Wybierz

Happy Week

San Martino di Castrozza Apartamenty

Apartamenty Adler - San Martino di Castrozza

Rezydencja Adler znajduje się w panoramicznej i spokojnej okolicy, w górnej części San Martino di Castrozza. Dogodne położenie obiektu - ok. 300 metrów od centrum miasteczka i ok. 200 m od wyciągów Col Verde. Z rezydencji jest zaledwie kilka kroków do przystanku skibusu (ok. 30 m), którym dojedziemy na wyciągi Tognola i Ces. Apartamenty są przestronne, dobrze wyposażone, z pięknym widokiem na Pale San Martino. Sauna na podczerwień i narciarnia są w cenie zakwaterowania.
Położenie: Odległość od centrum: 300 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 200 m. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1,5 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,5 km.
Ceny od 440 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Colfosco - San Martino di Castrozza

Hotel & Residence Colfosco *** w San Martino di Castrozza znajduje się naprzeciwko rezydencji Edelweiss. Dysponuje pokojami hotelowymi z wyżywieniem HB oraz apartamentami z aneksem kuchennym. Pokoje standardowo urządzone, proste, estetyczne. W budynku znajduje się Centrum Wellness, mini club dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel akceptuje małe pieski.
Położenie: Odległość od wyciągów Tognola: ok. 850 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,2 km.
Ceny od 605 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska Animacja w języku włoskim Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi

Apartamenty Edelweiss - San Martino di Castrozza

Znana rezydencja Edelweiss jest usytuowana w słonecznej części miasta z przepięknym widokiem na szczyty Pale di San Martino. Rezydencja posiada salę śniadaniową, Centrum Wellness, basen i niewielką siłownię.  
Położenie: Odległość od wyciągów Tognola: ok. 850 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,2 km.
Ceny od 520 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Langes **** - San Martino di Castrozza

Piękna, luksusowa czterogwiazdkowa rezydencja wybudowana w 2016 roku w centrum San Martino di Castrozza. Posiada starannie i estetycznie urządzone apartamenty, pełny zakres świadczeń dla klientów oraz wygodne usytuowanie apartamentów. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, snack Bar, ogrzewana narciarnia, prywatny parking.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 800 m. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1,3 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,5 km.
Ceny od 910 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Residence Taufer - San Martino di Castrozza

Piękna 3-gwiazdkowa rezydencja, położona w spokojnej okolicy pod lasem, blisko wyciągów Tognola. Z okien rezydencji można podziwiać Pale di San Martino. Rezydencja oferuje miłą obsługę i ciepłą, rodzinną atmosferę. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzny parking lub kryty garaż, małe Centrum Wellness. Jest również możliwość zamówienia śniadania.

Przystanek skibusu znajduje się przed budynkiem.
Położenie: Odległość od centrum: ok. 1,5 km. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 400 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 2,2 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 2,4 km.
Ceny od 420 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Residence Pez Gajard - San Martino di Castrozza

3-gwiazdkowa nowa rezydencja, położona w słonecznym, spokojnym miejscu, ok. 150 m od centrum San Martino di Castrozza, z przepięknym panoramicznym widokiem na  masyw Pale di San Martino. W Residence znajduje się recepcja, bar, lobby, sala telewizyjna, garaż, kryty basen, mała siłownia i Centrum Wellness. W budynku jest dostępne połączenie Wi-Fi. Przystanek skibusu przed budynkiem (ok. 50 m).
Położenie: Odległość od centrum: ok. 150 metrów. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 800 m. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,4 km.
Ceny od 460 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Lastei - San Martino di Castrozza

Rezydencja położona w spokojnej części miasteczka, panoramicznie u stóp słynnego szczytu Pale di San Martino. Blisko do wyciągów i do centrum San Martino. Wygodne, komfortowe apartamenty, ładnie urządzone, z łazienką, TV, telefonem, większość z balkonem. Pod rezydencją przystanek skibusu - można nim dojechać do wyciągów Ces, Tognola i Col Verde.
Położenie: Blisko centrum San Martino.
Ceny od 360 Euro za apartament