Wybierz

 
Happy Week

Rozpoczęcie sezonu

SkiSet

San Martino di Castrozza Apartamenty

Apartamenty Colfosco - San Martino di Castrozza

Hotel & Residence Colfosco *** w San Martino di Castrozza znajduje się naprzeciwko rezydencji Edelweiss. Dysponuje pokojami hotelowymi z wyżywieniem HB oraz apartamentami z aneksem kuchennym. Pokoje standardowo urządzone, proste, estetyczne. W budynku znajduje się Centrum Wellness, mini -club dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel akceptuje małe pieski.
Położenie: Odległość od wyciągów Tognola: ok. 850 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,2 km.
Ceny od Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Apartamenty Edelweiss - San Martino di Castrozza

Znana rezydencja Edelweiss jest usytuowana w słonecznej części miasta z przepięknym widokiem na szczyty Pale di San Martino. Rezydencja posiada salę śniadaniową, Centrum Wellness, basen i niewielką siłownię.  
Położenie: Odległość od wyciągów Tognola: ok. 850 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,2 km.
Ceny od 370 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Langes **** - San Martino di Castrozza

Piękna, luksusowa czterogwiazdkowa rezydencja wybudowana w 2016 roku w centrum San Martino di Castrozza. Posiada starannie i estetycznie urządzone apartamenty, pełny zakres świadczeń dla klientów oraz wygodne usytuowanie apartamentów. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, snack Bar, ogrzewana narciarnia, prywatny parking.
Położenie: W centrum San Martino di Castrozza.
Ceny od 868 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass

Apartamenty Lastei - San Martino di Castrozza

Rezydencja położona w spokojnej części miasteczka, panoramicznie u stóp słynnego szczytu Pale di San Martino. Blisko do wyciągów i do centrum San Martino. Wygodne, komfortowe apartamenty, ładnie urządzone, z łazienką, TV, telefonem, większość z balkonem. Pod rezydencją przystanek skibusu - można nim dojechać do wyciągów Ces, Tognola i Col Verde.
Położenie: Blisko centrum San Martino.
Ceny od 391 Euro za apartament