Wybierz

Happy Week

Civetta - atrakcje i wydarzenia

Giro Grande Guerra 1915-1918

Giro Grande Guerra 1915-1918

Największą atrakcją regionu narciarskiego Ski Civetta i Passo Giau jest szlak Strzelców Alpejskich “il Giro della Grande Guerra 1915-1918”. Narciarski Szlak Strzelców Alpejskich jest znakomitą alternatywą klasycznego objazdu masywu Sella tzw. Sella Ronda. Trasy narciarskie są wytyczone wśród najpiękniejszych szczytów Dolomitów włoskich Civetta, Pelmo, Nuvolau-Averau, Cinque Torri, Tofane, Lagazuoi, Cime Di Fanes, Conturines, Sasso Della Croce, Settsass, Sassongher, Sella, Marmolada. W centrum narciarskiego objazdu znajduje się symbol Wielkiej Wojny, szczyt Col di Lana w którego bliskiej okolicy toczyły się ciężkie walki. Najsłynniejszym "zjazdem" narciarskim jest trasa Lagazuoi-Armentarola, która kończy się jazdą za końmi u stóp Gran Canyon dei Serrai w Sottoguda. Il Giro Della Grande Guerra zaczyna się w Alleghe i kończy w Malga Ciapela. Cała trasa to około 70 km. Przejechanie całej trasy z Alleghe do Malga Ciapela przez przełęcz Falzarego, Campolongo, Arabbę i Passo Fedaia to około 7 godzin. Na Szlak należy wyjechać wcześnie rano, ale przedtem radzimy upewnić się, czy wszystkie połączenia wyciągów są czynne. Należy również posiadać Skipass Dolomitisuperski. Uwaga: atrakcję polecamy średnio zaawansowanym i doświadczonym narciarzom!

Alleghe Nights Après-ski

Alleghe Nights Après-ski

Alleghe Nights - to "magiczny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem". Aby wziąć udział w après-ski należy wybrać się kolejką linową z centrum Alleghe do Piani di Pezzè (1500 metrów). Kolejka będzie czynna wieczorem od godziny 19.00 do 23.00 Organizowane od stycznia do marca après-ski "Alleghe Nights" to: dobre jedzenie, zabawa, i doskonała okazja do spotkania ze znajomymi... Informacja w jakich dniach organizowane jest après-ski wywieszana jest przy dolnej i górnej stacji kolejki oraz dostępna będzie na stronie internetowej: http://www.alleghefunivie.com/alleghe-nights/?lang=en

Alleghe Snowpark Centralpark

Alleghe Snowpark Centralpark

Central Park Alleghe podzielony jest na 2 obszary: 210 m MAIN PARK obsługiwany przez dedykowany 4 -osobowy wyciąg krzesełkowy i EASY PARK to 300 m przyjaznych udogodnień obsługiwanych przez wyciąg narciarski - baby. Central park Alleghe jest otwarty codziennie i jest codziennie ratrakowany. PARK GŁÓWNY (dedykowany wyciąg krzesełkowy 4-osobowy) line 1. rail tubo 7m - kicker 6m & pole jam - kicker 12m line 2. box 6m, box kink 9m, Plug 6 m line 3. Bagjump 15x15m EASY PARK (wyciąg narciarski baby) line 1. box 6m, funbox 3m, box piramide 9m, automobile line 2. kicker 2m, funbox 3m, funbox 3m, kicker 3m Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.alleghefunivie.com/freestyle-snowpark

RAJ DLA NOCNYCH SÓW!

RAJ DLA NOCNYCH SÓW!

Nocna jazda na nartach jest teraz dostępna w prawie wszystkich ośrodkach narciarskich. Ale pięć razy w tygodniu!?! Teraz to możliwe! W ośrodku narciarskim Civetta wybrane stoki są oświetlone wieczorami od wtorku do soboty i pozostają otwarte dla Ciebie do godziny 23:00. A może wypad na Snowpark w nocy? W godzinach wieczornych czynny jest Snow Park Zoldo Alleghe! Sześć przeszkód daje niezapomniane wrażenia z jazdy pod rozgwieżdżonym niebem!

THE BLACK „FOPPE“

THE BLACK „FOPPE“

Podczas gdy wiele stoków w ośrodku narciarskim Civetta można uznać za przyjazne dla początkujących, Foppe to inna historia... Jest to czarna trasa narciarska Pucharu Świata na Crep de Pecol. Spada o półtorej kilometra w dolinę, pozwalając poczuć radość mistrza świata! A jeśli masz ochotę na więcej, Downhill No. 6 to kolejny stromy stok dla prawdziwych profesjonalistów!