji jest możliwy bez zdejmowania nart o ile warunki na to pozwolą.
Rezydencja dysponuje 32 przytulnymi, komfortowymi i dobrze wyposażonymi apartamentami a w ramach relaksu i odprężenia zaprasza do skorzystania z Centrum Wellness.
Położenie: Odległość od wyciągu Passo Campolongo (połączenie z Sellaronda) ok. 800 m. Odlegość od Arabby: ok. 3km
Ceny od Euro za apartament
Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi