Wybierz

Happy Week

San Martino di Castrozza Apartamenty

Apartamenty Residence Pez Gajard - San Martino di Castrozza

3-gwiazdkowa nowa rezydencja, położona w słonecznym, spokojnym miejscu, ok. 150 m od centrum San Martino di Castrozza, z przepięknym panoramicznym widokiem na  masyw Pale di San Martino. W Residence znajduje się recepcja, bar, lobby, sala telewizyjna, garaż, kryty basen, mała siłownia i Centrum Wellness. W budynku jest dostępne połączenie Wi-Fi. Przystanek skibusu przed budynkiem (ok. 50 m).
Położenie: Odległość od centrum: ok. 150 metrów. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 800 m. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,4 km.
Ceny od 480 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Edelweiss - San Martino di Castrozza

Znana rezydencja Edelweiss jest usytuowana w słonecznej części miasta z przepięknym widokiem na szczyty Pale di San Martino. Rezydencja posiada salę śniadaniową, Centrum Wellness, basen i niewielką siłownię.  
Położenie: Odległość od wyciągów Tognola: ok. 850 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 1 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,2 km.
Ceny od 670 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Residence Taufer - San Martino di Castrozza

Piękna 3-gwiazdkowa rezydencja, położona w spokojnej okolicy pod lasem, blisko wyciągów Tognola. Z okien rezydencji można podziwiać Pale di San Martino. Rezydencja oferuje miłą obsługę i ciepłą, rodzinną atmosferę. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzny parking lub kryty garaż, małe Centrum Wellness. Jest również możliwość zamówienia śniadania.

Przystanek skibusu znajduje się przed budynkiem.
Położenie: Odległość od centrum: ok. 1,5 km. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 400 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 2,2 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 2,4 km.
Ceny od 520 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Adler - San Martino di Castrozza

Rezydencja Adler znajduje się w panoramicznej i spokojnej okolicy, w górnej części San Martino di Castrozza. Dogodne położenie obiektu - ok. 300 metrów od centrum miasteczka i ok. 200 m od wyciągów Col Verde. Z rezydencji jest zaledwie kilka kroków do przystanku skibusu (ok. 30 m), którym dojedziemy na wyciągi Tognola i Ces. Apartamenty są przestronne, dobrze wyposażone, z pięknym widokiem na Pale San Martino. Sauna na podczerwień i narciarnia są w cenie zakwaterowania.
Położenie: Odległość od centrum: 300 m. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 200 m. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1,5 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,5 km.
Ceny od 570 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Langes **** - San Martino di Castrozza

Piękna, luksusowa czterogwiazdkowa rezydencja wybudowana w 2016 roku w centrum San Martino di Castrozza. Posiada starannie i estetycznie urządzone apartamenty, pełny zakres świadczeń dla klientów oraz wygodne usytuowanie apartamentów. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, snack bar, ogrzewana narciarnia, prywatny parking.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągów Col Verde: ok. 800 m. Odległość od wyciągów Tognola: ok. 1,3 km. Odległość od wyciągów Ces: ok. 1,5 km.
Ceny od 990 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska

Apartamenty Villa Sport - San Martino di Castrozza

Villa Sport położona jest w urokliwej okolicy Pale di San Martino, blisko  centrum miasteczka, oraz wyciągów. Do dyspozycji gości apartamenty - dwupokojowe, trzypokojowe i mansardowe, standardowo i przytulnie urządzone, z dobrze wyposażonymi aneksami kuchennymi.
Położenie: Odległość od wyciągów na Tognola: ok. 800 m Odległość od wyciągów na Col Verde: ok. 500 m Odległość do przystanku skibusa: ok. 200 m (przy hotelu Colfosco) Odległość od centrum miasteczka: ok. 10 minut pieszo.
Ceny od 700 Euro za apartament
Voucher na zniżkowy skipass Polska szkółka narciarska
soap2day