Wybierz

Happy Week

Oferta Freeski Andalo, Paganella - grudzień 2023

Ośrodek narciarski PAGANELLA to ponad 40 km różnorodnych i wspaniale przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe (2 kolejki górskie Paganella 2001 i Valle Bianca) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2125 m n.p.m. 18 wyciągów przewozi średnio po ok. 2000 narciarzy w ciągu godziny. Karuzela narciarska ,,Paganella” wchodzi w skład Skipassu Superskirama. 40 km bardzo dobrych i różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta zadowoli każdego narciarza. 

Terminy pobytów 7-dniowych:
 09/10.12 - 16/17.12.2023

Dojazd: własny

Ośrodek Narciarski:
 Paganella

Skipass: Paganella  
Skipass: Superskirama na wszystkie trasy Dolomitów Brenta (Ponte Di Legno/ Tonale; Pejo/ Karuzela Narciarska Marilleva - Folgarida - Madonna Di Campiglio - Pinzolo; Paganella; Folgaria).

Zakwaterowanie:

Apartamenty

Residence Alba Nova

Residence Alba Nova jest usytuowana w centrum Andalo, blisko wyciągów na Paganellę, w pobliżu sklepów, apteki, punktów informacyjnych, barów i restauracji.
Nowy, ładny i funkcjonalny budynek z recepcją i salonem na dole. W rezydencji jest winda i ogrzewana narciarnia. Parking bezpłatny przy Rezydencji. Apartamenty cieszą się dużym uznaniem, są ładnie urządzone i bardzo wygodne.

Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Bilo 5-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Paganella/Superskirama

Cena zawiera: 7 noclegów, ogrzewanie, woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (oprócz kuchenki, w przypadku nie posprzątania kuchenki będzie potrącona kwota 40 € z kaucji), Skipass 6 dni Paganella lub Superskirama , Wintercard, podatek VAT.

Cena nie zawiera: kaucja zwrotna za apartament 150 €, kaucja zwrotna za skipass 5 €, ubezpieczenia, transportu, opłaty klimatycznej. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny obowiązkowo 5 PLN za osobę.

Residence Cima Tosa

Residence Cima Tosa jest oddalona ok. 350 m od wyciągów i centrum. Posiada 9 apartamentów typu Trilo i Quadrilo. Wszystkie apartamenty z balkonem, z widokiem na szczyty Dolomity Brenta. Wygodnie urządzone, cieszą się dużą popularnością. Apartamenty są przestronne i bardzo funkcjonalne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone. W Rezydencji jest winda oraz TV SAT w salonie na dole. 

Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Trilo 6-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Paganella/Superskirama

Cena zawiera: 7 noclegów, ogrzewanie, woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (oprócz kuchenki, w przypadku nie posprzątania kuchenki będzie potrącona kwota 40 € z kaucji), Skipass 6 dni Paganella lub Superskirama, Wintercard, podatek VAT.

Cena nie zawierakaucja zwrotna za apartament 150 €, kaucja zwrotna za skipass 5 €, ubezpieczenia, transportu, opłaty klimatycznej. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny obowiązkowo 5 PLN za osobę.

Residence Viola

Residence Viola (z basenem) – położona około 300 m od centrum i wyciągów na Paganellę. Standardowo urządzone, wygodne apartamenty, z nowocześnie wyposażonymi aneksami kuchennymi (zmywarka, kuchenka mikrofalowa), większość z balkonem. Do dyspozycji klientów: basen kryty (8 m x 4 m) z podwodnym hydromasażem, sauna fińska, pralnia na żetony, sala gier z tenisem stołowym, winda, narciarnia, parking

Cena: od  € za osobę w apartamencie typu Bilo 5-osobowym za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Paganella/Superskirama

Cena zawiera
7 noclegów, ogrzewanie, woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, korzystanie z basenu, sprzątanie końcowe (oprócz kuchenki, w przypadku nie posprzątania kuchenki będzie potrącona kwota 40 € z kaucji), 
Skipass 6 dni Paganella lub Superskirama, Wintercard, podatek VAT.

Cena nie zawiera: Zwrotnej kaucji 150 € za apartament, korzystania z sauny, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).

