Wybierz

Happy Week

Ośrodek Narciarski San Martino di Castrozza


San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza (1450 m  n.p.m.)


San Martino di Castrozza już w XIX w było popularną miejscowością turystyczną i znanym modnym kurortem.

Miasteczko jest malowniczo położone stóp masywu górskiego Pale di San Martino. Bary, sklepy i restauracje umilają życie "po nartach". Bogate życie nocne, dobra baza turystyczna, fantastyczne widoki przyciągają narciarzy od lat. Bardzo dobre warunki śniegowe, wyciągi dla dzieci i gościnność gospodarzy są charakterystyką tego pięknego miasteczka.

Fiera di Primero to miasteczko oddalone o 10 km od San Martino di Castrozza, bardzo ładne, malowniczo położone u stóp masywu Pale Di San Martino. Znajduje się tu wiele sklepów, instytucji, jest również kryty basen. Warto je zwiedzić.

Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza i Passo Rolle należy do grupy Dolomitisuperski.
San Martino di Castrozza – Passo Rolle i Primiero to ośrodek narciarski położony w szerokiej dolinie otoczonej niedostępnymi szczytami grupy Pale di San Martino, ok. 25 km na południowy wschód od Predazzo. W skład całego regionu narciarskiego objętego wspólnym karnetem wchodzi San Martino i położony znacznie wyżej ośrodek Passo di Rolle.

Ok. 60 km tras (San Martino di Castrozza 45 km + Passo Rolle 15 km) na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m, to trasy różnorodne dla wszystkich, dla zaawansowanych i początkujących, 95 % tras naśnieżanych, 25 wyciągów  w tym kolejka Tognola i Colvedere, 15 wyciągów krzesełkowych i 7 orczyków. Wyciągi przewożą 3000 narciarzy w ciągu godziny. Wszystkie wyciągi osiągalne Skibusem.

Nocna Jazda:
wtorek, czwartek, sobota od 19.30 - 23.30 

W ośrodku narciarskim znajdują się bardzo znane Snowparki:

Snowpark w  San Martino di Castrozza, w Col Verde i na Passo Rolle.

Col Verde Snowpark

wymiary snowparku: 2000 m długość park: 850 mRails
Un kink box 3 mt  + 6 mt, 3 box - 3 mt, 2 box - 6 mt, un rainbow, 2 tubi po 6 mt e un tubo - 8 mt

Rolle Railz Park

wymiary parku: 2200 m długość park: 800 mRails
1 kink - 6 m, 1 straight-down - 9 m, 1 c-box arcuato, 1 rainbow - 6 m, dritto - 5 m, 2 straight, 1 kink po 11 m, kicker: 3 m, 8-12 m, 1 piramid-box - 12 m, 1 funbox dritto - 6 m, 1 riddlebox - 11 m, 1 tabledance  - 6 m na 1 długość i 1 wall ride na 2 m x 4mt;
Kicker:  jumps  5, dwa małe po 2 m per i meno esperti, uno da 5m, uno da 10 ed uno da 12m;

San Martino Snowpark

wymiary parku: 1800 m długość park: 800 mImpianto: 2 Rails
EASY LINE 5 Kicker / 6 Box
Medium Line: 4 Box / 4 Rail / Stairset / Wallride / 2 Picnic Table
Kicker:
EASY LINE 5 Kicker 
MEDIUM LINE 8 Kicker
FAMILY FUN LINE
Box, Tunnel, Kicker, 1 Boarder Cross

 

Ośrodek Info

Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Dla początkujących narciarzy

Dla zaawansowanych narciarzy

Mała miejscowość

Duży wybór apres ski

Polska Szkółka Narciarska

Snowpark


Trasy

Ilość tras narciarskich: 40

Trasy łatwe: 22

Trasy średnie: 15

Trasy trudne: 3

Długość tras narciarskich: 60km

Wysokość: 1404 - 2357 m.n.p.m.


Apres Ski

Lodowisko

Basen

Sauna

Centrum Fitness

Bary

Restauracje

Dyskoteka


Hotele w San Martino Di Castrozza

Hotel San Martino

Gwiazdki3

San Martino di Castrozza

Ten przyjazny gościom hotel, od pokoleń prowadzony rodzinnie, położony jest w spokojnej okolicy - na skraju lasu, w pobliżu wyciągu Col Verde. 10 minut spacerem od centrum miasteczka San Martino di Castrozza. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu w małym Centrum Odnowy z basenem, sauną, łaźnią turecką i jacuzzi. Troskliwa i przyjazna obsługa, smaczna kuchnia, spokojna lokalizacja oraz doskonale wyposażony hotel to przepis na udane wakacje!

Hotel Club Majestic Dolomiti

Gwiazdki3

San Martino di Castrozza

Piękny trzygwiazdkowy Hotel Club Majestic Dolomiti jest bardzo przyjazny rodzinie i idealnie dostosowany do jej potrzeb. Znajduje się w malowniczej dolinie Del Primiero, w samym sercu Trentino Alto Adige (1467m n.p.m.). Hotel położony jest w odległości 1 km od centrum miasta i od stoku, istnieje możliwość podjechania Skibusem, który wyrusza spod hotelu. Hotel oferuje nam m.in. basen, mini-club dla dzieci od 4 do 12 lat, salę telewizyjną i salę gier, dyskotekę, teatr, parking, przechowalnię i wiele wiele innych.

Hotel Letizia

Gwiazdki3Superior

San Martino di Castrozza

Piękny, luksusowy Hotel Letizia o standardzie 3* Superior położony w spokojnym miejscu, w samym centrum San Martino di Castrozza, około 800 m od najbliższych tras narciarskich. Prowadzony rodzinnie słynie ze swej gościnności oraz wysokiej jakości usług. Hotel wybudowany w alpejskim stylu oferuje pobyt w pięknych, urządzonych gustownie pokojach z przepięknym widokiem na otaczające pasma górskie. Po nartach narciarze mogą zregenerować siły w nowoczesnym Centrum Wellness, a najmłodsi goście skorzystać z sali zabaw lub wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez włoskich animatorów.
Wysoka jakość usług, piękne wnętrza, przyjazna obsługa oraz wspaniała kuchnia sprawią, że wakacje spędzone w Hotelu Letizia będą niezapomniane.

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz