Wybierz

Happy Week

Valle Tures i Aurina Apartamenty

Apartamenty Griesfeld - San Giovanni

Trzygwiazdkowy Sporthotel & Residenz Griesfeld w miejscowości  San Giovanni to idealne miejsce dla rodzin położony w niesamowicie malowniczej okolicy. Posiada przestronne i bardzo przytulne apartamenty, jasne i ciepłe kolory okalają ich wnętrze tworząc przyjemną domową atmosferę. Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane. Wspaniały klimat i piękna, słoneczna okolica doskonale sprzyjają wypoczynkowi. Residence jest oddalona około 20-30 m od Hotelu.
Położenie: Odległość od ośrodka narciarskiego Klausberg: ok. 2 km. Odległość od ośrodka narciarskiego Speikboden: ok. 6 km.
Ceny od 440 Euro za apartament

Apartamenty Adler - San Giovanni

Bardzo urocze i przytulne apartamenty w Hotelu  Adler charakteryzuje niesamowita gościnność i rodzinna atmosfera, które pozwalają swoim gościom poczuć się jak w domu. Wszelkie atrakcje hotelowe, z których mogą korzystać goście zakwaterowani w apartamentach, zapewniają wspaniały relaks po wyczerpującym dniu. Można odpocząć w barze lub w jednym z salonów, zagrać w kręgle, obejrzeć film w sali telewizyjnej, a dla najmłodszych czeka stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz basen z wodnymi atrakcjami. Apartamenty położone są w pobliżu dwóch regionów - Klausberg oraz Speikboden, odległość od budynku to około 2-6 km, co sprawia, że Adler jest świetną bazą wypadową na narty. Skibus na trasy Klausberg oraz Speikboden przed hotelem.
Położenie: Odległość od wyciągów: od 2 do 6 km. Przystanek skibusa znajduje się przed hotelem.
Ceny od 462 Euro za apartament