Wybierz

Happy Week

Oferta Freeski w Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva, Folgarida grudzień 2020

Freeski w Pinzolo na karuzeli narciarskiej Pinzolo - Madonna di Campiglio - Marilleva - Folgarida ze skipassem w cenie, w hotelach Canada,  Denny, i w apartamentach  w grudniu w terminach:

Terminy pobytów 7-dniowych
05/06.12 - 12/13.12.2020
12/13.12 - 19/20.12.2020

Dojazd: własny
Ośrodek Narciarski:
Karuzela Narciarska - Pinzolo-Madonna Di Campiglio- Folgarida- Marilleva
Skipass:  Superskirama na wszystkie trasy Dolomitów Brenta : Ponte Di Legno/ Tonale; Pejo/ Karuzela Narciarska Marilleva - Folgarida- Madonna Di Campiglio - Pinzolo; Paganella; Folgaria.

Zakwaterowanie w apartamentach:

Orientacyjne ceny w Euro z jedną dorosłą osobę za zakwaterowanie w apartamencie  ze skipassem  Superskirama 6 dni - 285 € osoba
- juniorzy i dzieci do 8 lat mają zniżki

Ceny pobytu w apartamencie ze skipassem na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.

Cena zawiera: 7 noclegów, ogrzewanie ( max 22 stopni) , woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, skipass 6 dni Superskirama , połączenie WiFi gratis, podatek VAT.
Cena nie zawiera: zwrotnej kaucji 150 Euro za apartament, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowego końcowego sprzątania Bilo 70 Euro, Trilo 80 Euro, Quadrilo 90 Euro ( płatne na miejscu), taksy klimatycznej (płatna na miejscu); kaucja zwrotna za skipass 5 € , składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 PLN od osoby obowiązkowo.
Sprzątanie: w przypadku nie wyniesienia śmieci i nie wysprzątania kuchenki elektrycznej, lodówki, kuchenki mikrofalowej, oraz pozostawienia rażącego bałaganu będzie ściągnięta dodatkowo kwota do 50 € Euro za sprzątanie z kaucji.

Zakwaterowanie: Hotel Canada **** Pinzolo

Bardzo ładny hotel, znakomicie położony 150 m od centrum miasteczka Pinzolo i 250 m od wyciągów Nowej Karuzeli Narciarskiej Pinzolo – Madonna Di Campiglio – Marilleva – Folgarida.
Hotel całkowicie odnowiony cieszy się bardzo dużą popularnością i ma umiarkowane ceny jak na obiekt czterogwiazdkowy. Profesjonalna obsługa, bardzo dobra kuchnia, 87 ładnych pokoi i suite w nowoczesnym stylu alpejskim oraz nowe Centrum Wellness są wizytówką Hotelu Canada. Dla leniwych skibus pod Hotelem - 1 przystanek (odpłatnie).

Ceny w Euro za pobyt 7-dniowy z wyżywieniem HB i skipassem Superskirama 6 dni
545 € od osoby w pokoju  Standard  ze skipassem Superskirama 6 dni
599 € od osoby w pokoju  Superior  ze skipassem Superskirama 6 dni

Cena zawiera:
7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, korzystanie z basenu, sauny fińskiej, łaźni tureckiej, natrysków, parking, narciarnia, skipass Superskirama 6 dni,  podatek VAT.
Cena nie zawiera:
napojów do posiłków. Jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze. Bio sauny i sauny intymnej, sauny z masażem, zabiegów kosmetycznych, połączenia internetowego, transportu, ubezpieczenia, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu), obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (5 PLN/osoba).


Zakwaterowanie: Hotel Denny*** Pinzolo Carisolo

Hotel Denny *** to sympatyczny, ładny hotel z 35 pokojami. Znajduje się w Carisolo - Pinzolo w spokojnej części miasteczka, 500 m od wyciągów i od centrum, w pobliżu słynnego wodospadu Nardis. Hotel rodzinny z bardzo dobrym wyżywieniem i obsługą. Standard dobry, trzygwiazdkowy, wygodne położenie, miła atmosfera. Ceny w barze przyzwoite. 

Cena w Euro za pobyt 7-dniowy z wyżywieniem HB ze skipassem  Superskirama 6 dni:

505 € od osoby w pokoju  Standard  ze skipassem Superskirama 6 dni

Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 kolacji, skipass Superskirama 6 dni, korzystanie z narciarni, podatek VAT
Cena nie zawiera: Napoje do posiłków płatne osobno. Jeżeli w Hotelowym pokoju jest Mini Bar to jest odpłatny, płaci się dodatkowo w Recepcji za spożyte napoje i artykuły spożywcze, ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu), obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (5 PLN/osoba).

WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy SUPERSKIRAMA nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.

Apartamenty w ofercie Freeski

Park Residence Imperator

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Holidays Dolomiti

Madonna di Campiglio i Pinzolo

La Rosa delle Dolomiti

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Hotele w ofercie Freeski

Alpen Suite

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Denny

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Beverly

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Cristina

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Canada

Madonna di Campiglio i Pinzolo