Wybierz

Happy Week

Hotel Shandranj - StavaGwiazdki4FamilyWellness


Shandranj - [HotelOsrodek]


Hotel Shandranj **** to luksusowy hotel w miejscowości Stava. Znajduje się 3 km od wyciągów Latemar,  8 km od Cavalese oraz 12 km od Predazzo. Piękny hotel położony w malowniczym miejscu, otoczony szczytami Dolomitów, spełni oczekiwania każdego narciarza. Słynie ze znakomitej kuchni oraz nowoczesnego Centrum Wellness.

Ceny

Cena w Euro za 1 osobę za dzień pobytu z wyżywieniem HB.

Termin Ilość dni
Standard z balkonem
Jr. Suite Fior di Bosco
Jr. Suite Fiemme, Romantic,
Larice
Jr. Suite Abete
Jr. Suite Latemar,
Cirmolo
Suite Excelsior
Suite Deluxe
Suite Paradiso Benessere,
Dolomiti
Wellness

Suite
Panorama
Lagorai,
Family Relax,

.05.12-19.12.2020 1  76  86  90  95  100  105  110  115  120
19.12-06.01.2021 1  130
 135  140  145  150  155  160  170  180
 06.01-23.01.2021 1  76  86  90  95  100  105  110  115  120
 23.01-30.01.2021 1  83  93  97  102  107  112  117  122  127
30.01-13.02.2021 1  90  100  105  110  115  120  125  130  135
 13.02-27.02.2021 1  83  93  97  102  107  112  117  122  127
 27.02-27.03.2021 1  76  86  90  95  100  105  110  115  120
Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

Zniżki

Zniżki dla dzieci na 3 i 4 łóżku przy dwóch pełnopłatnych osobach:
0 - 5,9 lat - gratis
6 - 7,9 lat - 80 %
8 - 11,9 lat - 50%
powyżej 12 lat - 20 %

Udogodnienia - Shandranj

Pokoje
96 ładnych pokoi typu Standard, Junior Suite oraz Suite wyposażonych w telefon, radio, TV-Sat, sejf, połączenie z internetem, suszarkę do włosów, w tych o wyższym standardzie jest także mini-bar. Pokoje położone są w dwóch połączonych ze sobą budynkach.

Typy pokoi:
Standard z balkonem - od 2 do maks. 4 osób (dla 3 i 4 osoby dostawka), ok. 16 do 25 m2, wygodne, ładnie, funkcjonalnie urządzone, łazienka z prysznicem lub wanną, wykładzina dywanowa. Pokoje położone w tylnym budynku, niektóre znajdują się na poddaszu (mansarda).

Junior Suite Fior di Bosco - od 2 do maks. 5 osób, ok. 28 m2, z małym balkonem z widokiem na pobliski las,  przestronne, prosto, funkcjonalnie urządzone. Wydzielona część dzienna z łóżkiem małżeńskim, nisza z dwoma oddzielnymi łóżkami, możliwość dostawki. Wykładzina dywanowa, łazienka z wanną, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w tylnym budynku.

Junior Suite Fiemme - od 2 do maks. 4 osób,ok. 27 m2,  z balkonem z widokiem na las, meble z drewna jodłowego, część nocna oddzielona od saloniku przesuwanymi drzwiami, w części dziennej rozkładana kanapa dla 2 osób. Podłoga drewniana, łazienka z prysznicem, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym.

Junior Suite Romantic - od 2 do maks. 4 osób, ok. 27 m2, z  balkonem z widokiem na dolinę lub pobliski las, meble z drewna sosnowego, kącik wypoczynkowy, łóżko małżeńskie, możliwa sofa dla 2 osób, wykładzina dywanowa. Łazienka z prysznicem lub wanną, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym oraz w budynku tylnym.

Junior Suite Larice
- od 2 do maks. 3 osób, ok. 24 m2 z balkonem z widokiem na pobliski las, urządzone w drewnie modrzewiowym, łóżko małżeńskie oraz sofa dla jednej osoby, podłoga drewniana. Łazienka z prysznicem, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym.

Junior Suite Abete - od 2 do maks. 4 osób, ok. 27 m2, z balkonem z pięknym widokiem na dolinę Fiemme, urządzone w jasnym drewnie sosnowym, łóżko małżeńskie oraz sofa dla jednej osoby, ewentualnie możliwość dodatkowego łóżka, podłoga drewniana. Łazienka z prysznicem Wellness, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym.

Junior Suite Latemar - od 2 do maks. 5 osób, ok. 32 m2 , z balkonem z pięknym widokiem na pobliski las, urządzone w drewnie jodłowym, składają się z części sypialnej z łóżkiem małżeńskim oraz części dziennej z dwuosobową sofą oraz łóżkiem dla jednej osoby. Obie części oddzielone od siebie rozsuwanymi drzwiami, podłoga drewniana. Łazienka z prysznicem i wanną. Na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym.