Hotele

Hotel Adler
Hotel Adler to bardzo ładny, sympatyczny hotel w centrum kurortu Andalo, całkowicie odnowiony, usytuowany w odległości około 100 m od głównych wyciągów. Od wielu lat gości narciarzy i ma bardzo dobra opinie. Piękne stylowe wnętrza, dbałość o estetykę i wspaniała tradycyjna gościnność są wizytówką Hotelu Adler.

Cena: od  € za osobę w pokoju 2-osobowym typu Relax za tydzień pobytu z wyżywieniem HB i ze skipassem 6 dni Paganella/Superskirama

Cena zawiera: noclegi, śniadania, podwieczorki, obiadokolacje, Dolomiti Card, korzystanie z Wellness Center - baseny z hydromasażem, dwa whirpoole, kaskada wodna, sauna rzymska i fińska, łaźnia turecka, kąpiele Kneippa, zona relax, Mini Club dla dzieci, korzystanie z parkingu przy hotelu, połączenie Wi-Fi, Skipass 6 dni Paganella lub Superskirama, bezpłatne uczestnictwo w imprezach i koncertach organizowanych przez Konsorcjum w Andalo, podatek VAT.

Cena nie zawiera
: napoje do posiłków płatne osobno; kosmetycznych zabiegów i masaży, solarium, garażu,jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).

Park Hotel Sport
Komfortowy, czterogwiazdkowy hotel znajduje się w centrum Andalo, tylko 200 m od głównego wyciągu narciarskiego na Paganellę. Tradycyjny i luksusowy cieszy się od lat bardzo dobrą opinią. Hotel posiada 6000 m2 parku a jednocześnie jest w samym centrum kurortu. Piękne wnętrza w stylu alpejskim zapewniają komfortową atmosferę. Centrum Wellness „Le Rindole” jest najlepszą wizytówką Park Hotelu Sport. W sezonie zimowym (od Świąt Bożego Narodzenia do połowy marca) jest wiele imprez dla dzieci i dorosłych. Bardzo dobre usługi i serdeczność są gwarancją dobrego wypoczynku. Bardzo dobra kuchnia, własne wypieki, możliwość diety. Na życzenie specjalne wyżywienie dla dzieci. 

Cena: od  € za osobę w pokoju 2-osobowym typu Comfort za tydzień pobytu z wyżywieniem HB i ze skipassem 6 dni Paganella/Superskirama

Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji (kuchnia włoska i lokalna), Dolomiti Card, korzystanie z Centrum Wellness „Le Rindole”: basen, sauna fińska, łaźnia turecka, aromatyczne prysznice, sauna rzymska, whirpool, zona relax; Mini Club, animacja w języku włoskim dla dzieci i dorosłych, siłownia, prywatny parking, Skipass 6 dni Paganella lub Superskirama, bezpłatne uczestnictwo w imprezach i koncertach organizowanych przez Konsorcjum w Andalo, podatek VAT.

Cena nie zawiera
: napoje do posiłków płatne osobno, jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny (płaci się dodatkowo w recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze), zabiegów kosmetycznych, garażu, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowej składki na TFG (5 PLN/osoba), taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).WAŻNE:
 Ośrodki narciarskie należące do grupy SUPERSKIRAMA nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.

Apartamenty w ofercie Freeski

Alba Nova

Paganella - Andalo, Molveno

Al Caminetto

Paganella - Andalo, Molveno

Alpenrose

Paganella - Andalo, Molveno

Residence Viola

Paganella - Andalo, Molveno

Cime d'Oro

Paganella - Andalo, Molveno

Villa Viola

Paganella - Andalo, Molveno

Meridiana

Paganella - Andalo, Molveno

Residence Mille Montagne

Paganella - Andalo, Molveno

Hotele w ofercie Freeski

Cavallino Lovely Hotel

Paganella - Andalo, Molveno

Adler

Paganella - Andalo, Molveno

Eden

Paganella - Andalo, Molveno

Splendid

Paganella - Andalo, Molveno

Alpen

Paganella - Andalo, Molveno

Select

Paganella - Andalo, Molveno

Franco

Paganella - Andalo, Molveno

Pier

Paganella - Andalo, Molveno

Alphotel Milano Superior

Paganella - Andalo, Molveno