Wybierz

 
Happy Week

Rozpoczęcie sezonu

SkiSet

Ośrodek Narciarski San Martino di Castrozza


San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza (1450 m  n.p.m.)


San Martino di Castrozza już w XIX w było popularną miejscowością turystyczną.

Miasteczko jest malowniczo położone stóp masywu górskiego Pale di San Martino. Bary, sklepy i restauracje umilają życie "po nartach". Bogate życie nocne, dobra baza turystyczna, fantastyczne widoki przyciągają narciarzy od lat. Bardzo dobre warunki śniegowe, wyciągi dla dzieci i gościnność gospodarzy są charakterystyką tego pięknego miasteczka.

Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza należy do grupy Dolomitisuperski.

San Martino di Castrozza – Passo Rolle i Primiero to ośrodek narciarski położony w szerokiej dolinie otoczonej niedostępnymi szczytami grupy Pale di San Martino, ok. 25 km na południowy wschód od Predazzo. W skład całego regionu narciarskiego objętego wspólnym karnetem wchodzi San Martino i położony znacznie wyżej ośrodek Passo di Rolle.

Ok. 60 km tras (San Martino di Castrozza 45 km + Passo Rolle 15 km) na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m, to trasy różnorodne dla wszystkich, dla zaawansowanych i początkujących, 95 % tras naśnieżanych, 25 wyciągów  w tym kolejka Tognola i Colvedere, 15 wyciągów krzesełkowych i 7 orczyków. Wyciągi przewożą 3000 narciarzy w ciągu godziny. Wszystkie wyciągi osiągalne Skibusem.

Ośrodek Info

Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Dla początkujących narciarzy

Dla zaawansowanych narciarzy

Mała miejscowość

Duży wybór apres ski

Polska Szkółka Narciarska

Snowpark


Trasy

Ilość tras narciarskich: 40

Trasy łatwe: 22

Trasy średnie: 15

Trasy trudne: 3

Długość tras narciarskich: 60km

Wysokość: 1404 - 2357 m.n.p.m.


Apres Ski

Lodowisko

Basen

Sauna

Centrum Fitness

Bary

Restauracje

Dyskoteka


Hotele w San Martino Di Castrozza

Hotel Fratazza

Gwiazdki2

San Martino di Castrozza

Przytulny i dyskretny hotel o standardzie dwugwiazdkowym. Hotel przepięknie położony, w panoramicznym miejscu - ok. 250 metrów od wyciągów Tognola i ok. 900 metrów od centrum miasteczka San Martino di Castrozza. Dysponuje 32 pokojami: dla dwóch, trzech, czterech osób. Doskonały dla par, rodzin z dziećmi. Hotel przyjazny również osobom niepełnosprawnym.

Hotel San Martino

Gwiazdki3

San Martino di Castrozza

Ten przyjazny gościom hotel, od pokoleń prowadzony rodzinnie, położony jest w spokojnej okolicy - na skraju lasu, w pobliżu wyciągu Col Verde. 10 minut spacerem od centrum miasteczka San Martino di Castrozza. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu w małym Centrum Odnowy z basenem, sauną, łaźnią turecką i jacuzzi. Troskliwa i przyjazna obsługa, smaczna kuchnia, spokojna lokalizacja oraz doskonale wyposażony hotel to przepis na udane wakacje !

Hotel Cima Rosetta

Gwiazdki3Superior

San Martino di Castrozza

Piękny i elegancki Hotel Cima Rosetta ***S jest położony się w samym sercu San Martino di Castrozza, wzdłuż deptaka ze sklepami. 
W hotelu znajduje się nowe, bardzo ładne Centrum Wellness o powierzchni 1200 m2 - w tym dwa baseny, biosauna i sauna fińska, łaźnia turecka, siłownia oraz Beauty Farm (masaże i zabiegi kosmetyczne).
Hotel posiada swój prywatny parking. Tuż obok hotelu jest przystanek skibusu.

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz