Wybierz

 
Happy Week

Rozpoczęcie sezonu

SkiSet
Polska Szkółka Narciarska Dolomity Tour

Szkółka Sportowa „Dolomity Tour” przy współpracy z Klubem Sportowym Racing Kids dla dzieci i rodziców.

Ponte Di Legno / Passo Tonale 2017

Termin:

Uczestnictwo w kursie jazdy sportowej na nartach to wspaniała przygoda dla dzieci i ich rodziców. To możliwość aktywnego wypoczynku i energetycznych kontaktów z dziećmi. To kurs jazdy sportowej na nartach dla dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych, którzy jeżdżą bardzo dobrze po trasach o różnym stopniu trudności - czerwonych i czarnych, posiadają odpowiedni sprzęt do treningu tj. narty o profilu gigantowym i/lub slalomowym, ochraniacze (w przypadku slalomu), kaski oraz pragną zakosztować sportowej rywalizacji:
- zajęcia: odbywają się na zamkniętej trasie treningowej. Uzależnione są od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.
- ilość kursantów w grupie: do 10 kursantów (możliwość połączenia grupy młodzieży z grupą dorosłych), każdą grupę szkoli jeden polski instruktor.
- ilość godzin szkolenia: 6 dni po 3 godziny = 18 godzin szkolenia.
- cel szkolenia: jazda sportowa na tyczkach, trening slalomu giganta, dla posiadających odpowiedni sprzęt (narty slalomowe, ochraniacze na golenia i przedramiona) możliwość treningu slalomu - dodatkowe atrakcje: elektroniczny pomiar czasu, video analiza 2 razy, pokaz i możliwość sportowego serwisu nart (dodatkowo płatne).
- treningi prowadzi: kadra trenerska Klubu Sportowego Racing Kids Katowice.

Uwaga! Kurs jazdy sportowej odbędzie się przy minimum 6 osobach!
Każdy uczestnik musi posiadać kask i ochraniacze!

Cena kursu sportowego: 499 PLN od osoby.

Zapisy i płatność za kurs obowiązkowo przy wykupieniu wczasów w Polsce.

W kursie narciarskim organizowanym przez szkółkę "Dolomity Tour" mogą brać udział wyłącznie dzieci i rodzice, którzy wykupili w naszym Biurze, wczasy narciarskie.

Zapisanie dziecka na kurs sportowy w Ponte di Legno/Tonale, bez uprzedniego zgłoszenia w Polsce jest absolutnie niemożliwe. Za kurs płacimy w Polsce. Każdy uczestnik kursu, wraz z Voucherem, dostaje skierowanie na kurs, dokument ten potwierdza zapisanie dziecka lub rodzica na nasz kurs narciarski.