Junior Suite Cirmolo - od 2 do maks. 5 osób, ok. 27 - 32 m2, balkon z panoramicznym widokiem na dolinę Fiemme, pokoje urządzone w drewnie. Łóżko małżeńskie oraz łóżko dla jednej osoby i dwuosobowa sofa, podłoga drewniana, w niektórych pokojach tyrolski kaflowy piec. W łazience prysznic Wellness lub wanna, na wyposażeniu szlafroki i pantofle do Wellness. Pokoje położone w budynku frontowym.

Suite Excelsior - od 2 do maks. 5 osób, ok. 40 m2,  balkon z panoramicznym widokiem na dolinę. Suita urządzona w drewnie sosnowym, w góralskim stylu. Salon - łóżko małżeńskie, sofa dla jednej osoby, antresola z dwoma oddzielnymi łóżkami, wykładzina dywanowa. Łazienka z prysznicem, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położony w tylnym budynku.

Suite Deluxe - od 2 do maks. 5 osób, urządzone w drewnie sosnowym, dwa oddzielne pokoje, część sypialna z łóżkiem małżeńskim, salon z dwuosobową sofą i łóżkiem dla jednej osoby, balkon z widokiem na las, drewniana podłoga. Dwie łazienki z prysznicem i wanną, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położone w budynku frontowym.

Suite Paradiso Benessere
- od 2 do maks. 5 osób, urządzone w drewnie modrzewiowym, dwa oddzielne pokoje, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon z dwuosobową sofą, łóżko dla jednej osoby, balkon ze wspaniałym widokiem na dolinę, podłoga drewniana, dwa telewizory. Dwie łazienki, z prysznicem Wellness, Jacuzzi, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położone w budynku frontowym.

Suite Dolomiti Wellness - od 2 do maks. 5 osób, urządzone w drewnie modrzewiowym, balkon ze wspaniałym widokiem na dolinę, dwa oddzielne pokoje, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i sofą dla jednej osoby, salon z dwuosobową sofą, kaflowy piec tyrolski, drewniana podłoga, dwa telewizory. Dwie łazienki z prysznicem Wellness, Jacuzzi, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położone w budynku frontowym.

Suite Panorama Lagorai - od 2 do maks. 5 osób, urządzone w drewnie, balkon ze wspaniałym widokiem na dolinę, w niektórych pokojach okno w dachu z widokiem na pasmo górskie Lagorai, tyrolski piec kaflowy. Dwa pokoje oddzielone rozsuwanymi drzwiami, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon z dwuosobową kanapą i jednoosobową sofą, dwa telewizory, drewniana podłoga. Dwie łazienki, prysznic Wellness, Jacuzzi, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położone w budynku frontowym.

Suite Family Relax - od 3 do maks. 6 osób, urządzone w drewnie, balkon ze wspaniałym widokiem na dolinę, dwa oddzielne pokoje, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i sofą dla jednej osoby, pokój dzienny z sofą dwuosobową i jednoosobową, drewniana podłoga, dwa telewizory. Dwie łazienki, prysznic Wellness, Jacuzzi, na wyposażeniu szlafroki oraz pantofle do Wellness, w cenie miejsce w garażu. Pokoje położone w budynku frontowym.

Do dyspozycji klientów
Nowoczesne Centrum Wellness - kryty podgrzewany basen (na basenie hotelowym nie ma ratownika, rodzice są odpowiedzialni za dzieci, wstęp do sauny i łaźni jest dozwolony dzieciom powyżej 16 lat), termarium, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi (także zewnętrzne), solarium, fitness i siłownia, Beauty Centre z masażami i zabiegami pielęgnacyjnymi. Sala konferencyjna, sala gier i zabaw, mini Club z animacją, dyskoteka, winda, ogrzewana narciarnia, parking, garaż. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Wyżywienie 3/4 - śniadanie, podwieczorek, kolacja. Hotel serwuje posiłki na najwyższym poziomie. Serwowane dania kuchni włoskiej i lokalnej. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, po południu podwieczorek. Obiadokolacje menu do wyboru, przystawka, dwa dania oraz deser.
Internet
Dostępny na terenie całego hotelu odpłatnie
Dodatkowo

Położenie

Odległość od wyciągów: 3 km od Latemar, 8 km od Cavalese, 12 km od Predazzo.


Zasady działalności

Zameldownie
Od godz. 16.00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
Do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Pokój jednoosobowy - 16 € dziennie,
Pokój dwuosobowy zajmowany przez jedną osobę + 40%
Małe zwierzęta - 15 € dziennie,
Garaż - 10 €  dziennie (w suitach w cenie)
Kolacja Sylwestrowa - 65 € od osoby
Płaszcz kąpielowy  - 7 € (w suitach w cenie)
Cena zawiera
Nocleg, śniadanie, podwieczorek, obiadokolacja (kuchnia włoska i lokalna), basen, hydromasaż, sauna, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Napoje do posiłków, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze. Zabiegi kosmetyczne, skipassy, transport, ubezpieczenie, taksy klimatycznej - płatnej na miejscu, obowiązkowej składki na TFG - 5 PLN/osoba
Dodatki

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Hotelu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz