Wybierz

Happy Week

Hotel Club Majestic Dolomiti - San Martino Di CastrozzaGwiazdki3


Club Majestic Dolomiti - [HotelOsrodek]


Piękny trzygwiazdkowy Hotel Club Majestic Dolomiti jest bardzo przyjazny rodzinie i idealnie dostosowany do jej potrzeb. Znajduje się w malowniczej dolinie Del Primiero, w samym sercu Trentino Alto Adige (1467m n.p.m.). Hotel położony jest w odległości 1 km od centrum miasta i od stoku, istnieje możliwość podjechania Skibusem, który wyrusza spod hotelu. Hotel oferuje nam m.in. basen, mini-club dla dzieci od 4 do 12 lat, salę telewizyjną i salę gier, dyskotekę, teatr, parking, przechowalnię i wiele wiele innych.

Ceny

Cena w EURO przeliczana na PLN według kursu Santander Bank Polska S.A. dewizy sprzedaż z dnia dopłaty do całości

ZniżkiUdogodnienia - Club Majestic Dolomiti

Pokoje
Wygodne, ładnie i bardzo przytulne pokoje urządzone są w ciepłych kolorach, wszystkie posiadają TV i osobną łazienkę, a większość posiada też balkon z cudownym widokiem na okolicę. Niektóre pokoje rodzinne mają dwie kondygnacje (piętro i poddasze) oraz podwójne łazienki (minimum 3 osoby).
Do dyspozycji klientów
Sala restauracyjna, bar, czytelnia, sala telewizyjna, sala bilardowa, depozyt wartościowych rzeczy znajdujący się w recepcji, dyskoteka, kryty parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, winda, basen, boiska sportowe, mini-club dla dzieci od 4 do 12 lat.
Wyżywienie
Bufet z napojami wliczonymi w cenę (woda i wino podczas posiłków), 8- osobowe stoły w sali restauracyjnej, raz w tygodniu tradycyjna kolacja w formie bufetu trydenckiego. Na życzenie istnieje możliwość zamówienia posiłków bezglutenowych.
Internet
Dodatkowo
Sport, rozrywka i relaks: kryty basen, siłownia, wielofunkcyjne kryte boisko sportowe: tenis, piłka nożna i koszykówka, gimnastyka przed wyjściem na narty w godzinach porannych, stretching, raz w tygodniu zajęcia z instruktorem narciarskim na terenie hotelu. Zapewniona rozrywka w ciągu dnia, wieczory tematyczne, nauka tańca, gry, turnieje pokazy i kabaretu, disco.

Położenie

Odległość od wyciągu: 1 km, Odległość od centrum: 1 km.


Zasady działalności

Zameldownie
Od godz. 17.00 w dniu przyjazdu.
Wymeldowanie
Do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
Dopłaty
Łóżeczko dla dziecka na życzenie - 35 € na tydzień. Dopłata do pokoju jednoosobowego - 16 € za noc. Dopłata do wyżywienia FB - 5 € dziennie za osobę. Kolacja Sylwestrowa (bez napojów): obowiązkowo 60 € dorośli i dzieci od 12 lat oraz 30 € dzieci od 6 do 12 lat.
Cena zawiera
Nocleg, wyżywienie, korzystanie z narciarni, podatek VAT.
Cena nie zawiera
Napojów do posiłków, Skipassu, ubezpieczenia, transportu, Club Card, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu).
Dodatki

W przypadku braku wolnych miejsc w opisanym Hotelu możemy udostępnić Państwu inne obiekty, wówczas otrzymają Państwo dokładną ofertę z opisem, kontakt e mail biuro@dolomity.com.pl


Jedź z Dolomity Tour

  • Otrzymasz zakwaterowanie w sprawdzonych apartamentach i hotelach w ośrodkach narciarskich w Dolomitach włoskich lub w Austrii
  • W większości osrodków oferujemy voucher na zniżkowe skipasy
  • W większych ośrodkach mamy własnych przedstawicieli oraz instruktorów jazdy
  • Będziesz miał dostęp do polskiej szkółki narciarskiej w Andalo, Pinzolo, Ponte di Legno i Falcade
  • Będziesz mógł skorzystać z Polskiej szkółki snowboard w Andalo
  • Dzielimy się doświadzczeniem i pomożemy Ci wybrac najlepsze miejsce na wyjazd
  • Organizujemy ski safari oraz zawody dla różnych grup wiekowych
  • Od 17 lat jesteśmy głównym Polskim Tour Operatorem zimowym w Dolomitach
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA
  • Od 29-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

 Musisz się zalogować, aby dodać komentarz