Wybierz

Happy Week

Civetta Hotele

Hotel Centrale - Alleghe

Gwiazdki3
Tradycyjny  Hotel rodzinny w samym centrum Alleghe, na placyku 150 m od wyciągów. Bardzo popularny wśród narciarzy proponuje  miłe spędzenie wakacji zimowych. Standard trzygwiazdkowy, świadczenia na dobrym poziomie i miła obsługa. Hotel w typowym stylu alpejskim. Dla narciarzy idealne miejsce, na narty można iść pieszo. Hotel ma wspaniałe opinie.
Położenie: Hotel położony jest ok 150 m od wyciągów.
Ceny od 480 Euro za osobę

Hotel Sporthotel Europa - Alleghe

Gwiazdki4Wellness
Bardzo ładny, komfortowy  hotel, malowniczo usytuowany nad jeziorem w Alleghe, w centrum miejscowości, oddalony 5 minut od wyciągów na Civettę. Do Malga Ciapela na Marmoladę i Sella Rondę 15 minut jazdy skibusem, przystanek  50 m od Hotelu.

Hotel należy do bardzo znanej rodziny Pra, która od dziesiątków lat zajmuje się hotelarstwem. Hotel cieszy się bardzo dobrą opinią, profesjonalna i miła obsługa umilą narciarskie wakacje.
Położenie: Hotel położony ok 500 m od wyciągów.
Ceny od 267 Euro za osobę

Hotel Alla Posta - Caprile di Alleghe

Gwiazdki4
Bardzo ładny Hotel z tradycjami znajduje się w centrum  Caprile,  4 km od wyciągów na Civettę, jest własnością znanej rodziny Pra, która od 140 lat zajmuje się hotelarstwem. Elegancki i komfortowy, cieszy się znakomitą opinią, bardzo wygodny, wnętrza i pokoje w stylu alpejskim.
Położenie: Hotel położony jest ok 4 km od wyciągów na Civettę, 10 km od lodowca Marmolada.
Ceny od 496 Euro za osobę

Hotel Mae - Zoldo Alto

Gwiazdki3
Bardzo ładny trzygwiazdkowy hotelik typu „pensjonat” usytuowany w spokojnym miejscu, około 1 km od wyciągów na Civettę, 5 km od wyciągu nocnego. Prowadzony rodzinnie cieszy się bardzo dobrą opinią i słynie z serdecznej  atmosfery. W Hotelu jest 19 bardzo zadbanych pokoi, czyściutko, rodzinnie i bardzo spokojnie.
Położenie: Hotel położony jest ok 1 km od wyciągów.
Ceny od 440 Euro za osobę

Hotel Valgranda - Zoldo Alto

Gwiazdki4
Pięknie urządzony i bardzo klimatyczny Hotel Valgranda jest usytuowany w samym sercu Dolomitów. Jest on wspaniałym punktem wypadowym na zimowy wypoczynek, gwarantuje swoim gościom niezapomniane wspomnienia w otoczeniu naturalnego środowiska. Wyciąg znajduje się w odległości  500 m od hotelu i jest otwarty aż do  godziny 23.00. Hotel jest przyjazny rodzinom. Animacja (w języku włoskim) dla dzieci zapewni najmłodszym dużo rozrywki i radości. Wszystkie usługi świadczone są na wysokim poziomie przez miły i dyspozycyjny personel. Hotel znany jest z pysznej domowej kuchni i wspaniałej przyjaznej gościom atmosfery.
Położenie: Hotel położony jest ok 500m od wyciągów.
Ceny od 770 Euro za osobę
Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi