Wybierz

Happy Week

Oferta Freeski w Ponte Di Legno, Tonale i Temu grudzień 2020

Freeski w Ponte Di Legno, Tonale i Temu ze skipassem Adamello SKi lub Superskirama w cenie, w grudniu 2020.

Terminy pobytów 7 dniowych:

05.12 - 12.12.2020
12.12 - 19.12.2020


Dojazd: własny 

Ośrodek Narciarski: Ponte Di Legno i Passo Tonale;
Skipass: Adamello Ski 6 dni - Ponte Di Legno i Passo Tonale
Skipass  Superskirama 6 dni na wszystkie trasy Dolomitów Brenta  - Ponte Di Legno/ Tonale; Pejo/ Karuzela Narciarska Marilleva - Folgarida                      Madonna Di Campiglio- Pinzolo; Paganella; Folgaria.

Zakwaterowanie w apartamentach: Residence Adamello lub Residence Club Ponte Di Legno

Residence Adamello Resort to piękny nowy budynek z 73 apartamentami o bardzo dobrym standardzie, urządzonymi prosto i wygodnie. Apartamenty są usytuowane na 4 piętrach, są nowoczesne windy, ładnie urządzone pokoje i kuchnia, która jest świetnie wypos...
Położenie: Apartamenty położone są ok. 100 m od wyciągu na trasy w Ponte Di legno i 130 m od słynnej Cabinovia, kolejki łączącej Ponte Di Legno z Passo Tonale.

Bardzo ładna komfortowa Residence w Ponte Di Legno. Na narty chodzi się pieszo, nie trzeba używać samochodu. Bardzo ładne i przestrzenne apartamenty, komfortowe i wygodne. Na dole w budynku znajduje się apteka i świetnie wyposażony supermarket spożywczy. Również na dole w budynku jest Centrum Wellness i Restauracja Maso Guera w stylu alpejskim. Bardzo wygodne miejsce do mieszkania, wszystko na miejscu. W Residence Club można wybrać również formułę aparthotelu, czyli mieszkanie w apartamencie z wyżywieniem HB, lub tylko ze śniadaniem. 

Orientacyjna cena w Euro za jedną osobę dorosłą  w apartamencie  - od 295 € ze skipassem Adamello 6 dni

Orientacyjna cena  w Euro za jedną osobę dorosłą w apartamencie  -  od 325 € ze skipassem Superskirama 6 dni

- juniorzy i dzieci do 8 lat mają zniżki

Ceny pobytu w apartamencie ze skipassem na osobę zależą od typu apartamentu, lokalizacji, ilości osób w apartamencie - szczegółowe informacje w Biurze Dolomity Tour.

Cena zawiera: 7 noclegów, ogrzewanie ( max 22 stopni) , woda, światło, gaz, bielizna pościelowa, ręczniki, skipass 6 dni Superskirama lub Adamello Ski , połączenie WiFi w apartamencie, 2 wejścia na basen SPA w Residence Adamello na osobę gratis, podatek VAT.

Cena nie zawiera: zwrotnej kaucji 100 Euro za apartament, ubezpieczenia, transportu, obowiązkowego końcowego sprzątania Mono 40 €, Bilo 50 €, Trilo 50 €, Trilo Family, Superior,Superior Plus, Quadrilo 60 € ( płatne na miejscu), taksy klimatycznej, korzystania z Wellness Centrum;
Sprzątanie: w przypadku nie wyniesienia śmieci i nie wysprzątania kuchenki elektrycznej, lodówki, kuchenki mikrofalowej, oraz pozostawienia rażącego bałaganu będzie ściągnięta dodatkowo kwota 25 Euro za sprzątanie z kaucji. Składka obowiązkowa na Narodowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 PLN osoba.

Kaucja: zwrotna obowiązkowa 100 Euro za apartament; kaucja zwrotna obowiązkowa za skipass 5 Euro;
 

Zakwaterowanie: Sport Hotel Vittoria**** SPA na Passo Tonale

Sporthotel Vittoria**** , piękny luksusowy hotel jest położony w centrum na Passo de Tonale na wysokości 1900 m n.p.m. Hotel usytuowany w miejscu panoramicznym wśród wspaniałych szczytów Dolomitów. Wyciągi i trasy narciarskie znajdują się zaledwie 50 metrów od hotelu........

Cena uzależniona od terminu wyjazdu i rodzaju skipassu w cenie - orientacyjnie od  555 € ze skipassem Adamello Ski w pokoju stndard
Cena uzależniona od terminu wyjazdu i rodzaju skipassu w cenie - orientacyjnie od  585 €  ze skipassem Superskirama w pokoju standard.
ceny zależą od typu pokoju i ilości osób w pokoju, po informacje zapraszamy do B.P. Dolomity Tour. 

Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, korzystanie z Centrum Wellness “La Sorgente” (basen- obowiązkowy czepek), sauna, łaźnia turecka, łaźnia rzymska, rewitalizujący prysznic, hydromasaż, kąpiele Kneippa), siłownia, tradycyjna kolacja, połączenie Wi-Fi, narciarnia, w określonych terminach ( terminy podane w tabelce) skipass Adamello lub Superskirama 6 dni, podatek VAT.
Cena nie zawiera: napoje do posiłków płatne osobno, zabiegi kosmetyczne, ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej; Składka obowiązkowa na Narodowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 PLN osoba.
Zniżki dla dzieci: osobna kalkulacja.
Kaucja
zwrotna obowiązkowa za skipass 5 Euro;

Zakwaterowanie: Hotel Residence Dahu***S Wellness na Passo Tonale

Dahu Hotel Residence***S Wellness położony jest w cichej, słonecznej i panoramicznej okolicy, wśród szczytów gór i bardzo blisko tras narciarskich należących do Ośrodka narciarskiego Adamello Ski . Aparthotel to bardzo gościnny, ładny hotel posiadający apartamenty i pokoje z łazienkami..........

Ceny w Euro za pobyt 7 dniowy z wyżywieniem HB ze skipassem Adamello Ski 6 dni lub Superskirama 6 dni:

- ceny od 515 € ze skipassem Adamello Ski
- ceny od  545 € ze skipassem Superskirama
ceny zależą od typu pokoju i ilości osób w pokoju, po informacje zapraszamy do B.P. Dolomity Tour. 

Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, skipass 6 dni Superskirama lub Adamello Ski, podatek VAT. Cena nie zawiera: napoje do posiłków płatne osobno, garaż ( nieobowiązkowo), Internet Wi Fi, Centrum Wellness z basenem, ubezpieczenia, transportu, taksa klimatyczna; Składka obowiązkowa na Narodowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 PLN osoba.
Zniżki dla dzieci: osobna kalkulacja.
Kaucja
zwrotna obowiązkowa za skipass 5 Euro;

Zakwaterowanie: Hotel Adamello na Passo Tonale

Sympatyczny, ładny, prowadzony rodzinnie Hotel,  zapewnia usługi na najwyższym poziomie oraz znakomita kuchnię. Mile widziane rodziny z dziećmi, dla dzieci duża nowa sala zabaw (około 100 m). Hotel  jest odnowiony, nowy bar i recepcja w stylu alpejskim. Wygodne położenie i dobre warunki dla dzieci sprawiają, że hotel jest bardzo popularny wśród narciarzy.

- ceny od 445 € od osoby ze skipassem Adamello Ski 6 dni
- ceny od 475 € od osoby ze skipassem Superskirama 6 dni
ceny zależą od typu pokoju i ilości osób w pokoju, po informacje zapraszamy do B.P. Dolomity Tour. 

Cena zawiera: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, 7 noclegów, mini club dla dzieci od 3 do 10 lat, skipass Adamello Ski lub Superskirama 6 dni,  parking hotelowy, podatek VAT. Cena nie zawiera: napoje do posiłków płatne osobno,  ubezpieczenia, transportu, taksy klimatycznej; Składka obowiązkowa na Narodowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 PLN osoba.
Zniżki dla dzieci: osobna kalkulacja.
Kaucja
zwrotna obowiązkowa za skipass 5 Euro;

WAŻNE: Ośrodki narciarskie należące do grupy SUPERSKIRAMA nie gwarantują otwarcia wszystkich wyciągów w terminach promocyjnych i w ciągu całego sezonu. Otwarcie wyciągów i tras narciarskich jest zależne od aktualnej pogody i warunków śniegowych gwarantujących bezpieczeństwo narciarzy.

Apartamenty w ofercie Freeski

Raggio Di Luce

Ponte di Legno Tonale

Adamello Resort Wellness

Ponte di Legno Tonale

Residence Club Ponte Di Legno

Ponte di Legno Tonale

Palace Ponte Di Legno Resort

Ponte di Legno Tonale

Hotele w ofercie Freeski

Gardenia

Ponte di Legno Tonale

Adamello

Ponte di Legno Tonale

Delle Alpi

Ponte di Legno Tonale

Residence Dahu

Ponte di Legno Tonale