Wybierz

Happy Week

Val Gardena Apartamenty

Apartamenty Nössing - Ceny pobytu na zapytanie. St. Ulrich

Nowa Residence Nössing jest usytuowana w centrum Ortisei / St. Ulrich, 50 m od kolejki na Alpe Siussi i 350 m od kolejki na Secedę, na trasy Val Gardeny i Sella Ronda. Do kolejki na Secedę prowadzą ruchome schody z centrum kurortu. Ortisei/ St.Ulrich to stolica doliny Val Gardena, jedna z piękniejszych miejscowości w północnych Dolomitach. Piękna architektura, ekskluzywne hotele i rezydencje, sklepy i słynne restauracje przyciągają wielu turystów. Basen dostępny dla wszystkich sprawia wiele radości dzieciom i dorosłym.
Położenie: Odległość od centrum: w centrum. Odległość od wyciągu Alpe Siussi: 50 metrów.
Ceny od Euro za apartament

Apartamenty Coltavela - Ortisei

Rezydencja położona w bardzo ładnej, słonecznej i spokojnej okolicy, otoczona piękną panoramą Dolomitów, około 5 min od centrum Ortisei. W pobliżu rezydencji (około 50m) znajduje się przystanek skibusa dowożący do wyciągów największej karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski oraz do słynnej Sellarondy.
Apartamenty przestronne i komfortowe, od 2 do 7 osób, starannie urządzone z dbałością o szczegóły, z pięknym widokiem na masyw Sassolungo.
Wszystkie apartamenty posiadają kompletnie wyposażone kuchnie (mikrofalówka, toster, lodówka, zmywarka), ręczniki, bieliznę pościelową, TV Sat, telefon, internet, sejf.
Położenie: Odległość od wyciągów: ok. 900 m
Ceny od 780 Euro za apartament

Apartamenty Boe - Santa Christina

Residence Boe jest usytuowana w spokojnym i nasłonecznionym miejscu w Santa Christina, niedaleko wyciągów z dostępem na Sella Ronda. Z okien apartamentów rozciąga się przepiękny widok na szczyty Sassolungo i wspaniały szczyt "Monte Pana".

Położenie: w spokojnej części kurortu Santa Cristina, niedaleko wyciągów, nowoczesne i wygodne apartamenty, ładnie urządzone, z łazienką, TV, telefonem, większość z balkonem. Klienci mogą korzystać z basenu i siłowni w Residence Antares w Selva Val Gardena.

Położenie: Niedaleko centrum miejscowości Santa Christina, do wyciągów na Sella Ronda około 1 km, przystanek skibusu w odległości około 250 m od rezydencji.
Ceny od 652 Euro za apartament

Apartamenty Antares - Selva Val Gardena

Residence Antares *** jest położona 200 metrów od kolejki Ciampinoi i od centrum miasteczka Selva Val Gardena. Należy do znanej z dobrego standardu sieci Residencehotels i jest połączona z hotelem o tej samej nazwie, w którym klienci mogą korzystać z basenu i restauracji. Kompleks ten należy do jednych z ładniejszych obiektów w Val Gardenie. Oferuje zakwaterowanie w apartamentach trzygwiazdkowych, pięknie i funkcjonalnie urządzonych, z pełnym wyposażeniem.

Link do 4 gwiazdkowego hotelu - Hotel Antares.
Położenie: Odległość od wyciągu: 200 metrów, Odległość od centrum: 100 metrów.
Ceny od 645 Euro za apartament

Apartamenty Lores - Selva Val Gardena

Rezydencja usytuowana w spokojnym, malowniczym i nasłonecznionym miejscu, niedaleko od centrum Selva Val Gardena i  wyciągów z dostępem na Sella Ronda.
Apartamenty bardzo przestronne, wygodne i ładnie urządzone.
Rezydencja położona ok. 600 m od Hotelu Antares, w której klienci mogą korzystać z basenu i restauracji.
Położenie: Rezydencja położona około 600 m od centrum Selva Val Gardena i Hotelu Antares, około 300 m od wyciągów na Sella Ronda.
Ceny od 673 Euro za apartament