Wybierz

Happy Week

Oferta Freeski w Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva, Folgarida grudzień 2023

Freeski w Pinzolo na karuzeli narciarskiej Pinzolo - Madonna di Campiglio - Marilleva - Folgarida ze skipassem w cenie, w hotelach Canada,  Denny, i w apartamentach  w grudniu w terminach:

Terminy pobytów 7-dniowych:

09/10.12 - 16/17.12.2023

Dojazd: własny
Ośrodek Narciarski:
Karuzela Narciarska - Pinzolo-Madonna Di Campiglio- Folgarida- Marilleva
Skipass:  Superskirama na wszystkie trasy Dolomitów Brenta : Ponte Di Legno/ Tonale; Pejo/ Karuzela Narciarska Marilleva - Folgarida- Madonna Di Campiglio - Pinzolo; Paganella; Folgaria.

Zakwaterowanie:

Park Residence Imperator

Nowa, bardzo ładna rezydencja z 18 apartamentami usytuowana w dzielnicy Carisolo w panoramicznym miejscu w sercu naturalnego Parku Adamello - Brenta. Wygodne i ładne apartamenty, są bardzo dobrze wyposażone. W każdym apartamencie jest telefon i TV

Cena: od 350 € od osoby w apartamencie typu Trilo za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama
        

Residence Holidays Dolomiti 

Bardzo piękna 3 piętrowa rezydencja z apartamentami, wspaniale położona wśród szczytów Dolomiti Brenta w Pinzolo Carisolo w Dolinie Rendena, 150 m od centrum Carisolo, około 850 m od wyciągów w Pinzolo  i około 10 km od Madonna di Campiglio. W Rezydencji znajduje się 16 wygodnych i ładnie urządzonych apartamentów, wszystkie z dwoma łazienkami, dwoma sypialniami i pokojem dziennym z aneksem kuchennym, na podłodze parkiet, TV SAT LCD, suszarka do włosów w łazience. 

Cena: od  370 € od osoby w apartamencie typu Trilo za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama
          

Residence Denny 

Residence Denny w Pinzolo Carisolo  - apartamenty prosto urządzone, ładne i przestrzenne, znajdują przy Hotelu o tej samej nazwie. Bardzo dobrze wyposażone, TV, telefon, wszystkie z łazienkami i kuchnią. Odległość od głównych wyciągów około 700 m i około 1 km od centrum Pinzolo. Rezydencja Denny jest połączona z Hotelem, można skorzystać z wyżywienia w restauracji hotelowej, jak i ze wszystkich hotelowych świadczeń.

Cena: od  365 € od osoby w apartamencie typu Trilo za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama
       

Residence La Rosa delle Dolomiti

Bardzo ładna, odnowiona rezydencja z apartamentami  w Pinzolo/ Carisolo oddalona o 850 m od centrum kolejki Pinzolo i Karuzela narciarska Pinzolo/ Madonna Di Campiglio/ Marilleva/ Folgarida. 
W La Rosa jest 48 apartamentów: 9 Mono, 34 Bilo i 4 apartamenty typu Trilo. Apartamenty wygodne i przestrzenne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny. Wszystkie z łazienką. W rezydencji znajduje się małe Centrum Wellness

Cena: od 330 € od osoby w apartamencie typu Bilo za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama
     

Hotel Canada **** 

Bardzo ładny hotel, znakomicie położony około  150 m od centrum miasteczka Pinzolo i około  250 m od wyciągów Nowej Karuzeli Narciarskiej Pinzolo – Madonna Di Campiglio – Marilleva – Folgarida. Hotel całkowicie odnowiony cieszy się bardzo dużą popularnością i ma umiarkowane ceny jak na obiekt czterogwiazdkowy. Profesjonalna obsługa, bardzo dobra kuchnia, 87 ładnych pokoi i suite w nowoczesnym stylu alpejskim oraz nowe Centrum Wellness są wizytówką Hotelu Canada. Dla leniwych skibus pod Hotelem - 1 przystanek ( odpłatnie).

Cena: od 625 € od osoby w pokoju Standard za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama


Hotel Denny*** 

Hotel Denny *** to sympatyczny, ładny hotel z 35 pokojami. Znajduje się w Carisolo - Pinzolo w spokojnej części miasteczka, 500 m od wyciągów i od centrum, w pobliżu słynnego wodospadu Nardis. Hotel rodzinny z bardzo dobrym wyżywieniem i obsługą. Standard dobry, trzygwiazdkowy, wygodne położenie, miła atmosfera. Ceny w barze są przyzwoite. Skibus hotelowy pod wyciągi.

Cena: od  585 € od osoby w pokoju za tydzień pobytu ze skipassem 6 dni Superskirama
          


WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy SUPERSKIRAMA nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.

Apartamenty w ofercie Freeski

Park Residence Imperator

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Holidays Dolomiti

Madonna di Campiglio i Pinzolo

La Rosa delle Dolomiti

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Hotele w ofercie Freeski

Denny

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Beverly

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Cristina

Madonna di Campiglio i Pinzolo

Canada

Madonna di Campiglio i Pinzolo