Wybierz

Happy Week

Ośrodek Narciarski San Martino di Castrozza


San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza (1450 m  n.p.m.)


San Martino di Castrozza już w XIX w było popularną miejscowością turystyczną i znanym modnym kurortem.

Miasteczko jest malowniczo położone stóp masywu górskiego Pale di San Martino. Bary, sklepy i restauracje umilają życie "po nartach". Bogate życie nocne, dobra baza turystyczna, fantastyczne widoki przyciągają narciarzy od lat. Bardzo dobre warunki śniegowe, wyciągi dla dzieci i gościnność gospodarzy są charakterystyką tego pięknego miasteczka.

Fiera di Primero to miasteczko oddalone o 10 km od San Martino di Castrozza, bardzo ładne, malowniczo położone u stóp masywu Pale Di San Martino. Znajduje się tu wiele sklepów, instytucji, jest również kryty basen. Warto je zwiedzić.

Ośrodek narciarski San Martino Di Castrozza i Passo Rolle należy do grupy Dolomitisuperski.
San Martino di Castrozza – Passo Rolle i Primiero to ośrodek narciarski położony w szerokiej dolinie otoczonej niedostępnymi szczytami grupy Pale di San Martino, ok. 25 km na południowy wschód od Predazzo. W skład całego regionu narciarskiego objętego wspólnym karnetem wchodzi San Martino i położony znacznie wyżej ośrodek Passo di Rolle.

Ok. 60 km tras (San Martino di Castrozza 45 km + Passo Rolle 15 km) na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m, to trasy różnorodne dla wszystkich, dla zaawansowanych i początkujących, 95 % tras naśnieżanych, 25 wyciągów  w tym kolejka Tognola i Colvedere, 15 wyciągów krzesełkowych i 7 orczyków. Wyciągi przewożą 3000 narciarzy w ciągu godziny. Wszystkie wyciągi osiągalne Skibusem.

Nocna Jazda:
wtorek, czwartek, sobota od 19.30 - 23.30 

W ośrodku narciarskim znajdują się bardzo znane Snowparki:

Snowpark w  San Martino di Castrozza, w Col Verde i na Passo Rolle.

Col Verde Snowpark

wymiary snowparku: 2000 m długość park: 850 mRails
Un kink box 3 mt  + 6 mt, 3 box - 3 mt, 2 box - 6 mt, un rainbow, 2 tubi po 6 mt e un tubo - 8 mt

Rolle Railz Park

wymiary parku: 2200 m długość park: 800 mRails
1 kink - 6 m, 1 straight-down - 9 m, 1 c-box arcuato, 1 rainbow - 6 m, dritto - 5 m, 2 straight, 1 kink po 11 m, kicker: 3 m, 8-12 m, 1 piramid-box - 12 m, 1 funbox dritto - 6 m, 1 riddlebox - 11 m, 1 tabledance  - 6 m na 1 długość i 1 wall ride na 2 m x 4mt;
Kicker:  jumps  5, dwa małe po 2 m per i meno esperti, uno da 5m, uno da 10 ed uno da 12m;

San Martino Snowpark

wymiary parku: 1800 m długość park: 800 mImpianto: 2 Rails
EASY LINE 5 Kicker / 6 Box
Medium Line: 4 Box / 4 Rail / Stairset / Wallride / 2 Picnic Table
Kicker:
EASY LINE 5 Kicker 
MEDIUM LINE 8 Kicker
FAMILY FUN LINE
Box, Tunnel, Kicker, 1 Boarder Cross

 

Ośrodek Info

Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Dla początkujących narciarzy

Dla zaawansowanych narciarzy

Mała miejscowość

Duży wybór apres ski

Polska Szkółka Narciarska

Snowpark


Trasy

Ilość tras narciarskich: 40

Trasy łatwe: 22

Trasy średnie: 15

Trasy trudne: 3

Długość tras narciarskich: 60km

Wysokość: 1404 - 2357 m.n.p.m.


Apres Ski

Lodowisko

Basen

Sauna

Centrum Fitness

Bary

Restauracje

Dyskoteka


Hotele w San Martino Di Castrozza

Hotel Savoia

Gwiazdki4Superior

San Martino di Castrozza

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony w przepięknej scenerii Dolomitów, w samym sercu Parku Natury Paneveggio - Pale di San Martino.
To idealne miejsce na zimowy urlop! Oferuje swoim gościom 45 eleganckich, komfortowych, jedynych w swoim rodzaju pokoi, a po narciarskich wyczynach na stoku zaprasza na relaks do wyjątkowego centrum wellness z widokiem na góry.

Hotel San Martino

Gwiazdki3

San Martino di Castrozza

Ten przyjazny gościom hotel, od pokoleń prowadzony rodzinnie, położony jest w spokojnej okolicy - na skraju lasu, w pobliżu wyciągu Col Verde. 10 minut spacerem od centrum miasteczka San Martino di Castrozza. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu w małym Centrum Odnowy z basenem, sauną, łaźnią turecką i jacuzzi. Troskliwa i przyjazna obsługa, smaczna kuchnia, spokojna lokalizacja oraz doskonale wyposażony hotel to przepis na udane wakacje!

Hotel Fratazza

Gwiazdki2

San Martino di Castrozza

Przytulny i dyskretny hotel o standardzie dwugwiazdkowym. Hotel przepięknie położony, w panoramicznym miejscu - ok. 250 metrów od wyciągów Tognola i ok. 900 metrów od centrum miasteczka San Martino di Castrozza. Dysponuje 32 pokojami: dla dwóch, trzech, czterech osób. Doskonały dla par, rodzin z dziećmi. Hotel przyjazny również osobom niepełnosprawnym.

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz