Wybierz

Happy Week

Sellaronda Hotele

Hotel Gonzaga - Passo Pordoi

Gwiazdki3
Usytuowany w nieprawdopodobnie pięknym miejscu na Przełęczy Pordoi (2 300 m n.p.m) w sercu Sellarondy, na najbardziej znanych na świecie trasach, od wielu lat gości miłośników sportów zimowych, znanych alpinistów, i ludzi szukających piękna i ciszy. Wyciąg narciarski znajduje się 50 m od hotelu i w zasięgu jest cała Sellaronda z Val Gardeną, Alta Badią i Arabbą. Właściciele bardzo serdeczni i gościnni, niepowtarzalna atmosfera, hotel odnowiony, wszystkie pokoje w  stylu alpejskim z łazienką. Pokoje urządzone komfortowo wyposażone w TV SAT, telefon, radio, połączenie Wi-Fi.
Położenie: Hotel położony 50 m od wyciągów na Sellaronda, 4 km od centrum Canazei
Ceny od 685 Euro za osobę

Hotel Grifone - Arabba

Gwiazdki4
Luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony jest w samym sercu Dolomitów, na cichej przełęczy Passo Campolongo, na granicy między miejscowościami Arabba i Corvara. A co najważniejsze  dla miłośników białego szaleństwa - na obszarze słynnej karuzeli narciarskiej Sellaronda. Hotel zbudowany zgodnie z  kryteriami bioarchitektury, a jego styl łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Oferuje swoim gościom eleganckie i przytulne pokoje, wyśmienitą kuchnię z bogatym menu oraz przyjazne przyjęcie przez profesjonalny personel dbający o rodzinną atmosferę.
Położenie: odległość od wyciągów ok. 600 m.
Ceny od 1085 Euro za osobę

Hotel Portavescovo - Arabba

Gwiazdki3
Hotel Portavesco położony jest w centrum słynnej Arabby, w samym sercu Dolomitów, blisko wyciagów narciarskich. To idealny punkt startowy do słynnej karuzeli narciarskiej Sellaronda, malowniczej rundy Tour della Grande Guerra oraz Marmolady, nazywanej "Królową Dolomitów". A do hotelu można swobodnie wrócić bez zdejmowania nart!
Hotel oferuje swoim gościom komfortowe i przytulne pokoje, smaczną kuchnię a w ramach relaksu centrum Wellness z basenem. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi oraz akceptuje małe zwierzęta.
Dla gości ceniących sobie przestrzeń, swobodę i komfort w tym samym budynku mieszczą się również przytulne apartamenty jedno i dwupokojowe Portavescovo i Carlotta z możliwością zamówienia opcji niepełnego wyżywienia.
Położenie: Odległość od wyciągów ok. 100 m.
Ceny od 595 Euro za osobę
Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Hotel Garni Bellavista - Arabba

Gwiazdki3
Hotel Garni Bellavista położony jest ok. 400 m od centrum Arabby i wyciągów narciarskich.  Idealna baza wypadowa dla narciarzy na słynną karuzelę narciarską Sellaronda, rundę Grande Guerra oraz lodowiec Marmoladę.
Z hotelu rozpościera się cudowny i niezapomniany panoramiczny widok na Arabbę oraz otaczające piękne szczyty Dolomitów.
Obiekt oferuje swoim gościom gustowne pokoje urządzone w prostym i funkcjonalnym stylu, a prawdziwie panująca ciepła i rodzinna atmosfera zdecydowanie będzie sprzyjała odpoczynkowi.
Położenie: Odległość od centrum Arabby i wyciągów narciarskich na Sellarondę oraz połączenia Portavescovo z lodowcem Marmolada : ok. 400 m.
Ceny od 300 Euro za osobę
soap2day